Монтаж каналізації у Олександрії

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Олександрії, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Цінові пропозиції по монтажу каналізацій від найкращих майстрів у Олександрії

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Олександрії

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Олександрії

Відгуки по монтажу каналізацій у Олександрії

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж каналізації – перший із найголовніших етапів під час проведення капітального ремонту чи будівництва, проведений до встановлення водопроводу та інших комунікацій. Нормативи, що висуваються до якості здійснення подібної роботи, надзвичайно високі, тут не радимо залишати щось незакінченим або сподіватися заощадити. У тому випадку, коли в результаті навіть незначних помилок у вас прорве каналізацію, у цій ситуації усунення помилки обійдеться вам значними тимчасовими та грошовими витратами.

Часті види каналізаційних робіт

У власників тих об'єктів, які з якихось причин не мають можливості бути підключені до загальної каналізаційної системи, користується популярністю така послуга як будівництво системи каналізації. Монтаж каналізації у звичайній квартирі теж користується значною популярністю, проте тут діапазон виконуваних робіт вже, тому що стосується виключно внутрішнього монтажу.

До популярніших послуг належать:

 • Підключення зовнішньої каналізаційної системи. До цього зараховують: проєкт, в якому передбачаються необхідні пристрої, різновид автономної системи, все необхідне обладнання, варіанти монтажу, ухил та ширина труб. За наданням таких послуг радимо звернутися до висококласного сантехніку.
 • Монтаж труб внутрішньої системи каналізації. Дані роботи відрізняються великою складністю, вони передбачають встановлення мережі трубопроводів з трубами, що відводять трубами, стояками і випусками, об'єднаними один з одним сантехнічними пристроями. Припустимо, зробити установку або заміну стояка, згідно з усіма нормами та інструкціями, під силу виключно досвідченому майстру.
 • Установка систем каналізації. Являє собою збір каналізаційних систем, який відбувається після закінчення грамотного закінчення робіт зі створення проєкту та купівлі всіх потрібних запчастин. Запорука досягнення успішного результату – це проведення досконалої герметичності з'єднань, а також правильний розрахунок усіх кутів.
 • Ремонт системи каналізації. За подібною послугою, як правило, звертаються власники житлової площі, що відноситься до застарілого житлового фонду, де чавунні каналізаційні труби та стояки. Таке обладнання, внаслідок тривалої експлуатації, нерідко забивається та незабаром гниє. Результатом цього є протікання та інші малоприємні ситуації. Гарний вихід – абсолютна заміна каналізації.

Не рахуючи перелічених великих проєктів, замовники нерідко замовляють локальні роботи або вдосконалення існуючої системи: прочищення системи каналізації, встановлення зливової каналізації, чищення засмічень, укладання труб, кілець та ін.

Кроки виконання установки внутрішньої системи каналізації

 • Монтаж стояків з подальшим монтажем вентиляційної парасольки.
 • Підключення підводів для початку до унітазів, а потім до іншого обладнання.
 • Монтаж від сантехнічних пристроїв відвідних труб, об'єднання підводів та сифонів.
 • Завершальний етап встановлення – перевірка каналізації за умов максимально допустимого стоку. У разі, коли проектом було передбачено виконання звукоізоляції труб із ПП, її здійснюють після закінчення випробувань.

Які помилки погано впливають на каналізацію?

Похибки, які були допущені під час організації підключення систем, призводять до таких несприятливих наслідків:

 • збої в роботі пристроїв;
 • нещільність пристроїв;
 • засіб трубопроводів, обладнання;
 • переохолодження зливів;
 • засмічення труб в однакових ділянках.

Маркетплейс Master911: надійний монтаж каналізації у приватному будинку

У таких напрямках, як монтаж труб системи каналізації у ванній або кухні, майстри маркетплейсу Master911 славляться не тільки відмінними вміннями і знаннями, а й великим практичним досвідом, адже вони регулярно стикаються з проведенням подібних робіт.

При оформленні замовлення, ми запитуємо у замовника вигляд та характеристики його сантехніки, місця, де планується встановлення. На підставі інформації замовника ми можемо його проконсультувати та надати інформацію про приблизну вартість монтажу каналізації у приватному будинку чи іншій послуги.

