Заміна компресора холодильника у Краматорську

від 500 грн

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компресора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну компресора в холодильниках у Краматорську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні компресора в холодильниках у Краматорську

Відгуки по заміні компресора в холодильниках у Краматорську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Мотор-компресор вважається найважливішим вузлом холодильного та морозильного обладнання, що відповідає за охолоджувальну функцію. Найчастіше правильне рішення у разі відмови в роботі мотора-компресора - виключно заміна, тому що ремонт необов'язково може гарантувати його правильну роботу, безперебійну службу та тривалу експлуатацію надалі. До основних факторів збою компресора треба відносити:

 • довготривалу роботу холодильника без перерв, на високих обертах через включену функцію суперзаморозки;
 • негерметичне закриття дверцят однієї з камер холодильників;
 • швидка зміна напруги струму в електромережі.

Ознаки виходу з ладу мотора-компресора:

 • підвищення температурного режиму в основній камері;
 • під час роботи холодильника добре чути абсолютно нехарактерні звуки (тріск, скрипи, деренчання, клацання);
 • промерзання харчів у камері;
 • безперервна робота електродвигуна;
 • двигун запускається, проте охолодження не помічається;
 • утворення шуби з льоду на стінці холодильного агрегату.

Чи можливий ремонт або заміна компресора холодильника своїми силами?

Немало власників холодильників, зіштовхуючись із пошкодженням мотора-компресора, намагаються зробити відновлення власними руками. Слід зазначити, що це зовсім непросто, оскільки з цією метою знадобляться як практичні навички і технічні знання, а й інструменти, спеціальне устаткування. До того ж внаслідок допущення помилок під час непрофесійної роботи є загроза посилення проблеми, що може бути причиною дорогого ремонту, у тому числі й повної відмови холодильника працювати.

Найкраще рішення у ситуації, коли компресор не працює або функціонує не коректно, - звернення за допомогою до навченого фахівця з налагодження холодильників у сервісі Master911. Техніки у нашому сервісі пропонують реєстр послуг з ремонту побутового обладнання за місцем. Наш майстер проведе професійну діагностику та очний огляд, визначить справжню причину несправності та зробить необхідний ремонт, а в разі доцільності - заміну компресора холодильника за середньоринковою ціною. Такий варіант надасть можливість виключити ризики та дозволить заощадити на витратах, пов'язаних із перевезенням габаритного обладнання до майстерні та назад - додому, та отримати гарантії техніка на зроблений ремонт.

Master911 - професійна діагностика або заміна компресора холодильника

При виявленні будь-якої поломки в експлуатації побутового холодильного обладнання телефонуйте до сервісу Master911. Ми здійснюємо прийом замовлень на виклик спеціаліста додому в режимі 24/7 у святкові, вихідні та робочі дні. Наші техніки працюють з холодильниками будь-яких марок та моделей: Rainford, Atlant (Атлант), Vestfrost (Вестфрост), Indesit (Індезіт), Lg, Whirlpool (Вірпул), Донбас, Snaige (Снайге), Samsung (Самсунг), Beko (Беко), Liebherr (Лібхер), ARDO (Ардо), Норд та інших.

У момент заповнення замовлення ми завжди ставимо низку уточнюючих питань щодо дати випуску холодильника, модифікації та виробника, а також причини виклику (наприклад, заміна, діагностика або ремонт мотора-компресора холодильника, ціна). Вартість послуги, що цікавить, на підставі отриманих даних, буде названа замовнику ще до приїзду спеціаліста, також буде надана і початкова консультація. Ціна всіх стандартних послуг вказана в прайсі, якщо ж у телефонному режимі не вдалося визначити справжню причину несправності та масштаб потрібних ремонтних робіт, тоді остаточна ціна буде озвучена виключно після появи техніки та діагностичних робіт. Ми гарантуємо, що після діагностики заявлена техніком вартість співпадатиме із зазначеною у прайс-листі.

Звернувшись до сервісу домашнього ремонту Master911, Ви можете сподіватися на:

 • оперативний виїзд виконавця за отриманою адресою;
 • оперативну, попередню, кваліфіковану консультацію та інформацію щодо приблизної вартості до приїзду майстра;
 • подання замовлення 24/7;
 • відмінну якість наданої сервісної послуги.

Наші майстри гарантують порядок та чистоту на своєму місці роботи, не матюкаються і не курять.

Чи цікавить заміна або діагностика компресора холодильника?

Сервіс Master911 надає послуги з виправлення холодильників практично всіх типів із терміновим виїздом виконавця у великі міста та невеликі населені пункти Донецької області.

Наші переваги:

 • Вирішення спірних моментів. Усі техніки Master911 перед виходом на службу пройшли обов'язкову перевірку персональних даних. У зв'язку з цим, у разі недобросовісного ставлення техніка до своїх обов'язків або неввічливості в поведінці, повідомляйте про те, що трапилося нам - і ми підтримаємо вирішення конфлікту.
 • Договір. Попередньо, перед виконанням будь-якої роботи, пов'язаної з діагностикою, налагодженням, ремонтом або обслуговуванням холодильника, ми оформляємо договір з клієнтом. У ньому фіксується ціна послуги, яка збігається із зафіксованою в прайсі.
 • Забезпечення порядку в робочій зоні. Обов'язкове прибирання місця роботи вважається частиною кожної сервісної послуги.
 • Серйозна відповідальність. За якість послуг наші професіонали несуть особисту відповідальність. Тому, якщо раптом виявили недоліки в роботі техніка, звертайтеся до служби підтримки замовників, і ми гарантуємо, що всі вони будуть усунуті в найкоротші терміни.
 • Гарантія. Кожен спеціаліст сервісу побутових послуг Master911 надає гарантійні умови на виконані послуги та встановлені деталі, блоки, вузли.
 • Комфортний порядок оплати: банківською карткою, безготівковим переказом або готівкою.

Працюємо у Краматорську з виїздом по Донецькій області

Приймаємо заявки до м. Краматорськ, виїжджаючи на місце

Якщо наші клієнти мешкають у межах міста Краматорськ, виїзд фахівця додому займе мінімум часу - орієнтовно три години за фактом складання замовлення

Робота ведеться по Донецькій області

Сервіс послуг Master911 співпрацює з майстрами у кожному населеному пункті Донецької області (Миколаївка, Краматорськ, Лиман, Бахмут, Слов'янськ, Святогірськ, Вугледар, Курахове, Авдіївка, Маріуполь, Покровськ, Костянтинівка, Талаківка, Ясногірка, Біленьке, Старий Крим, Сартана, Ялта, Нікольське, Мангуш, Миронівський, Черкаське, Билбасівка, Мар'ївка, Азовське). Завдяки цьому наші клієнти, які живуть у зазначеній області, можуть сподіватися на прибуття професіонала в день подачі замовлення. У такій ситуації великою перевагою вважається не лише оперативна послуга, якість, а й значуща економія на автотранспортних витратах.

Часом, через велику сезонну зайнятість, приїзд професіонала може пересунутись наступного дня, про що Вам повідомлять у момент складання заявки.

Робота ведеться в передмісті Краматорська

Ті люди, які перебувають у передмісті Краматорська (Ясногірка, Біленьке), зможуть очікувати приходу виконавця вже протягом 5 годин.

Якщо Вас цікавить професійна заміна несправного компресора холодильника та підходить адекватна вартість послуги, телефонуйте до Master911. Ми запевняємо, що рівень сервісу, що надається нами, приємно здивує кожного клієнта!