Встановлення ванни у Лозовій

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Лозовій, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Цінові пропозиції по встановленню ванн від найкращих майстрів у Лозовій

Дмитро В

Був(ла) на сайті 7 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Лозовій

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Лозовій

Відгуки по встановленню ванн у Лозовій

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонтні роботи у ванній кімнаті зазвичай завершуються встановленням ванни. Залежно від форми, розміру, типу, ваги та матеріалу виробництва ванни, приймається рішення щодо завдання, яким буде спосіб найкращого виконання необхідних робіт.

Слід не забувати, що кваліфікована установка ванни передбачає присутність досвіду, навичок та спеціалізованих знань, а також розуміння правил, дотримання параметрів, що висуваються до кімнати.

Чи можна власноруч змонтувати сталеву, чавунну або акрилову ванну?

Неумілі спроби власними руками зробити монтаж та встановлення акрилової, сталевої чи чавунної ванни - цілком можливі, але, проте, не вітаються. Це пов'язано з ризиком порушення техніки безпеки, відхилення від встановлених норм або допущення будь-якої помилки. Наслідки подібного можуть бути досить негативними: крім зниження якості комфорту та безпеки свого сімейства, з'явиться можливість того, що вода заллє і вашу квартиру, і сусідів.

Прохання про допомогу некомпетентного, неперевіреного чи недосвідченого виконавця це теж не найкращий вихід. По-перше, монтаж круглої, овальної або кутової ванни може зайняти занадто багато часу, а по-друге, на надану сервісну послугу вам не видадуть жодних гарантійних умов. Нема потреби ризикувати, а запросити перевіреного, досвідченого, надійного спеціаліста, який якісно, надійно та швидко впорається із замовленою роботою.

Master911: якісне встановлення та складання кутової, круглої та овальної ванни

Сантехніки маркетплейсу Master911 мають пристойний досвід у монтажі акрилових, металевих, чавунних ванн різних форм, конструкцій та габаритів.

У момент відправки виклику фахівця на адресу, ми завжди задаємо замовнику кілька актуальних питань про сантехнічне обладнання, особливості, побажання та місце його встановлення, після чого готові видати первинну рекомендацію та зорієнтувати у вартості сервісної послуги.

Розцінки на всі типові послуги є у сервісному прейскуранті, і за першого прохання будуть запропоновані замовнику. Якщо ж потрібна нетипова сервісна послуга, то остаточну ціну буде визначено сантехніком під час приїзду додому, після визначення повного обсягу завдань. Однак ми гарантуємо, що розцінка дорівнюватиме тій, яка написана в прайсі.

При зверненні до сервісу Майстер911, ви отримаєте:

 • комфортну можливість оформити заявку щодня, без свят та вихідних, у цілодобовому режимі;
 • швидкий приїзд сантехніка;
 • забезпечення надійної, гарантійної та якісної сервісної послуги - встановлення круглої, кутової або овальної ванни;
 • первинну консультацію та важливу інформацію про приблизну або остаточну вартість роботи.

Наші фахівці не матюкаються, завжди прибирають за собою робоче місце, не димлять цигаркою, чуйні та прихильні до бажань замовників, виявляють серйозне ставлення до обов'язків.

Переваги сервісу Майстер911

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними фахівцями, кожен із них перед отриманням допуску до роботи із замовниками захистив свій професіоналізм, добре склавши тестовий іспит і, крім цього, пройшов перевірку документів та спеціалізоване навчання. Однак, попри все це, не варто відкидати людський фактор, тому ми готові надати дієву допомогу при утворенні конфліктної ситуації.

При розрахунку за роботу сантехніка - монтаж ванни - вам доступні ряд варіантів: готівкою або безготівковим перерахуванням. Будь-яка послуга (зокрема: встановлення кутової ванни, ванни без ніжок або ванни з джакузі) здійснюється згідно з договірною угодою, в якій відображено критерії проведення робіт, терміни виконання, сам процес, конкретні умови відповідальності виконавця. Усі сервісні сантехніки завжди надають гарантійні умови на сервісні послуги. Наприкінці проведення настановних робіт ви отримаєте акт про виконання сервісних послуг. Якщо ви раптом побачили будь-яку помилку в роботі фахівця або зіткнулися з його непрофесійною дією, дзвоніть у службу підтримки клієнтів нашого сервісу.

Яка загальна вартість встановлення сталевої, акрилової або чавунної ванни?

Якщо вас цікавить, скільки коштує монтаж акрилової ванни, пристрій ванни з джакузі або встановлення чавунної ванни, будь-якої миті ви зможете ознайомитися з нашим прайс-листом. У документі є розцінки на типові послуги, без урахування вартості запасних частин, розхідників, які будуть потрібні під час монтування та транспортних витрат. Сервіс побутових послуг Master911 прагне прозорого і цілком зрозумілого будь-якого нашого замовника формування цін і високого рівня комфорту. З цією метою ми готові в будь-який час надати клієнтам, що звернулися до нас, первинну консультацію і приблизно зорієнтувати за ціною послуги, що замовляється. Здебільшого названа розцінка, яка була встановлена заздалегідь, після закінчення робіт не змінюється.

Термінове замовлення техніка у Лозовій з виїздом за вказаною адресою по Харківській області

Виконуємо роботи по Харківській області

Сервіс Master911 має у своєму розпорядженні кваліфіковані, сертифіковані сантехніки в більшості населених пунктів Харківської області (Харків, Південне, Мерефа, Вовчанськ, Люботин, Богодухів, Дергачі, Валки, Лозова, Ізюм, Первомайський, Балаклія, Куп'янськ, Чугуїв, Зміїв, Красноград, Кочеток, Введенка, Новопокровка, Есхар, Ківшарівка, Чкаловське, Малинівка, Нова Водолага, Слобожанське, Вільча, Старий Салтів, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Старий Мерчик, Ков'яги, Печеніги, Сахновщина, Донець, Панютине, Орілька, Краснопавлівка, Хорошеве, Козача Лопань, Золочів, Костянтинівка, Слатине, Високий, Покотилівка, Березівка, Буди, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Пересічне, Вільшани, Мала Данилівка, Краснокутськ, Великий Бурлук). Тому замовники, які перебувають у віддалених населених пунктах, яких цікавить якісне встановлення, складання нової ванни, того ж дня, коли ними було складено виклик, зможуть розраховувати на надання їм сантехнічної послуги. Подібний сервіс, окрім приємних моментів, ще й дає змогу заощадити на автотранспортних витратах. Іноді виникають випадки, коли через високу сезонну зайнятість, виїзд майстра-сантехніка вимушено переноситься на наступний день. Про це ми повідомляємо клієнтам заздалегідь, на стадії складання заявки.

Виконуємо заявки в районах Лозової

Наші клієнти, які знаходяться в межах Лозової, мають можливість розраховувати на швидкий виїзд професіонала - приблизно протягом трьох годин від часу оформлення замовлення в сервісі Майстер911.

Робота ведеться в приміських зонах Лозової

У разі, якщо наші замовники проживають у приміських зонах Лозової (Панютине, Катеринівка, Слобожанське, Нова Іванівка, Домаха), приїзд техніка теж не триватиме багато часу - в середньому 4-5 годин.

Якщо вас цікавить оперативне встановлення ванни за ціною, яка дуже здивує, - звертайтесь у маркетплейс Master911.

Співпрацюючи з нами, ви самі маєте можливість переконатися в рівні наданого нашими майстрами техобслуговування та високій професійній якості пропонованих сантехнічних послуг!