Встановлення кондиціонера у Краматорську

від 1300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Краматорську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення канального кондиціонера

Встановлення касетного кондиціонера

Встановлення кондиціонера (монтаж)

Підключення кондиціонера

Підключення зовнішнього блоку кондиціонера

Підключення внутрішнього блоку кондиціонера

Демонтаж кондиціонера

Підключення кондиціонера до електромережі (розетка)

Цінові пропозиції по встановленню кондиціонерів від найкращих майстрів у Краматорську

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Микола null

Був(ла) на сайті місяць тому Крюківщина (можу приїхати у Краматорськ)
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Олег В

Був(ла) на сайті 19 днів тому Дружківка (можу приїхати у Краматорськ)
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кондиціонерів у Краматорську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кондиціонерів у Краматорську

Відгуки по встановленню кондиціонерів у Краматорську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Перед установкою приладу кондиціювання визначаються з розташуванням агрегату. Якщо ми говоримо про модифікації, що стосуються кондиціонерів зі спліт-системою, тоді основний (зовнішній) блок поміщають на зовнішній фасадній стіні будівлі, лоджії або балконі, в ролі опори використовуючи спеціальні кронштейни, що входять в комплект. Внутрішній блок кріплять до стелі, підлоги чи стіни на спеціальну панель.

Перед тим, як встановити кондиціонер, виконавець визначає відповідне місцезнаходження, враховуючи кілька умов: дизайнерські рішення, особливості розташування, техумови виробника та загальний обсяг приміщення.

Важливі рекомендації! Процес монтажу практично всіх видів кондиціонерів передбачає неодмінне (!) виконання випробування системи на герметичність фреонової траси, надійність дренажних мереж та електричних міжблочних з'єднань, згідно з інструкціями виробника. Вдале виконання перевірок є гарантією майбутньої надійної експлуатації кліматичного агрегату.

Більшість поломок системи кондиціювання обумовлено непрофесійним монтуванням фреонових трубок і це здатне спричинити:

 • відплив фреонової рідини;
 • зледеніння трубопроводу;
 • перегини на мідних трубках магістралі, втрату герметичності фреонового контуру або поява тріщин;
 • проблеми при перекачуванні холодоагенту компресором;
 • суттєве падіння потужності кліматичної техніки щодо потенційно рекомендованої.

Сервісом побутових послуг з установки та ремонту кондиціонерів Master911 пропонується професійний монтаж, перевірка, ревізія, ремонт або налагодження кліматичного обладнання від усіх відомих фірм, незалежно від моделі та віку техніки.

Приймаємо замовлення на монтаж спліт-системи для проведення сервісного техобслуговування, діагностики та ремонту будь-якого рівня складності від торгових брендів: Протерм (Protherm), ЛЖ (LG), Samsung (Samsung), Мідеа (Midea), Ферролі (Феролі / Ferroli), Купер-Хантер (Cooper&Hunter), Бош (Bosch), Міцубісі (Mitsubishi), Електролюкс (Electrolux), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Тошиба (Toshiba), Беко (Beko), Зануссі (Занусі / Zanussi), Неокліма (Neoclima), Гореньє (Gorenje), Данко (Danko), Вестфрост (Vestfrost), Ханса (Hansa), Део (Daewoo), Лібхер (Liebherr), Дніпро, Арістон (Ariston), Кайзер (Kaiser), Вісман Вісман / Viessmann), Сатурн (Saturn), Коспел (Kospel), Тенко (Tenko), Панасонік (Panasonic), Астон (Aston), Гриї (Gree), Сенсей (Sensei), Делфа (Delfa), Деккер (Декер / Dekker), Самурай (Samurai), Осака (Osaka), Галанз (Galanz), Дайкін (Daikin), Атон (Aton) та інших.

Важливо!

Не встановлюйте кліматичне обладнання власноруч

Ті, хто купив кліматичну техніку, зазвичай знаходять у Google "Установка кондиціонера своїми руками", "Як провести монтаж кондиціонуючого пристрою самотужки?" або "Як встановити кондиціонер своїми руками?".

