Ремонт блоку живлення монітора

від 100—400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт блоку живлення монітора». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт блоків живлення моніторів

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту блоків живлення моніторів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монітор відноситься до списку важливих та невід'ємних елементів всього комп'ютерного обладнання, без якого важко уявити повноцінну роботу на ПК. З монітором можуть статися різні проблеми в процесі регулярної експлуатації, але найчастіше потрібний ремонт або заміна зовнішнього блока живлення. Щоб не допустити посилення проблеми, рекомендується відразу ж викликати фахівця додому, замовивши послугу професійного ремонту блоку живлення монітора. Завдяки потрібній кваліфікації, досвіду та знанням, фахівці сервісу Мастер911 зможуть вирішити різні неполадки, відновлюючи працездатність монітора.

Ознаки поломки 

Зрозуміти, що сталася поломка, можна буквально з перших секунд. Про це користувачеві «підкаже» відразу кілька поширених ознак:

 • Індикатор живлення не світиться, а пристрій відмовляється вмикатися.
 • Регулярне перегорання мережного запобіжника.
 • Монітор працює кілька секунд, після чого автоматично та мимоволі вимикається.
 • Спотворення символів на екрані, зображення.

Для визначення точної причини знадобиться попередня діагностика із застосуванням професійного набору інструментів.

Як швидко та безпечно усунути неполадки?

Починати запланований ремонт блоку живлення монітора, вартість якого залежить від багатьох факторів, слід з виклику фахівця. Усі заплановані роботи умовно можна поділити на кілька основних етапів:

 1. Комплексна діагностика, при якій відбувається перевірка функціональності пристрою.
 2. Добір певних методів усунення несправностей.
 3. Відновлення пошкоджених комплектуючих або повноцінна заміна деталей, які не підлягають ремонту.
 4. Перевірка працездатності монітора, проведення тестового включення у присутності клієнта, який може особисто переконатись у ефективності наданих послуг.

Для отримання необхідних результатів не обійтися без професійного набору інструментів, який завжди є під рукою фахівця. Це ще один аргумент, який підтверджує, що самостійне відновлення пристрою практично неможливе.

Які ціни на ремонтні роботи

Дізнатись актуальні ціни на ремонт блока живлення монітора можна у прайсі сервісу Мастер911, який регулярно оновлюється з урахуванням певних факторів:

 • конкретний бренд пристрою: Acer, BenQ, LG, Samsung та інші;
 • рік випуску певної моделі;
 • причина, що призвела до поломки;
 • сприятливі способи розв'язання проблеми.

Визначити точну вартість зможе майстер завершення діагностики пристрою, оскільки кожен випадок індивідуальний і вимагає пошуку необхідних рішень.

Чому сервіс Мастер911 настільки популярний?

На сервісі Мастер911 обслуговування всієї техніки здійснюється з використанням професійного підходу та особливої відповідальності. Завдяки застосуванню сучасного набору інструментів, з яким виїжджає на об'єкт кожен фахівець, вдається швидко та якісно розв'язувати проблеми різного ступеня складності.

Основні переваги для нових та постійних клієнтів:

 • Найвигідніші ціни на всі послуги.
 • Гарантія якості на виконані роботи.
 • Великий вибір спеціалістів із високою кваліфікацією, досвідом роботи.
 • Оперативне виконання ремонтних робіт.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Щоб швидко знайти необхідного спеціаліста для ремонтних робіт вдома, рекомендується звернутися за допомогою до менеджерів сервісу, які готові проконсультувати клієнтів у телефонному режимі.