Ремонт бака бойлера

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бака бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту бака бойлерів від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бака бойлерів

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту бака бойлерів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Водонагрівачі стали справжнім порятунком. Їх використання дозволяє суттєво економити сімейний бюджет, адже тарифи на централізоване гаряче водопостачання надто високі.

На профільному ринку представлено широкий асортимент побутової техніки даного типу. Вона характеризується зручністю експлуатації та довговічністю. Однак згодом водонагрівальний бак починає протікати. У такому разі необхідно замовити ремонт баку водонагрівача вдома. Спеціалісти сервісу побутових послуг Мастер911 готові оперативно прийти на допомогу та відновити працездатність вашої техніки. Крім ремонту баків ми виконуємо такі види робіт:

 • заміна ТЕНів;
 • ремонт електронних модулів;
 • заміна інших деталей.

Якщо говорити безпосередньо про ремонт бака, все залежить від особливостей поломки. У деяких ситуаціях відновити його неможливо.

Чому протікають бойлери

Основна причина – утворення та розповсюдження корозії, що призводить до порушення цілісності бака, навіть якщо він виконаний із нержавіючої сталі. Корозія виникає у таких ситуаціях:

 • вода підвищеної твердості;
 • відсутність заземлення;
 • розчинення магнієвого анода та не своєчасна установка нового.

Найчастіше протікання виникають у зварних швах баків – це слабке місце. Причому незалежно від марки, це можуть бути такі бренди, як Арістон (Ariston), Термекс (Thermex), так і багато інших.

Ремонт бака бойлера в сервісі Мастер911

Вартість послуги ремонт бака водонагрівача безпосередньо залежить від марки та моделі побутової техніки. Також необхідно одразу визначити, чи є сенс проводити відновлювальні роботи.

Якщо бак пластиковий, то він не підлягає відновленню. Потрібна лише повна заміна. Вона можлива лише в ситуаціях, якщо техніка розбірна. В іншому випадку потрібно буде придбати нову побутову техніку.

Виникають труднощі з відновленням цілісності металевих ємностей, мають емальований шар. Зумовлено це тим, що при запаюванні отворів проводиться нагрівання поверхні, й емальоване покриття руйнується.

Якщо вийде запаяти отвір, ємність прослужить недовго. Мине трохи часу, і під впливом корозії бак знову почне протікати.

Ремонту підлягають лише два різновиди баків:

 • з нержавіючої сталі;
 • із міді.

Це можливо, якщо ємність води можна витягнути, не пошкодивши термоізоляцію. Усунути можна лише невеликі отвори та за наявності спеціалізованого обладнання, що передбачає виконання зварювально-пайкових робіт.

За статистикою, зібраною фахівцями сервісу побутових послуг Мастер911, тільки в 40% випадків бойлер можна відновити, якщо йдеться про протікання бака. Наприклад, проблема може бути не тільки в цілісності ємності для води. Протікання виникає й у таких ситуаціях:

 • висохлий і потрісканий ущільнювач;
 • проблеми з ТЕНом;
 • корозія, що поширилася фланцем і пошкодила його;
 • погано затягнутий фланець.

Виникають такі проблеми, як поява конденсату на термометрі. Щоб визначити ремонтопридатність побутової техніки, спеціалісту необхідно провести діагностику.

Вартість ремонту бака бойлера

Як зазначалося вище, ціна послуги ремонту бака бойлера залежить від особливостей моделі нагрівальної техніки. Фахівцеві необхідно провести обстеження водонагрівача, щоб зрозуміти, чи підлягає він відновленню, і скільки коштуватиме робота.

У нас є прайс на ремонт бака бойлера, тому ви можете наперед дізнатися, скільки грошей потрібно підготувати.

Щоб запросити ремонтника, вам необхідно:

 • зателефонувати або сформувати електронну заявку;
 • вказати проблему;
 • надати додаткову інформацію.

Останній пункт важливий. Ознайомившись із ним, технік знатиме, як підготуватися до візиту, які інструменти та витратні матеріали взяти із собою.

Переваги сервісу Мастер911

На ринку побутових послуг спостерігається найвища конкуренція. Однак ми прагнемо забезпечити максимальну якість послуг. Серед наших переваг:

 1. Високий рівень кваліфікації майстрів. Кожен кандидат перед включенням до нашої бази обов'язково проходить тестування. Якщо він показує високі результати, то отримує можливість працювати у нас.
 2. Ваша безпека. Усі працівники обов'язково надають документи. Ми верифікуємо кожного фахівця. До вас не прийде незнайомець з вулиці.
 3. Контроль якості. Ми просимо залишати відгуки на кожне виконане спеціалістом замовлення. Це дозволяє контролювати компетентність, пунктуальність та ввічливість майстрів. Ми прагнемо мінімізувати виникнення конфліктних ситуацій і завжди стаємо на бік клієнта.
 4. Гарантії. Після завершення роботи технік видасть підписаний акт. Він є і гарантією як на роботу, так і на встановлені нові деталі.
 5. Фіксована ціна. Розроблений чіткий прайс дозволить вам одразу зрозуміти, на яку суму потрібно розраховувати. У нас немає прихованих комісійних.
 6. Декілька варіантів оплати. Для вашої зручності передбачено різні варіанти оплати. Ви можете передати готівку майстру по завершенню роботи або зробити переказ на банківську картку.

Зони обслуговування

Наша мета – якісні та оперативні послуги з ремонту побутової техніки. Терміни приїзду майстра залежать від вашого розташування.

У межах міста

Чим більше місто, тим більше у ньому наших представників. Якщо ви мешкаєте в обласному центрі, на дорогу фахівцю в середньому потрібно до 3-4 годин.

Передмістя

Проживаєте у передмісті? У такому разі майстру може знадобитися більше часу – зазвичай спеціаліст приїжджає через 5-6 годин після погодження заявки.

Обслуговування в області

У невеликих населених пунктах візит фахівця може бути перенесений на наступну добу після затвердження заявки. Такі ситуації можливі, якщо всі фахівці вже зайняті. Час приїзду буде обов'язково додатково узгоджений із замовником.