Ремонт бака бойлера у Києві

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бака бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту бака бойлерів від найкращих майстрів у Києві

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бака бойлерів у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту бака бойлерів у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Побутові водонагрівачі стали справжнім порятунком. Вони допомагають у разі відключення централізованого гарячого водопостачання. Дозволяють економити сімейний бюджет, оскільки витрати на підігрів води бойлером значно нижчі, ніж постачання гарячої води, яке виконують комунальні підприємства.

Попри те, що ця побутова техніка орієнтована на тривалий термін служби, іноді виникають протікання. Ціна послуги ремонт бака бойлера в Києві залежить від особливостей моделі та складності поломки. Спеціалісти сервісу побутових послуг Мастер911 готові прийти на допомогу та оперативно відновити працездатність вашої побутової техніки.

Причини поломок бака бойлера

Основна причина – корозія. Вона роз'їдає цілісність ємності для води, внаслідок чого виникають нориці або невеликі отвори. Зазвичай, баки розраховані на експлуатацію до 7-10 років. Однак іноді виходять із ладу раніше. Причин тому є кілька:

 • відсутність заземлення;
 • невчасне очищення від накипу;
 • не проводилася заміна магнієвого анода;
 • надто жорстка вода;
 • помилки під час монтажу;
 • зламався попередньо встановлений запобіжний клапан;
 • не функціонує система скидання зайвої води із ємності;
 • часта та різка зміна температури нагріву;
 • деякі інші.

Причин досить багато. Визначити, чому саме виникли неполадки та протікання, може професійний майстер, провівши діагностику. Самостійно займатися ремонтними роботами, не маючи досвіду та профільних інструментів, не рекомендується. Ви тільки посилите проблему. Тому настійно рекомендуємо звернутися до сервісу побутових послуг Мастер911. Вартість послуги ремонт бака водонагрівача в Києві не настільки висока, як вам може здатися.

Як проводиться ремонт бака бойлера

Якщо помічено протікання водонагрівача, необхідно відразу відключити його від електричної мережі та перекрити кран, що подає воду. Майстер, якого ви запросите через наш сайт, виконає такі дії:

 • від'єднає техніку від мережі та водопроводу;
 • зіллє воду;
 • зніме бойлер;
 • проведе діагностику.

Усі роботи виконуються із застосуванням професійного інструменту.

Ціна ремонту бака бойлера в Києві

Ми розробили докладний та суворий прайс на ремонт бака бойлера. Ви заздалегідь знатимете, на яку суму розраховувати, запрошуючи майстра.

Ціна залежить від складності поломки. Також тип несправності вкаже, чи підлягає техніка відновленню:

 • якщо вода капає зверху чи збоку, то, найімовірніше, з'явився отвір у самій ємності;
 • якщо вода тече знизу, потрібна заміна ТЕНу та чищення;
 • у разі утворення протікання біля температурного індикатора – буде потрібна заміна фланця;
 • якщо вода витікає в місці заглушок та трубок подачі, потрібно буде замінити ТЕН та забезпечити додаткову герметичність з'єднань.

У нас ви можете замовити ремонт бака водонагрівача додому в Києві. Наші спеціалісти працюю з технікою різних марок та моделей: Арістон (Ariston), Термекс (Thermex) та інших виробників.

На жаль, у разі порушення цілісності самого бака відновити його не завжди можливо. Запаяти ємність можна, якщо вона металева, але не всі виробники встановлюють у свою техніку такі баки. Якщо вони виготовлені з нержавіючої сталі харчового класу, то вони мають товщину стінки не більшу, ніж два міліметри. Такий тонкий шар запаяти практично неможливо.

Оцинкована сталь також не піддається паянню. Зумовлено це тим, що всередині ємності є композитне покриття. Під впливом зварювання воно руйнується, корозія утворюється та поширюється активніше, і через деякий час формуються нові нориці та протікання.

Ремонтні роботи самотужки якісно виконати неможливо. Ви ризикуєте не тільки остаточно зламати водонагрівач. Цілком імовірне й затоплення сусідів знизу, що спричинить додаткові фінансові витрати.

Переваги сервісу побутових послуг Мастер911

 1. Висока якість надання послуг. У нашій базі лише досвідчені та кваліфіковані фахівці. Кожен із них обов'язково проходив попереднє тестування, перш ніж було допущено до отримання замовлень.
 2. Надійність та довговічність. Після проведення ремонтних робіт майстер видає підписаний акт. Він є підтвердженням гарантії як на сам ремонт, так і на встановлені запасні деталі.
 3. Акуратність та ввічливість. Майстер обов'язково залишить по собі порядок. Крім того, спеціалісти ввічливі, виховані. Ми перевіряємо їхню особу, перевіривши документи. До вас не потрапить випадкова людина з вулиці.
 4. Прийнятна вартість. Ми не завищуємо ціни штучно. Підготовлений прайс-лист враховує всі види робіт. Ви одразу знатимете, на яку суму розраховувати. Сплатити ремонт можна як готівкою, так і переказом на карту.
 5. Пунктуальність та оперативність. Ремонтник приїде у суворо обумовлений час.
 6. Простота оформлення замовлення. Ви можете або зателефонувати за номером, вказаному на сайті, або сформувати електронну заявку. Обов'язково надавайте додаткову інформацію.

Зони обслуговування

Ми прагнемо максимальної оперативності надання послуг, щоб вам не доводилося довго чекати спеціаліста і витрачати свій час.

Ремонт бойлера в Києві

Мешкаєте у столиці України? Ремонтнику знадобиться в середньому трохи більше, ніж 3-4 години, щоб приїхати до вас.

Особливості роботи в передмісті

На дорогу в передмістя потрібно в середньому 5-6 годин. Багато залежить від того, де саме знаходиться майстер. Цілком можливо, що він мешкає або працює недалеко від вас. У такому разі він приїде набагато швидше.

Обслуговування Київської області

Для надання послуги у Київській області фахівці не завжди встигають приїжджати у день оформлення та погодження замовлення. Візит може бути перенесений на наступний день. Час приїзду обов'язково узгоджується із клієнтом.