Ремонт кондиціонера у Олександрії

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Олександрії, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Ремонт зовнішнього блоку кондиціонера

Заправка мобільного кондиціонера

Заміна дренажної трубки кондиціонера

Заміна випаровувача кондиціонера

Заміна конденсатора в кондиціонері

Заміна фільтра кондиціонера

Установка дренажного насоса кондиціонера (монтаж)

Ремонт випаровувача кондиціонера

Ремонт насоса кондиціонера

Ремонт плати управління кондиціонера (модуль)

Ремонт трубок кондиціонера

Ремонт чотирьох ходового клапана кондиціонера

Чистка дренажної системи кондиціонера (промивка)

Чистка випаровувача кондиціонера

Ремонт дренажної системи кондиціонера

Ремонт пульта керування кондиціонером

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт кондиціонерів у Олександрії

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту кондиціонерів у Олександрії

Відгуки по ремонту кондиціонерів у Олександрії

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При зверненні користувачами до сервісу Master911 з приводу малоефективної роботи систем кондиціювання нерідко звучать такі скарги:

 • Не працює кондиціонер. Найголовнішими факторами, чому це відбувається, виявляються такі: проблема з чотириходовим клапаном, що відповідає за переведення режимів охолодження/обігрів, витік холодоагенту, поломка компресора, забивання фільтрів внутрішнього блоку або збій у роботі електронного модуля керування. Іноді агрегат зовсім не вдається увімкнути, в цьому випадку просто поставте нові елементи живлення в пульт дистанційного керування.
 • З внутрішнього блоку спліт-системи капає вода. Надлишок конденсатної вологи може утворитися через забиті дренажні трубки, прорахунки, допущені при монтажі внутрішнього блоку або забруднення фільтра випарника.
 • Через кілька хвилин після включення система кондиціонування вимикається мимовільно. Справа може бути як у простій неправильній установці параметрів, так і в серйозніших проблемах, наприклад у несправності в платі управління, несправності датчиків, критичній втраті фреону, перегріві компресора і т.д.
 • Кондиціонер з низькою ефективністю охолоджує повітря в кімнаті. Причиною цього можуть стати забиті шерстю собак, пухом, пилом фільтри, або погана прохідність капілярного трубопроводу, недостатня кількість фреону, несправність температурних датчиків, налипання пилу на поверхні внутрішнього блоку, засмічення теплообмінника (випарника).
 • Спліт-система не охолоджує, а подає тепле повітря. Якщо дме тепло, то може бути кілька варіантів: дефіцит фреону в системі, недостатня напруга в мережі, неправильно вибрана температура на електронному модулі управління, поломка компресора (необхідна заміна або ремонт) або забруднення фільтрів.
 • Сторонні звуки, такі як шипіння, потріскування, гул, чутні під час роботи кондиціонера. Подібний гул може бути наслідком тривалої експлуатації системи кондиціювання без виконання інструкції планового обслуговування. Можливі причини: засмічення трубок холодоагенту, розбалансування лопатей вентилятора на зовнішньому блоці, механічний торкання елементів агрегату з найближчими вузлами, великий люфт крильчатки, шум, що помпою виводяться для виведення конденсатної вологи.

Зверніть увагу!

 • Не бажано користуватися послугами сумнівних майстрів. Приймаючи рішення викликати фахівця додому, потрібно зупинити вибір на тому, де сервісна служба та виконавець пропонують взяти на себе відповідальність за якісність деталей, блоків, вузлів, а найважливіше - За виконані роботи. Наскільки показав досвід, багато користувачів, які намагаються заощадити (у гуглі розшукують "ремонт кондиціонерів недорого, швидко, якісно"), зрештою стикаються з такою ситуацією, коли "зроблена" підозрілими майстрами техніка швидко допускає збій у роботі, а ось із майстром відсутній зв'язок або він відмовляється приїжджати за гарантією. І в результаті все одно доведеться звертатися до професійних, досвідчених, перевірених фахівців, які роками співпрацюють з сервісом кондиціонерів Master911.
 • Не користуйтеся зламаним кондиціонуючим пристроєм. Спочатку кліматичне обладнання може лише "барахлити", і у випадку, якщо ігноруватимете неправильну експлуатацію приладу, це загрожує стати причиною серйозніших проблем, а іноді й потребою у складному., трудомістким, дорогим капітальним ремонтом.
 • Не беріться до ремонту спліт-системи самостійно. Діагностикою, обслуговуванням, монтажем, а також ремонтом повинен займатися лише навчений виконавець. Самостійні експерименти для того, щоб з'ясувати, де причина неефективної роботи, здатні викликати ускладнення проблеми, що неминуче вимагатиме більш дорогого, складного та капітального ремонту надалі.

