Ремонт плати керування пральної машини у Павлограді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Павлограді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування пральних машин у Павлограді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування пральної машини у Павлограді

Електронний прилад, мета якого полягає у виконанні потрібної програми – це плата керування. Отже, застосування пралки є неможливим, при неполадці подібного приладу. Хоча сучасна статистика змушує замислитись, оскільки близько 40% всіх несправностей припадає виключно на модуль керування. Тому що подібний пристрій відповідає за велику кількість найголовніших завдань: набір води, функціонування двигуна, зливного насоса тощо.

При проблемі слід замовити ремонт плати керування пральної машини у Павлограді під ключ, звернувшись за допомогою до професійних ремонтників організації Мастер911. Для цього потрібно визначитися зі зручним днем приїзду професіонала.

Основні причини поломок модуля машинок у Павлограді

Для початку потрібно ознайомитися з поширеним списком причин, з яких може знадобитися терміновий ремонт блоку керування пральної машини у Павлограді за демократичною ціною, прописаною в прайсі Мастер911.

Збої техніки можуть виникнути з наступних причин:

 • Тривалі стрибки електроенергії в електромережі при використанні техніки.
 • Неякісне паяння струмопровідних доріжок.
 • Замикання у проводці.
 • Несправності якихось деталей – тиристор, конденсатор та інше.
 • Проникнення рідини всередину блоку агрегату.
 • Зовнішні несправності електрокабелів.
 • Часте відключення агрегату в процесі здійснення певного режиму.
 • Заводський брак.

Не радимо намагатися самотужки ліквідувати несправність, зробити пошук складових, перезавантаження машини, розбирання або вторинне під'єднання до електроживлення після того, як було визначено проблему.

В яких випадках буде потрібен ремонт пралки у Павлограді

Нерідко про несправність плати керування людина дізнається від машинки - на екрані горить спеціальний код помилки. Якщо код відсутній, відзначають інші часті симптоми збою модуля пральної машини у Павлограді:

 • Відзначаються зміни у звичайному темпі двигуна: відсутній потрібний спектр обертів під час віджиму.
 • На екрані горять численні лампи.
 • Після включення пральної машини барабан не рухається.
 • Занадто довгий період прання, який не відповідає вибраному режиму.
 • Пралка «відмовляється» виконувати прання у призначеному режимі.
 • Відбувається набір води для прання/полоскання та швидкий злив через 5-10 секунд.
 • При включенні до розетки техніка не вмикається.
 • Різкі збої температури.

Більшість цих неполадок залишаються непоміченими навіть для системи самодіагностики, тому вам знадобиться послуга вправних ремонтників. Отже, потрібен професійний ремонт блоку керування пральної машини, вартість якого залежатиме від складності конкретної проблеми.

Ціни на відновлення блоків керування

Перед тим, як замовити ремонт модуля пральної машини, ціна якого знаходиться в прайс-листі, важливо розібратися з особливостями, що впливають на ціну. При проведенні діагностики ціна може змінитися з різних причин:

 • Враховуються аспекти системи моделі, а також рік виготовлення.
 • Перевіряється потреба у підборі нових комплектуючих.
 • Виявляється весь список збоїв.

Одночасно з остаточною ціною можуть змінитися терміни здійснення потрібних процесів. Найчастіше технік справляється із поломкою протягом одного робочого дня.

Як діє майстер

Замовляючи послугу професіонала додому, все, що потрібно від вас – замовити ремонт плати керування пральної машини у Павлограді та запропонувати техніку легкий доступ до машини.

Потім будуть проведені нижчезазначені роботи:

 1. Вимкнення обладнання від електрики та розбирання верхньої кришки.
 2. Часткове розбирання для зняття плати з машини.
 3. Діагностика пристосування. Особливу увагу виконавці звертають на конденсатор, і навіть на резистор (його працездатність діагностується з допомогою спеціального тестера). До того ж допоміжної діагностики потребує тригер.
 4. Після визначення однієї або одночасно кількох причин збою, проводиться їх ліквідація за допомогою всіх способів – ремонт або заміна конкретних комплектуючих, які не піддаються ремонту.

Після виконаних робіт фахівець надає свої гарантії та включає пралку, перевіряючи її функціональність на кожній програмі.

Найважливіші переваги компетентної допомоги від техніків маркетплейсу Master911 у Павлограді

Коли необхідна допомога від майстрів через несправність пралок, слід довіряти пристрій досвідченим технікам. Таких майстрів можна знайти на нашому сервісі, скориставшись консультацією менеджерів, які зможуть підібрати майстра необхідної кваліфікації або зручним пошуком в онлайн режимі.

Додатково клієнти отримують такий набір переваг:

 • Допомога у підборі елементів – універсальних або оригінальних (залежно від розрахованого бюджету на придбання).
 • Можливість замовити виконавця будь-якого дня.
 • Консультації, відповіді на питання щодо подальшої експлуатації пралки враховуючи нюанси необхідної марки.
 • Невисокі ціни на послугу ремонту модуля керування пральної машини.

Щоб замовити майстра, знадобиться залишити замовлення на сервісі, уточнивши докладний опис проблеми, що виникла, ваше ім'я та номер телефону. У випадку екстреного ремонту технік відправляється протягом двох годин.