Ремонт плати керування газового котла у Червонограді

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Червонограді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Червонограді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Червонограді

У сучасних газових котлах є відповідний блок, який керує котлом та включає необхідні програми. Втім, у певних випадках потрібен ремонт плат газових котлів.

Якщо ви помітили, що ваш пристрій неправильно запускається, звертайтеся до професіоналів. Виконавці Master911 можуть якісно полагодити будь-яку проблему.

Коли відновлюється блок управління обладнання

Такий агрегат є окремою платою, яка підключена до ручки, що обертається, і кнопок, за допомогою яких і управляється котел. Після завершення запуску певного режиму обігрівач активується і функціонує в оптимальній послідовності дій. Серед частих функцій слід згадати:

 • погодозалежне управління;
 • віддалене управління;
 • управління рівнем температури.

Якість функціонування нагрівального приладу та комфорт у квартирі залежатиме від підібраної програми. У випадку, якщо ви виявили, що виникли неполадки у працездатності пристрою, він неправильно запускається, необхідно звертатися до кваліфікованих виконавців.

Замовити оперативний ремонт плат управління газових котлів вдома у Червонограді можна на сервісі Мастер911.

Ознаки проблеми

Навіть за декількома головними симптомами є можливість виявити, що техніка дала збій. Перерахуємо найважливіші:

 • прилад не функціонує;
 • несправність ланцюга аварійного відключення;
 • мерехтіння табло;
 • не вдається вибрати якусь програму;
 • рандомне перемикання режимів.

У чому несправність, і як її виправити, наші фахівці виявлять по закінченні діагностики. Наші професіонали можуть похвалитися відповідною кваліфікацією та великим досвідом. Вони можуть працювати з котлами різних виробників:

 • Vaillant;
 • Ferroli;
 • Арістон;
 • Беретта.

На визначення неполадки та її усунення піде небагато часу. Вартість ремонту плати управління газового котла в Львівській області – досить доступна. Тому краще запрошуйте майстра та не витрачайте свої сили. Та й так зростає ризик ще більше зіпсувати обладнання, а це може призвести до суттєвих витрат.

Причини збоїв

Є кілька основних причин, з яких техніка ламається:

 • перепади напруги – скажімо, стрибки потужності, коли немає приладу захисного відключення;
 • помилкове підключення до електрики;
 • брак при виготовленні;
 • зношування певних елементів внаслідок тривалого використання;
 • робота у вологих приміщеннях, внаслідок чого окислюються контакти;
 • порушення норм експлуатації.

Ми здатні швидко відновити будь-яку несправність.

Основні плюси роботи з сервісом домашніх послуг Мастер911

 1. Надійне відновлення. Ми приймаємо замовлення 24 на 7. У випадку, якщо ви залишите звернення на інтернет-сайті пізно ввечері, рано-вранці ви зможете зустрічати спеціаліста. Подайте замовлення, вкажіть всю потрібну інформацію. Це потрібно для того, щоб виконавець одразу взяв необхідні інструменти.
 2. Фіксована вартість послуг. Як говорили раніше, у нас є розроблений прейскурант, в якому враховуються різні способи послуг, що надаються. Для комфорту замовників передбачені всілякі способи розрахунку: переведення на кредитну картку або на місці в руки фахівця.
 3. Ваша безпека. Якщо майстер пройшов тести, ми верифікуємо його, запитавши документи. Не хвилюйтеся, що до вас додому прибуде незнайомий професіонал – будь-який фахівець практично перевіряється нами.
 4. Хороша компетентність фахівців. Наша організація прагне максимальної якості наших послуг. Будь-який професіонал перед пристроєм на роботу складає обов'язкове тестування.

Скільки коштуватиме відновлення блоку управління у Червонограді

На ремонт плати газового котла ціна залежатиме від певних нюансів. Найголовнішими з них вважаються:

 • складність неполадки;
 • потреба монтувати нові деталі;
 • модель та марка виробу.

Наприклад, якщо просто з'явився збій у перемикачі програмного забезпечення, необхідно здійснити перепрошивку. Хоча трапляється поломка серйозніша, що передбачає повну заміну блоку або заміну нових складових. При заміні блоку управління вартість буде набагато більшою. Пам'ятайте, що своїми руками поміняти блок управління без профільних навичок не вийде. Вам не вдасться якісно її приєднати. Не слід забувати і про безпеку роботи з газовими конструкціями.

Зазначимо, що компанія Master911 має суворий прайс на ремонт електронних плат газових котлів. Тому ви відразу знатимете, в який саме бюджет обійдеться ремонт функціональності вашого обладнання. У нашій фірмі немає інших оплат, зайвих відсотків.

Регіони надання послуг у Червонограді

Термін прибуття виконавця з відновлення великогабаритної газової техніки залежить від вашого місця проживання.

У межах населеного пункту

Як правило, на дорогу потрібно до 3-4 годин після оформлення заявки. Фахівець зараз візьме з собою потрібні інструменти для того, щоб оперативно усунути несправність.

У Львівській області

Однак не в усіх пунктах є певна кількість професіоналів. Тому зрідка приїзд переноситься найближчого дня після розгляду замовлення. Замовника повідомлять заздалегідь.

У передмісті

Живете за межею міста? Мабуть, на дорогу професіоналу потрібно – до 6 години.