Ремонт турбіни газового котла у Києві

від 350—350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт турбіни газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонт турбін газових котлів у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт турбіни газового котла у Києві

У різних моделях газових котлів зустрічаються турбіни або, як їх ще називають, вентилятори, які допомагають швидко видалити димові гази, що накопичилися в камері згоряння. Усі агрегати, що функціонують за принципом примусової вентиляції, вважаються турбінованими. У цьому робота такого вентилятора здійснюється з урахуванням автоматичного контролю пресостата (реле). У разі поломки вентилятора агрегат взагалі не вмикається.

В результаті для вирішення проблеми потрібно замовити послугу ремонт турбіни газового котла в Києві за демократичною вартістю, яку пропонує сервіс Мастер911. Завдяки великому списку кваліфікованих фахівців, кожен користувач сайту зможе знайти досвідченого професіонала для виїзду додому.

Як зрозуміти, що сталася поломка турбіни

Користувачі газового обладнання Вайлант або інших брендів можуть одразу визначити проблеми в роботі, посилаючись на такі поширені ознаки:

 • Гул двигуна, при якому вентилятор або не обертається, або виконує повільне обертання.
 • Котел не запускається за умови правильного підключення.
 • Відмова запускатись у роботу в конкретному режимі, а на дисплеї можна побачити певний код помилки.

При всіх вищезгаданих «симптомах» необхідно терміново відключити агрегат і викликати майстра для усунення поломки. Важливо підготувати робоче місце для фахівця забезпечивши вільний доступ до конструкції.

Поширені причини несправностей 

Всі можливі причини можна розділити на дві основні категорії: стандартні та індивідуальні, які стосуються певних моделей котлів. Найчастіше ремонт турбіни газового котла в Києві вдома потрібний з наступних причин:

 1. Пошкодження індукційної котушки (трапляється через навантаження двигуна, активного впливу високих температурних показників).
 2. Забруднення вентилятора, відсутність регулярного чищення та обслуговування пристрою.
 3. Природне зношування комплекту підшипників.

Крім того, відзначають також недостатню електричну напругу в мережі.

Які ціни на ремонт турбін у Києві

Прайс з цінами послуг з ремонту турбіни газового котла в Києві доступний в режимі онлайн на сайті сервісу Мастер911. Однак все індивідуально, оскільки остаточна вартість залежить від конкретної моделі, бренду обладнання, від основних причин та ознак поломки. Точні ціни називає фахівець із завершення організованої діагностики.

Чому потрібно замовляти послуги на сервісі Мастер911 

Вибираючи, де саме замовити послуги з ремонту вентиляторів, дедалі більше людей віддають перевагу сервісу Мастер911. Це пояснюється такими причинами:

 • Величезний перелік спеціалістів різної кваліфікації.
 • Швидке заповнення заявки на сайті.
 • Надання офіційних гарантій.
 • Демократична цінова політика.

Фахівець виїжджає у вказаний клієнтом час та день, незалежно від вихідних чи свят. Це особливо важливо для вирішення різних аварійних ситуацій, які вимагають невідкладних рішень – майстер виїжджає на вказану адресу протягом 2 годин після залишеної заявки.

Куди можна викликати майстра

Ще одна вагома перевага для клієнтів сервісу Мастер911 – можливість викликати професіонала у будь-який район столиці:

 • Оболонський;
 • Голосіївський;
 • Подільський;
 • Дніпровський та інші.

Усі нюанси майбутнього візиту спеціаліста обговорюються індивідуально з кожним клієнтом. Менеджер у телефонному режимі узгоджує основні умови майбутньої співпраці, пропонуючи безкоштовне страхування замовлення.