Встановлення кухонної мийки у Охтирці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кухонної мийки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Охтирці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кухонних мийок

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової мийки

Встановлення керамічної мийки

Встановлення гранітної мийки

Встановлення мармурової мийки

Встановлення кам'яної мийки

Встановлення сталевої мийки

Встановлення металевої мийки

Встановлення мийки з нержавійки

Встановлення інтегрованої мийки

Встановлення мийки Ікеа

Врізка мийки

Підключення кухонної мийки до каналізації

Підключення подвійного мийки до каналізації

Демонтаж кухонної мийки

Ремонт кухонного подрібнювача

Цінові пропозиції по встановленню кухонних мийок від найкращих майстрів у Охтирці

Дмитро В

Був(ла) на сайті 11 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кухонних мийок у Охтирці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кухонних мийок у Охтирці

Відгуки по встановленню кухонних мийок у Охтирці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо іще сорок років тому у багатьох приватних котеджах та квартирах були кухонні раковини одного виду, то в наші дні на ринку надано найширший асортимент моделей із різноманітних матеріалів, різних габаритів, що відрізняються методом підключення.

Залежно від способу підключення умивальники ділять на такі групи:

 • Накладні. Мийка кухонна накладна, установка якої може бути зроблена 3 шляхами (за допомогою кронштейнів, клею та брусків) є в різному оформленні. Раковина може оснащуватися сушильним крилом, однією або двома чашами. Матеріалом для виробництва подібної раковини часто використовується нержавіюча сталь з матовим і глянсовим напиленням. Метод підключення в будь-якому індивідуальному випадку має бути обраний майстром, якому потрібно та делегувати встановлення накладної кухонної мийки.
 • Інтегровані. Правильний монтаж раковини подібного виду передбачає її підключення з робочою поверхнею, що вимагатиме досить відповідальної підготовки стільниці, і бездоганно рівних країв конкретного умивальника. До жодної іншої раковини не виставляються подібні вимоги, як до інтегрованих, це обумовлено їх конструктивними нюансами.
 • Підстільні. Встановлення кухонної мийки під стільницю передбачає від спеціаліста солідного досвіду, що виконує її, і підвищеної кваліфікації. Це можна пояснити як великою ціною самої мийки (подібні раковини виготовляють з дорогого каменю), так і необхідністю використання спеціалізованих пристроїв і запчастин.
 • Врізні. Гігієнічність - їхня головна перевага. Подібні раковини вставляються в стільницю, завдяки цьому під їхніми краями не накопичується вода. Варто подібну роботу довірити знаючому майстру, особливо якщо раковину доведеться врізати в меблі з ненатурального каменю або твердих порід дерева.

Спроби своїми руками встановити пристосування нечасто закінчуються вдало, це ще стосується й ситуації, якщо до справи залучають малодосвідчених фахівців «з вулиці», які не дають гарантійних зобов'язань на свої послуги.

Не варто йти на ризик, а краще звертатися в маркетплейс Master911: кваліфікований майстер терміново приїде додому, бездоганно зробить необхідну роботу та візьме всю відповідальність за її надійність.

Мастер911: недорогий монтаж мийки

Наші професіонали постійно стикаються з підключенням кухонних мийок усіх видів і можуть похвалитися солідним досвідом у наданні цієї послуги. В ході оформлення замовлення на виклик спеціаліста, ми задаємо клієнту кілька питань щодо раковини та нюансів її підключення. На підставі такої інформації ми готові зорієнтувати за ціною замовленої послуги та надати замовнику професійну консультацію.

У разі коли обсяг послуг можна визначити відразу, тоді це стандартна послуга, її сума буде відома відповідно до зазначеної в прайс-листі. У разі, якщо без особистого огляду майстром, виявити обсяг потрібних робіт не можна, то вартість назве майстер тільки після приїзду додому. вона буде такою ж, що стоїть у прайс-листі.

Замовникам маркетплейсу Мастер911, ми гарантуємо:

 • можливість оформити заявку в цілодобовому режимі;
 • хорошу якість послуги – установки кухонної мийки будь-якого іншого виду;
 • надання інформації про ціну необхідної роботи та первинну консультацію;
 • оперативний візит професіонала.

Професіонали маркетплейсу Мастер911, крім того, що вони фахівці гарної кваліфікації, славляться охайністю, дружелюбністю та вихованістю. Сантехніки не застосовують лайки та не палять на робочому місці.

Переваги звернення в маркетплейс Мастер911

При зверненні до нас, не бійтеся зіткнутися з неперевіреним фахівцем та іншими пов'язаними труднощами. Будь-який наш сантехнік підтвердив свою майстерність вдалим складанням внутрішнього іспиту і підтвердив паспортні дані, лише після чого він і отримав допуск до замовлень.

Не має якогось значення про яку роботу йде розмова (підключення мийки до стільниці або монтаж умивальника іншого типу) сантехніки несуть повну відповідальність за якість проведення та надають гарантійні зобов'язання. Після завершення послуг вам залишать акт наданих послуг. Ми пропонуємо зробити оплату зручним способом – безготівковим розрахунком або на місці.

У скільки обійдеться встановлення кухонного пристрою?

Сума різної стандартної послуги, за винятком ціни додаткових запчастин та автовитрат, вказана у прайс-листі Master911. Для нас важливо, щоб наше ціноутворення було не лише прозорим, а й зрозумілим будь-якому нашому замовнику. Ми можемо дати попередню консультацію та дати інформацію про кінцеву суму потрібної роботи ще при оформленні замовлення, і, як правило, початкова сума не змінюється.

Виклик професіонала у Охтирці на об'єкт та по Сумській області

Надаємо послуги в м. Охтирка

Люди, які знаходяться в межах м. Охтирка, зможуть розраховувати на виїзд до будинку майстра приблизно за дві-три години.

Працюємо в передмісті Охтирки

На 1-2 години довше доведеться почекати прибуття професіонала для людей, які проживають в передмісті Охтирки ().

Працюємо по Сумській області

Навіть такі клієнти, які проживають у далеких регіонах, здатні розраховувати на візит сантехніка в день розгляду замовлення. Це реалізовано внаслідок того, що сервіс Master911 має власних майстрів у багатьох регіонах Сумської області (Середина-Буда, Суми, Шостка, Конотоп, Путивль, Дружба, Кролевець, Глухів, Ромни, Охтирка, Тростянець, Лебедин, Білопілля, Буринь, Ворожба, Степанівка, Низи, Хотінь, Угроїди, Краснопілля, Дубов'язівка, Миколаївка, Зноб-Новгородське, Ямпіль, Недригайлів, Терни, Кириківка, Чупахівка).

Якщо ж внаслідок високого сезонного завантаження візит фахівця відкладається на завтра, вам про це скажуть заздалегідь.

Цікавить недорога установка кухонної мийки за ціною, яка неодмінно потішить? Оформлюйте замовлення в маркетплейс Master911, і ми обіцяємо, що терміновість, відмінна якість послуг і рівень обслуговування вас порадують!