Обслуговування твердопаливного котла у Києві

від 350—600 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування твердопаливного котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по обслуговуванню твердопаливних котлів у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Обслуговування твердопаливного котла у Києві

Твердопаливні котли мають велику популярність. Вони призначені не тільки для опалення, а й для обігріву води. Сучасне обладнання такого типу характеризується високим рівнем ККД та тривалим горінням палива. Як паливо використовуються деревина, тріска, вугілля, торф та ін. Конкретний вид підбирається залежно від характеристик опалювального котла.

Щоб обладнання працювало максимально довго та ефективно, слід регулярно проводити його ТО. Це дозволить уникнути низки проблем: передчасної поломки, появи аварійних ситуацій, зниження ККД, збільшення витрат палива та інших. Якщо ви бажаєте замовити обслуговування твердопаливних котлів вдома в Києві, звертайтесь до компанії Мастер911.

Наш сервіс побутових послуг – команда досвідчених професіоналів. Наші техніки знають особливості влаштування котлів усіх марок та моделей.

Як проводиться обслуговування твердопаливних котлів у Києві

Професійне обслуговування котлів слід проводити не рідше двох разів на рік: перед початком та після закінчення опалювального сезону. Це дозволить своєчасно виявити можливі поломки, виключити аварії та зберегти передбачений виробником коефіцієнт корисної дії.

Під час обслуговування твердопаливного котла спеціаліст виконує такі роботи:

 • огляд димоходів та перевірка якості тяги;
 • перевірка правильності та надійності роботи запірної арматури, топки, вентиляторів, колосників, клапанів та інших елементів та вузлів;
 • діагностика функціонування системи автоматичного/механічного подачі твердого палива;
 • чистка шнека, димоходу, теплообмінника та інших відповідних складових вузлів механічним або хімічним методом (конкретний спосіб визначається індивідуально залежно від особливостей будови котла);
 • діагностика системи безпеки;
 • перевірка функціонування регуляторів тиску та інших вузлів;
 • вивчення котла та системи опалення на наявність протікання, витоку теплоносія та появи корозії;
 • виконання спеціалізованих робіт, зазначених у документації до котла.

Техніки сервісу побутових послуг Мастер911 проводять підготовчі роботи котлів до опалювального сезону. Ви можете бути впевнені, що опалювальне обладнання буде функціонувати максимально ефективно. Наші працівники – висококваліфіковані техніки. Вони постійно проходять курси підвищення кваліфікації, вивчають нові моделі.

Правила експлуатації твердопаливних котлів

Щоб обладнання працювало максимально ефективно та безпечно, а в процесі експлуатації не виникало проблем, слід дотримуватись певних правил:

 • під час роботи котла не можна перекривати подачу повітря в приміщенні, де встановлено опалювальне обладнання;
 • застосовувати потрібно лише той вид твердого палива, який вказаний в інструкції до котла;
 • категорично заборонено застосовувати будь-які різновиди горючих рідин для активізації горіння дров та інших видів твердого палива;
 • не можна подавати холодну воду в розігрітий теплообмінник;
 • необхідно ретельно стежити за рівнем тиску та не допускати перевищення встановлених заводом показників;
 • не можна включати котел, у якого помічені поломки, неправильне функціонування системи виведення продуктів горіння тощо

Дотримуючись зазначених правил і рекомендацій, ви зможете забезпечити тривалу та безпечну роботу опалювального обладнання.

Скільки коштує обслуговування твердопаливного котла в Києві

Ціна обслуговування твердопаливних котлів у Києві залежить від виду та обсягу робіт, що проводяться. Вартість інженер-технік визначає індивідуально у кожному конкретному випадку. Не бійтеся, що майстер назве суму «зі стелі» і спробує вас обдурити. Нами розроблено докладний прайс на послугу обслуговування твердопаливного котла у Києві. Ви можете заздалегідь оцінити, скільки грошей потрібно підготувати до візиту фахівця.

Як запросити інженера для ТО котла

 1. Зайдіть на сайт нашої компанії.
 2. Зателефонуйте за вказаними на сторінках сайту телефонами.
 3. Також можна скористатися функцією зворотного дзвінка.
 4. Передайте оператору всю необхідну інформацію, вкажіть марку та модель котла. Якщо ви помітили, що техніка вимагає негайного огляду, обов'язково скажіть про це.
 5. Після погодження заявки до вас прийде фахівець.

Переваги сервісу побутових послуг Мастер911

 1. Високий рівень кваліфікації. Наші інженери – професіонали, які ідеально знають особливості будови кожної моделі. Перш ніж отримати доступ до замовлень, кожен працівник проходить попереднє тестування.
 2. Прозоре ціноутворення. У нас немає прихованих комісій та додаткових платежів. Чітка вартість послуги обслуговування твердопаливного котла у Києві вказана у прайс-листі нашого сервісу.
 3. Підбір деталей. Якщо в процесі обстеження та обслуговування опалювального обладнання фахівець виявить поломку, він одразу усуне її. Потрібно замінити деталі? Майстер самостійно виконає підбір запасних частин, а вам надасть чек із магазину.
 4. Оперативність. Наші інженери приїжджають у максимально стислий термін. Точний час приїзду визначається у кожному конкретному випадку.
 5. Різні варіанти оплати. Ви можете розрахуватися з техніком, як готівкою, так і зробивши переказ на банківську картку.

Зони обслуговування клієнтів

Терміни приїзду безпосередньо залежать від вашого місця проживання. Нижче наведено орієнтовний час, необхідний на дорогу майстру.

У Києві

Проживаєте у столиці України? Технік приїде до вас за три-чотири години після погодження заявки.

У передмісті Києва

Мешканцям передмістя необхідно чекати трохи довше – в середньому від 4 до 6 годин після погодження замовлення.

У Київській області

У «високий сезон», коли попит на інженерів з обслуговування котлів зростає, візит фахівець може бути перенесений на наступний після погодження заявки день. Точний час приїзду буде повідомлено додатково.