Особливості та переваги сервісу Master911

Ми виконуємо ремонт всіх побутових кондиціонерів будь-якого рівня складності та, крім того, діагностику та повне технічне обслуговування.

Ми обслуговуємо та робимо ремонт побутових кондиціонерів практично всіх загальновідомих виробників: Samsung (Самсунг), Daikin (Дайкін), Neoclima (Неокліма), Gorenje (Гореньє), Kaiser (Кайзер), Panasonic (Панасонік), Ferroli (Фероллі), Vestfrost (Вестфрост), Delfa (Делфа), Zanussi (Занусі), Bosch (Бош), Hansa (Ханса), Saturn (Сатурн), LG (ЛЖ), Viessmann (Вісманн), Aston (Астон), Toshiba (Тошиба), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Купер-Хантер (Cooper&Hunter), Kospel (Коспіл), Galanz (Галанз), Dekker (Деккер), Midea (Мідеа), Protherm (Протерм), Electrolux (Електролюкс), Be (Беко), Osaka (Осака), Liebherr (Лібхер), Mitsubishi (Міцубісі), Дніпро, Ariston (Арістон), Danko (Данко), Tenko (Тенко), Gree (Грії), Aton (Атон), Sensei (Сенсей), Daewoo (Део), Samurai (Самурай) та інші.

Будь-яка людина, яка звернеться до нашого маркетплейсу, отримує низку приємних бонусів:

 • Договір. Після завершення ремонтних робіт підписується акт виконаних послуг;
 • Види оплати. Можливість оплати послуг безготівковим переказом, банківською карткою або готівкою;
 • Гарантія фіксованих цін. Сума послуг відповідає затвердженому прайсу;
 • Екстренний приїзд. Прибуваємо додому через 2,5-3 години;
 • Прийнятні ціни. Ми маємо доступні ціни на послуги, що відповідають досвіду спеціаліста;
 • Ремонт з гарантією. Гарантійні умови на надані послуги та нові запчастини, деталі, вузли, блоки;
 • Цілодобовий прийом замовлень. Ми працюємо в режимі 24/7, звертайтеся у будь-який час;
 • Чистота, акуратність, ввічливість, пунктуальність. Обов'язкове прибирання робочого місця наприкінці ремонту.

Дуже важливо пам'ятати, що наш сервіс послуг Master911 надає допомогу обом сторонам у спірних питаннях, а також підготовці необхідної документації.

Як відбувається подання заяви на виклик майстра?

 1. Оформлення заяви. Замовити майстра за кондиціонерами у Олександрії можна, розмістивши на веб-сайті, або за телефонним дзвінком.
 2. Детальні питання. Під час створення замовлення необхідно відповісти на запитання менеджера. Після цього менеджер дасть відповідь на ваше запитання: "Скільки коштує ремонт кондиціонера?".
 3. Приїзд спеціаліста. Як правило, через 2,5-3 години після оформлення заяви, спеціаліст прибуває за потрібною адресою.

Виїжджаємо в райони Олександрії та в передмістя

Коли вам потрібний терміновий ремонт кондиціонера у Олександрії, телефонуйте нам у маркетплейс Master911.

Виїзд техніка в передмістя

Якщо вам необхідно викликати фахівця до передмістя (Пантаївка, Олександрійське, Нова Прага, Звенигородка, Войнівка, Куколівка, Головківка), у такому разі прихід майстра, як правило, займає за часом трохи довше.

Виїзд по Олександрії

У тому випадку, якщо ви проживаєте в межах міста Олександрії, то орієнтовно через 3 години після подання заяви на вашу адресу направляється наш компетентний фахівець.

Виїзд спеціаліста по Кіровоградській області

Здійснюємо поїздки до всіх пунктів області (Новоукраїнка, Долинська, Бобринець, Знам'янка, Світловодськ, Олександрія, Помічна, Кропивницький, Гайворон, Новомиргород, Мала Виска, Благовіщенське, Добровеличківка, Компаніївка, Голованівськ, Петрове, Власівка, Пантаївка, Нова Прага, Лісове, Онуфріївка, Павлиш, Єлизаветградка, Новгородка, Олександрівка, Смоліне, Новоархангельськ, Капітанівка, Нове).

На замінені запчастини та всі надані роботи даються гарантійні зобов'язання.