Ремонт плати керування газового котла у Коломиї

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Коломиї

У різних котлах застосовується спеціальний блок, завдання якого організувати запуск встановлених програм та управління технікою. Тільки різні причини можуть призвести до того, що необхідно здійснити ремонт плат газових котлів.

Якщо ви виявили, що ваша опалювальна техніка неправильно функціонує, радимо звернутися до професіоналів. Майстри фірми Master911 здатні терміново ліквідувати будь-яку несправність.

Ключові переваги звернення до Мастер911

 1. Прийнятна вартість послуг. Як ми вже згадували раніше, у нас пропонується розроблений прайс-лист, де враховуються різні варіації робіт. Для зручності клієнтів є численні варіанти оплати: переказ на кредитну картку або готівкою виконавцю.
 2. Безпека. Якщо майстер проходить тести, ми верифікуємо його, запитуємо документи, що засвідчують особу. Можете не побоюватися, що до вас прийде некомпетентна людина – будь-який фахівець контролюється нами.
 3. Якісний ремонт. Ми приймаємо замовлення цілодобово. Якщо ви залишите звернення на веб-сервісі ввечері, зранку ви маєте можливість зустріти виконавця. Оформіть звернення, уточніть усі необхідні додаткові відомості. Це потрібно, щоб працівник заздалегідь привіз відповідні пристрої та деталі, що сприятливо позначиться на швидкості відновлення.
 4. Хороша компетентність фахівців. Ми прагнемо високої якості послуг. Кожен працівник перед працевлаштуванням складає тестування.

Коли потрібний ремонт плати управління

Такий прилад це невелика плата, яка підключена до рухомої ручки або кнопок, із застосуванням яких і вибираються програми. Після вибору відповідного режиму котел запускається та працює у конкретній послідовності завдань. Серед найчастіших функцій слід зазначити:

 • погодозалежне управління;
 • віддалене управління;
 • управління температурними показниками.

Результативність працездатності газової техніки та комфорт у кімнаті залежатиме від обраної програми. Якщо ви виявили, що утворилися збої у функціонуванні котла, він неправильно працює або не функціонує, звертайтеся до професіоналів.

На сайті Master911 можна замовити надійний ремонт плат управління газових котлів у Коломиї.

Причини несправностей приладу

Виділяють кілька основних причин, через які пристрої ламаються:

 • заводський брак;
 • зовнішнє зношування різних компонентів внаслідок тривалої роботи;
 • порушення застосування;
 • робота у вологих просторах, через що окислюються контакти;
 • скачки електроенергії – наприклад, постійні перепади потужності, коли відсутнє обладнання захисного вимкнення;
 • хибне підключення до електромережі.

Ми можемо миттєво полагодити будь-яку несправність.

Симптоми неполадок

За деякими зовнішніми симптомами можна вирахувати, що техніка дала збій. Перерахуймо найважливіші:

 • не вдалося включити потрібну програму;
 • пристрій не вмикається;
 • збій екстреного відключення;
 • самостійне довільне перемикання програм;
 • миготіння екрана.

У чому проблема, і яким способом її усувати, наші фахівці визначать при діагностиці. Наші фахівці славляться гарною кваліфікацією та великим досвідом. Вони можуть працювати з приладами різних брендів:

 • Vaillant (Вайлант);
 • Ferroli (Ферролі);
 • Beretta (Беретта);
 • Арістон (Ariston).

На визначення проблеми та її усунення піде трохи часу. Ціна ремонту плати управління газового котла по Івано-Франківській області - доступна. Тому одразу запрошуйте майстра і не витрачайте сили та час. Існує небезпека ще більше посилити ситуацію, а це призведе до серйозних грошових витрат.

Ціна відновлення блоку управління у Коломиї

На ремонт плати газового котла ціна залежатиме від деяких аспектів. Найголовнішими з них є:

 • марка та модель обладнання;
 • складність збою;
 • потреба встановлювати нові деталі.

Якщо просто стався збій у перемикачі режиму, треба здійснити перепрошивку. Однак нерідко проблема масштабніша, що передбачає заміну плати або монтаж нових елементів. При заміні блоку управління сума буде набагато вищою. Однак самостійно поміняти плату без особливих навичок не вийде. Ви не зможете її якісно підключити. Про безпеку роботи з газовими конструкціями також пам'ятайте.

Зазначимо, що організація Master911 має актуальний прайс на ремонт електронних плат газових котлів. Тому ви відразу зможете дізнатися, в який бюджет обійдеться ремонт агрегату. В нашій компанії не передбачено додаткових процентів.

Зони обслуговування замовників у Коломиї

Час візиту виконавця з ремонту серйозної домашньої техніки безпосередньо залежатиме від розташування замовника.

У Івано-Франківській області

На жаль, не в кожному місті є певна кількість працівників. Отже, зрідка приїзд переноситься на один день після підтвердження звернення. Час буде узгоджено заздалегідь.

У населеному пункті

Найбільше на прибуття потрібно до чотирьох годин після оформлення заявки. Спеціаліст разом бере з собою потрібні інструменти, щоб усунути несправність.

У передмісті

Живете за обласним центром? Ймовірно, на прибуття техніки знадобиться – до 5-6 год.