Монтаж каналізації у Лозовій

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Лозовій, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Лозовій

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Лозовій

Відгуки по монтажу каналізацій у Лозовій

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка каналізації – один з основних етапів при капітальному ремонті чи будівництві, здійснюваний ще до монтажу водопроводу. До якості виконання такої роботи нормативи висуваються, дуже високі, тут неприпустимо залишати щось незавершеним або сподіватися заощадити. Коли через зроблені помилки в котеджі/квартирі прорветься каналізаційна система, то усунення помилки обходиться серйозними тимчасовими та грошовими витратами.

Які варіанти каналізаційних робіт поширені?

У власників тих будівель, які за окремими обставинами не підключені до загальної каналізаційної системи, має попит такого виду послуга, як будівництво каналізаційної системи. Монтаж каналізації у звичайній квартирі теж користується популярністю, але в такому разі перелік потрібних робіт помітно менший, оскільки стосується лише внутрішнього підключення.

До найпопулярніших послуг належать:

 • Підключення зовнішньої системи каналізації. До цього можна віднести: проєкт, в якому передбачено розмір та ухил труб, все необхідне обладнання, варіанти монтажу, тип автономної системи, необхідні компоненти. За проведенням цієї послуги радимо звернутися до професійного майстра.
 • Монтаж труб внутрішньої каналізації. Дані роботи відомі великим рівнем складності, вони спрямовані на встановлення мережі трубопроводів зі стояками, випусками, трубами, що відводять, які з'єднуються спеціальними конструкціями. Наприклад, зробити установку або заміну стояка, з урахуванням нормативів та критеріїв, під силу тільки досвідченому майстру.
 • Ремонт каналізації. За подібною послугою, як правило, звертаються власники житлової площі, що відноситься до старого житлового фонду, в якому чавунні каналізаційні труби. Дане обладнання, внаслідок давньої експлуатації, нерідко засмічується та гниє. Наслідком цього стають прориви та інші непередбачені наслідки. Вдалий вихід – заміна системи.
 • Монтаж каналізації. Це збір систем каналізації, який проводиться після закінчення успішного проєктування та придбання необхідних запчастин. Запорука досягнення успішного результату – професійний розрахунок необхідних кутів та ухилів, а також забезпечення стовідсоткової герметичності.

За винятком цих серйозних проєктів, користувачі, як правило, замовляють локальні роботи або вдосконалення наявної каналізаційної системи: укладання труб, кілець, прочищення, монтаж зливової каналізаційної системи, усунення засмічень тощо.

Етапи встановлення внутрішньої системи каналізації

 • Підключення стояків та вентиляційної каналізаційної парасольки.
 • Підключення підводів до унітазів та обладнання, що залишилося.
 • Підключення від сантехнічних пристроїв труб, що відводять.
 • Заключний крок – перевірка каналізаційної системи. Якщо у проєкті передбачено проведення звукоізоляції труб із ПП, вона проводиться після тестування.

Які помилки несприятливо впливають на систему каналізації?

Похибки, допущені в процесі встановлення систем каналізації, можуть призвести до нижчеперелічених неприємних проблем:

 • нещільність трубопроводу;
 • несправності санітарних пристроїв;
 • обладнання труб в тих самих ділянках;
 • забруднення санітарного обладнання;
 • переохолодження зливів.

Мастер911: надійний монтаж каналізації у приватному будинку

У таких напрямках роботи, як монтаж труб каналізації у ванній або на кухні, фахівці маркетплейсу Мастер911 славляться не тільки відмінними навичками, а й багатим досвідом, адже вони постійно стикаються з проведенням цих робіт.

При подачі заявки, ми запитуємо у замовника особливості та вид його сантехніки, об'єкта, на якому буде його монтаж. На основі відповідей замовника ми можемо його проконсультувати та надати інформацію про приблизну суму майбутньої роботи.

У деяких випадках зі слів замовника розмір майбутніх робіт може бути встановлений точно, тоді робота називається стандартною, в решті – для цього буде потрібний очний огляд сантехніка, і йтиметься про нестандартну роботу. Якщо робота стандартна повна вартість буде порахована ще до виїзду професіонала, інакше – ціну вважатиме фахівець дома. Але ми можемо пообіцяти, що вартість монтажу каналізації у приватному будинку однозначно буде відповідати сумі, прописаній у прайсі маркетплейсу Мастер911.

Наші замовники можуть розраховувати на:

 • можливість залишити заявку 24/7;
 • можливість розраховувати на швидкий виїзд майстра;
 • добре надану послугу;
 • первинну консультацію та дані про суму послуги, що цікавить.

Наші майстри – справжні професіонали своєї справи, які відповідальні, ввічливі та доброзичливі. Вони не використовують грубу лайку, не палять і підтримують чистоту на місці роботи.

Переваги при зверненні до сервісу побутових послуг Master911

Замовникам, які оформили замовлення на виклик сантехніка, не потрібно хвилюватися про ризик впустити додому грубого або недостатньо кваліфікованого майстра. Наші фахівці – перевірені люди, допущені до роботи із замовниками лише після складання іспиту, проходження навчання та пред'явлення паспорта.

На додаток до цього, у нас присутня служба техпідтримки, куди ви завжди маєте можливість зателефонувати, коли, скажімо, довелося знайти неточність або похибку в роботі професіонала, або ж зіткнутися з його негідною поведінкою. Ми розглянемо вашу претензію і допоможемо у швидкому врегулюванні суперечки.

Не важливо, яку послугу ви замовите, монтаж каналізації у ванній кімнаті чи будь-яку іншу, наші майстри беруть на себе всю відповідальність за хорошу якість і дають гарантійні зобов'язання. Оплату виконаної роботи можна здійснити будь-яким зручним методом.

Скільки коштує монтаж каналізації у приватному будинку?

Вартість різної стандартної роботи, за вирахуванням автовитрат і ціни інших запчастин/витратників вказана в прайсі Master911. Ціноутворення нашого маркетплейсу влаштовано так, щоб було зрозумілим будь-якій людині.

Ви у будь-якому випадку маєте можливість ознайомитись з прайсом на монтаж каналізації на нашому web-порталі та розраховувати на надання попередньої консультації ще до виїзду професіонала. Порахована спочатку ціна здебільшого вже не зміниться.

Виклик фахівця у Лозовій з виїздом по Харківській області

Приймаємо заявки до м. Лозова

За дві-три години після оформлення замовлення сантехнік виїжджає до замовників, що живуть у межах м. Лозова.

Приймаємо замовлення в передмісті Лозової

Трохи більше, близько чотирьох-п'яти годин, займе приїзд спеціаліста для замовників, які живуть у передмісті Лозової (Панютине, Катеринівка, Слобожанське, Нова Іванівка, Домаха).

Приймаємо заявки по Харківській області

Внаслідок того, що Master911 має у своєму розпорядженні перевірених професіоналів у багатьох населених пунктах області, що звернулися з віддалених міст замовники, також мають можливість розраховувати на приїзд сантехніка в день оформлення замовлення. Допоміжною перевагою є можливість зменшити транспортні витрати.

Якщо через суттєве сезонне завантаження, виїзд майстра до вас вимушено буде відкладений на ще один день, то вас у будь-якому випадку про це повідомлять.

Вам необхідний якісний монтаж труб каналізації, ціна якого вам сподобається, і отримати гарантійні зобов'язання? Звертайтеся до сервісу Мастер911, і ми обіцяємо, що ви будете задоволені сервісом та якістю наданих послуг!