В окремих випадках за словами замовника перелік потрібних робіт може бути визначений повністю, і тоді послуга є стандартною, в інших – для цього знадобиться візит професіонала, і йтиметься про нестандартну роботу. Вся різниця в тому, що коли послуга стандартна, повна сума робіт буде озвучена ще до візиту сантехніка, в іншому випадку – кошторис порахує сантехнік уже на об'єкті. Але ми гарантуємо, що в обох випадках сума підключення каналізаційної системи в будинку стовідсотково відповідатиме вартості, прописаній у прайс-листі маркетплейсу Мастер911.

Стаючи нашим замовником, ви зможете розраховувати на:

 • добре виконану роботу;
 • можливість оформити заявку 24/7;
 • швидкий виїзд до вас фахівця;
 • детальну консультацію та дані щодо вартості майбутньої роботи.

Наші майстри – відмінні професіонали, вони кваліфіковані, доброзичливі та ввічливі із замовниками. Вони не застосовують нецензурну лайку, не палять і дотримуються чистоти на робочому місці.

Плюси звернення до Мастер911

Клієнтам, які залишили замовлення на сантехніку додому, не слід турбуватися про можливість впустити до себе неакуратного, нахабного або недосвідченого сантехніка. Наші фахівці – надійні люди, які були допущені до роботи лише після пред'явлення документів, закінчення спеціального навчання та складання іспиту.

До того ж у нас є служба підтримки, в яку ви в будь-якому випадку маєте можливість звернутися, якщо, наприклад, довелося виявити неточність або похибку в роботі професіонала. Ми розглянемо вашу претензію та вживемо заходів для оперативного вирішення вашої проблеми.

Яку б послугу ви не замовили, монтаж каналізації у ванній кімнаті або іншу, наші фахівці беруть на себе всю відповідальність за відмінну якість, і дають гарантію. Оплату наданої послуги ви можете зробити будь-яким способом.

Скільки коштує монтаж системи каналізації у приватному будинку?

Ціна будь-якої стандартної роботи, за винятком вартості інших запчастин/витратних компонентів та автовитрат вказана у нашому прайс-листі. Ціноутворення нашого маркетплейсу влаштовано так, щоб воно було повністю відкритим для кожного клієнта.

Будь-яка послуга вам не знадобилася, ви в будь-якому випадку зможете ознайомитися з прайсом на монтаж каналізації на нашому веб-порталі та розраховувати на надання професійної консультації ще до візиту сантехніка. Озвучена спочатку вартість, як правило, не зміниться.

Як замовити майстра у Олександрії і об'єкт по Кіровоградській області?

Приймаємо замовлення в м. Олександрія

Через 3 години після подання заявки майстри виїжджають до людей, які проживають у м.Олександрія.

Надаємо послуги в передмісті Олександрії

Незначно довше, близько 4-5 годин, займе приїзд спеціаліста для замовників, що знаходяться в передмісті Олександрії (Пантаївка, Олександрійське, Нова Прага, Звенигородка, Войнівка, Куколівка, Головківка).

Приймаємо замовлення по Кіровоградській області

Через те, що сервіс Мастер911 має у своєму розпорядженні перевірених сантехніків у різних пунктах Кіровоградської області (Новоукраїнка, Долинська, Бобринець, Знам'янка, Світловодськ, Олександрія, Помічна, Кропивницький, Гайворон, Новомиргород, Мала Виска, Благовіщенське, Добровеличківка, Компаніївка, Голованівськ, Петрове, Власівка, Пантаївка, Нова Прага, Лісове, Онуфріївка, Павлиш, Єлизаветградка, Новгородка, Олександрівка, Смоліне, Новоархангельськ, Капітанівка, Нове), люди з віддалених районів, теж можуть розраховувати на візит сантехніка того ж дня. Допоміжною перевагою є можливість скоротити транспортні витрати.

У тому випадку, коли через підвищену завантаженість, виїзд професіонала раптом відкладеться на день, вас, звісно, про це повідомлять.

Вам необхідний оперативний недорогий монтаж труб каналізації, ціна якого вас безперечно здивує, і отримати гарантійні зобов'язання? Звертайтеся у маркетплейс Мастер911, і ми можемо пообіцяти, що ви залишитеся задоволені сервісом та якістю наданих послуг!