Заміна компресора холодильника у Слов'янську

від 500 грн

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компресора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну компресора в холодильниках у Слов'янську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні компресора в холодильниках у Слов'янську

Відгуки по заміні компресора в холодильниках у Слов'янську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Будь-який вид компресора є найважливішою деталлю морозильного та холодильного агрегату, що відповідає за охолоджувальну діяльність. Досить часто, найкраще рішення у разі холодильного компресора, що вийшов з ладу, - виключно заміна, через те, що проведений ремонт не завжди гарантує його безперебійну службу, тривалу експлуатацію та коректну роботу надалі. До основних факторів порушення мотора компресора треба віднести:

 • негерметичне прилягання дверей робочих шаф холодильного обладнання;
 • різка зміна напруги струму в електромережі;
 • тривалу роботу морозильної камери на великих обертах без відключень під час запущеного режиму суперзаморозки.

Ознаки збою в роботі компресора:

 • утворення шуби з льоду на задніх стінках холодильного агрегату;
 • у момент роботи холодильника добре чути нетипові звуки (тріск, клацання, деренчання, скрипи);
 • безперервна робота електродвигуна без вимкнення;
 • двигун включається, тільки охолодження не спостерігається;
 • збільшення температурного режиму в камері;
 • промерзання харчів у камері.

Чи можлива власноручна заміна компресора холодильника?

Немало власників побутових холодильників, зіткнувшись із виходом з ладу мотора-компресора, намагаються зробити виправлення власними силами. Необхідно зауважити, що здійснити це зовсім не просто, і для цієї мети потрібні не тільки навички та відповідні технічні знання, а й спеціальне обладнання, монтажні інструменти. Крім того, внаслідок допущення помилок у процесі непрофесійної діяльності є загроза погіршити проблему, це здатне обернутися дорогим ремонтом аж до безнадійного виходу холодильного обладнання з ладу.

Найкраще рішення у ситуації, якщо мотор-компресор не працює чи працює не коректно - звернення до перевіреного техніки з виправлення холодильних агрегатів у сервісі Master911. Фахівці у нашому сервісі надають перелік послуг із виїздом за адресою. Наш фахівець зробить професійну діагностику та очний огляд, знайде чітку причину несправності, що утворилася, і виконає необхідний ремонт, а при появі необхідності - заміну компресора холодильника за адекватною вартістю. Такий варіант дасть можливість виключити ризики та допоможе заощадити на витратах, пов'язаних з транспортуванням габаритного обладнання в сервіс і назад, та мати гарантійні зобов'язання майстра на ремонт.

Master911 - оперативний та професійний сервіс компресора холодильника

У разі виявлення різної неполадки в експлуатації домашнього холодильного агрегату звертайтеся до сервісу Master911. Ми оформляємо заявки на виклик техніка додому у цілодобовому режимі у вихідні, святкові та робочі дні. Наші техніки працюють з холодильниками всіх моделей та марок: Whirlpool (Вірпул), Rainford, Beko (Беко), Samsung (Самсунг), Atlant (Атлант), ARDO (Ардо), Liebherr (Лібхер), Snaige (Снайге), Indesit (Індезіт), Донбас, Vestfrost (Вестфрост), Lg, Норд та інших.

У момент заповнення заявки ми ставимо кілька питань для конкретизації щодо виробника, дати випуску холодильника та модифікації та обов'язково самої причини виклику (наприклад, ремонт, заміна чи діагностика компресора побутового холодильного агрегату, ціна). Вартість необхідної послуги, на підставі прийнятих відомостей, буде названа клієнту ще до приходу фахівця, крім того, буде запропоновано первинну консультацію. Вартість всіх типових послуг зазначена у прейскуранті, коли в телефонному режимі не вдалося визначити справжню причину поломки та розмір необхідних ремонтних робіт, тоді остаточна ціна буде повідомлена тільки після приїзду досвідченого майстра та обстеження. Ми гарантуємо, що після закінчення діагностики озвучена майстром ціна співпадатиме із зазначеною в прайс-листі.

Звернувшись до сервісу побутового ремонту Master911, ви маєте можливість розраховувати на:

 • швидкий виїзд фахівця на потрібну адресу;
 • найвищий рівень якості, компетентність та професіоналізм наданої послуги;
 • подання замовлення цілодобово;
 • грамотну, оперативну консультацію та інформацію за орієнтовною ціною ще до приходу майстра.

Наші техніки гарантують чистоту та порядок на своєму робочому місці, не матюкаються і не палять.

Цікавить сервіс мотора-компресора в холодильному агрегаті?

Маркетплейс Master911 пропонує послуги з виправлення холодильників усіх типів з оперативним виїздом техніка у великі міста та маленькі населені пункти Донецької області.

Плюси сервісу домашнього ремонту Master911:

 • Сприяння у вирішенні гостроконфліктних ситуацій. Усі фахівці Master911 перед виходом на роботу пройшли обов'язкову верифікацію наданих особистих даних. Отже, у разі некоректного ставлення виконавця до своїх обов'язків або грубості в поведінці, повідомляйте про подію нам, і ми виявимо підтримку у вирішенні інциденту.
 • Наявність договору. Перед виконанням будь-якої роботи, пов'язаної з діагностикою, налагодженням, ремонтом або обслуговуванням холодильного агрегату, ми підписуємо договір із замовниками. У ньому вказується розцінка сервісної послуги, яка збігається з тією, що відображена в прайс-листі.
 • Підтримка чистоти в робочій зоні. Неухильне прибирання робочого місця є частиною кожної послуги.
 • Відповідальність. За рівень якості обслуговування наші майстри несуть особисту відповідальність. Тому, якщо ви помітили будь-які дефекти в роботі майстра, телефонуйте до сервісної служби підтримки, і ми запевняємо, що все буде виправлено досить швидко.
 • Зручна система розрахунку: готівкою, пластиковою карткою або безготівковим переказом.
 • Гарантійні умови. Кожен спеціаліст сервісу побутового ремонту Master911 надає гарантійні умови на надані послуги та встановлені деталі, блоки, вузли.

Працюємо у Слов'янську з виїздом по Донецькій області

Працюємо по Донецькій області

Сервіс домашнього ремонту Master911 має техніків у більшості великих і дрібних населених пунктів (region[r]} області (region_cities)). У зв'язку з цим, наші клієнти, що живуть у цій галузі, мають можливість сподіватися на приїзд професіонала у день оформлення заявки. У такій ситуації величезною перевагою є не лише оперативність надання послуги, висока якість, а й значуща економія транспортних витрат.

Часом, через велику посезонну зайнятість, приїзд фахівця може пересунутись на наступний день, про цей прецедент вас проінформують у момент оформлення замовлення.

Приймаємо замовлення в приміських зонах Слов'янська

Ті замовники, які мешкають у приміській зоні Слов'янська (Миколаївка, Ясногірка, Біленьке, Черкаське, Билбасівка), зможуть очікувати прибуття майстра вже протягом чотирьох-п'яти годин.

Виконуємо прийом замовлень у м. Слов'янськ з виїздом на місце

Якщо наші клієнти проживають у межах міста Слов'янськ, виїзд виконавця за вказаною адресою займе приблизно 3 години з моменту подання заявки

Якщо вам необхідна компетентна заміна мотора-компресора холодильника та підійде адекватна вартість послуги, дзвоніть у сервіс побутового ремонту Master911. Ми гарантуємо, що наданий нашими техніками сервіс вам сподобається!