Замена анода в бойлере

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна анода бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну анода в бойлерах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні анода в бойлерах

Відгуки по заміні анода в бойлерах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Магній вважається важливим антикорозійним захистом для бака бойлера, оберігаючи його від різноманітних процесів окислення. Ознайомившись із конструктивними особливостями бака, необхідно відзначити, що металевий корпус разом із ТЕНом створюють надійну гальванічну пару. У такому разі саме корпусна частина виступає анодом. Щоб захистити бойлер від неякісної води, разом із нагрівальним елементом виробники встановили сплав, до складу якого входить магній.

Але з часом вода починає окислювати покриття, що призводить до руйнування металу: частинки осідають на дні корпусу. Тому потрібно замінити анод в бойлері з використанням високоякісних комплектуючих.

Ознаки необхідності заміни анода

Виробники бойлерів вибирають як покриття саме магній. Однак при регулярному використанні обладнання заміна анода в бойлері Gorenje або інших брендів може знадобитися 1 раз на 1-1,5 роки.

Зрозуміти, що виникли проблеми з анодом, досить просто. Про це підкажуть такі ознаки:

 • У процесі експлуатації бойлера можна почути нехарактерний шум.
 • Електричний бойлер занадто довго нагрівається, видаючи гарячу воду.
 • Вода має каламутний вигляд, відрізняється неприємним запахом.
 • При увімкненні бойлер автоматично вимикається і знову вмикається.

Такі ознаки можуть свідчити про те, що на поверхні ТЕНу утворився накип, а тому необхідно виконати термінове чищення. Цю процедуру можна замовити разом із послугою заміна анода в бойлері Атлантик із сухим ТЕНом, скориставшись вигідною пропозицією.

Поетапний процес заміни анода у різних моделях бойлерів

Вартість оперативної заміни анода в бойлері Ariston та інших моделях залежить від конструктивних особливостей кожного обладнання. Як тільки користувач зрозумів, що бойлер не гріє, необхідно відключити агрегат від мережі, щоб вас не вдарило струмом.

Потім запрошені майстри виконують наступний перелік завдань:

 1.  Зливання води з бака – для цього можна скористатися зворотним клапаном.
 2. Наприклад, виконуючи заміну анода в бойлері Гореньє вдома, важливо враховувати конструктивні особливості сучасних моделей. Щоб унеможливити виконання демонтажних робіт, рекомендується акуратно підчепити верхню кришку обладнання.
 3. В інших моделях для перевірки іржі потрібно знімати нижню кришку, тому майстру доводиться відкручувати болти, знімаючи всі клямки.
 4. У деяких бойлерах ТЕН фіксується на фланцях, які потрібно витягти відгвинчуючи гайок, гвинтів.

У процесі заміни анода в бойлері Арістон вдома необхідно довірити майстру процедуру акуратного викручування анода з підставки. Після цього проводиться монтаж усіх запчастин у зворотному порядку. Щоб продовжити термін експлуатації анода та інших комплектуючих, рекомендується використовувати м'яку та очищену воду для бойлера, без будь-яких агресивних елементів у складі.

Від чого залежить ціна на послугу заміни анода у бойлері

Вартість заміни анода в бойлері із сухим ТЕНом вказана у відповідному прайсі на сайті сервісу побутових послуг Мастер911. Як правило, цінова політика залежить від кількох важливих критеріїв:

 • Марка та модель бойлера, конструктивні особливості обладнання.
 • Наявність/відсутність додаткових проблем – протікання, відмова виконувати певні функції та інше.
 • Діаметр різьблення нової деталі, яка залежить від моделі бойлера.

Наявність міцного шару хрому на деталях гарантує особливий захист від агресивного середовища, продовжуючи цим терміни експлуатації агрегату.

Рекомендації фахівців: як продовжити термін служби бойлера

Скориставшись консультацією майстра, власник бойлера зможе не тільки довірити заміну анода у водонагрівачі за вигідними цінами досвідченому фахівцю, але й дізнатися про основні нюанси, як вчасно виявити неполадки.

Для цього необхідно уважно стежити за роботою водонагрівальної техніки:

 • Якщо в процесі забору води чути шипіння, тоді ТЕН покритий шаром накипу, а тому буде потрібно його негайне чищення.
 • Важливо скористатися водяними фільтрами, які зменшують концентрацію домішок, що негативно впливають на якість емалі.
 • Потрібно іноді оглядати анод, розташований під кришкою корпусу. Таким чином, вдасться оцінити ступінь зношування деталі та спланувати заміну анода у водонагрівачі Термекс, враховуючи актуальний прайс з цінами.

Не рекомендується включати водонагрівальну техніку, якщо знято старий анод, але не встановлена ​​нова деталь для заміни. В іншому випадку знадобиться покупка нового бойлера.

Переваги заміни анода в бойлері від фахівців сервісу Майстер911

Послуга заміни магнієвого анода за доступними цінами користується особливою популярністю серед власників бойлерів різних брендів. Неякісна вода та складні експлуатаційні умови є одними з основних причин поломки. Однак самостійна заміна вважається небажаною, якщо немає відповідного досвіду та знань.

Звертаючись до фахівців сервісу Мастер911, кожен клієнт може розраховувати на наступний перелік переваг:

 • Оперативне виконання роботи завдяки своєчасному візиту майстра, наявності необхідного набору інструментів та нових запчастин для заміни.
 • Детальні консультації з відповідями на запитання клієнта.
 • Допомога у запуску водонагрівальної техніки для завершення ремонтних робіт.
 • Надання офіційних гарантій.
 • Виїзд у будь-який район міста у точно узгоджений з клієнтом час та день.

Клієнт зможе замовити комплекс – чищення бойлера та заміна анода, ціни на який відрізняються особливою демократичністю. Профілактичне чищення дозволяє покращити робочі характеристики кожної моделі, а новий анод дозволяє продовжити термін служби бойлера. Але для цього достатньо заручитись підтримкою досвідчених майстрів, які зможуть виконати всі завдання – швидко, якісно та недорого.