Згідно зі статистикою, віддача, тривалість та продуктивність використання системи кондиціювання на 90% залежать від бездоганності проведення всіх етапів монтування.

Така робота вимагає грамотного підходу, неухильного виконання певних обов'язкових умов, інструкцій, вимог, а результат проведення позначиться на тому, якою мірою ефективно функціонуватиме техніка, а також на термін експлуатації.

Не вдайтеся до послуг підозрілих техніків

Підключення кондиціонера ненадійним умільцем - це ненадійно, так само як і власноручна спроба встановлення. Ви повинні зрозуміти, що ці майстри не хочуть нести ніякої відповідальності за власну роботу (а якість виконання наданих сервісних послуг дуже сумнівна) і не пропонують практично жодних гарантійних зобов'язань.

І якщо побутова техніка виходить з ладу, то, як правило, із сумнівними техніками вже немає зв'язку, або вони відмовляються бути, особливо за гарантією.

Вартість установки кондиціонера - далеко не марні витрати, на думку окремих користувачів, оскільки за умови неписьменного монтажу агрегату збитки будуть більш значними.

Що ви отримаєте?

 • Договір. Усі роботи виконуються за договором-офертою. Після закінчення наданих сервісних послуг замовник отримує акт про виконані роботи.
 • Доступні ціни. Розцінки відповідають досвіду майстра, так само підшукуємо людину, яка виявляється найближчою до місця виїзду (економія на автотранспорті, скорочення часу приїзду).
 • Виїзд техніка за 1 годину. У середньому приходимо протягом 3 годин.
 • Різні способи розрахунку. Оплата за виконані послуги допускається безготівковими переказами, банківськими картками або готівкою.
 • Прийом заяв без вихідних та свят. Ми працюємо 24/7, оформити своє замовлення на сервісну послугу можна у зручний для вас час.
 • Дотримання чистоти. Після закінчення ремонту ми прибираємо робоче місце.
 • Гарантійні зобов'язання. На встановлені комплектуючі та послуги, що надаються, надається гарантія.
 • Фіксована вартість. Вартість сервісних послуг "монтаж та встановлення кондиціонера у Краматорську" співвідноситься з прайсом.

Як замовити майстра?

 1. Подання заявки. Можна запросити майстра з монтажу кондиціонера у Краматорську, склавши заявку на веб-сайті або зробивши дзвінок за телефоном.
 2. Відповіді на запитання. Під час складання заявки пропонуємо відповісти на низку запитань.
 3. Прибуття майстра + послуги. Приблизно через 2-3 години після моменту оформлення заявки фахівець направляється за вказаним місцем призначення та береться до виконання замовлення.

Наші майстри працюють у Краматорську та по Донецької області

Коли вам потрібен швидкий монтаж кондиціонера у Краматорську від пунктуальних, перевірених, досвідчених та ввічливих виконавців, заходьте на інтернет-сайт, телефонуйте диспетчерам або звертайтеся до сервісу Master911.

Виклик виконавця до передмістя Краматорська

Виїзд техніка до передмістя Краматорська (Ясногірка, Біленьке) в середньому може тривати 4-5 годин.

Виїзд майстра по Донецькій області

У всіх містах, селищах, селах Донецької області (Миколаївка, Краматорськ, Лиман, Бахмут, Слов'янськ, Святогірськ, Вугледар, Курахове, Авдіївка, Маріуполь, Покровськ, Костянтинівка, Талаківка, Ясногірка, Біленьке, Старий Крим, Сартана, Ялта, Нікольське, Мангуш, Миронівський, Черкаське, Билбасівка, Мар'ївка, Азовське) у нас є виконавці, тому в основному є в день виклику, отже, ви заощаджуєте транспортні витрати та час. У розпал сезону буває досить висока зайнятість, у такому разі приїзд може переміститися на другий день.

Виїзд містом у Краматорську

Приїжджаємо в межах міста Краматорськ приблизно через три години після складеного замовлення.

Звертайтеся виключно до випробуваних техніків. У нас чудові ціни на профілактичне, гарантійне, сервісне обслуговування. Приймаємо заявки у режимі 24/7!