Ремонт зливного бачка унітазу у Олександрії

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт зливного бачка унітазу». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Олександрії, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт зливних бачків унітазів у Олександрії

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту зливних бачків унітазів у Олександрії

Відгуки по ремонту зливних бачків унітазів у Олександрії

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Під час купівлі ванни, біде, раковини або інших сантехнічних пристроїв, слід потурбуватися про зручне розміщення. Тоді буде простішою процедура ремонту та майбутнього обслуговування виробу без вимог обов'язкового демонтажу інших виробів. Через брудну воду відбувається швидке зношування арматури, тому до переліку досить затребуваних послуг можна зарахувати ремонт бачка унітаза у Олександрії вдома у Олександрії. Якщо діагностувати таку ситуацію, господарі житла зіткнуться з великими труднощами: ви можете затопити квартиру сусідів.

Тому всі ремонтні роботи треба довіряти компетентним сантехнікам, викликати яких можна за допомогою сервісу побутових послуг Master911.

Які важливі нюанси має бачок

За своєю конструкцією зливний бачок унітаза - звичайне пристосування, яке робиться з наступного переліку основних елементів:

 • подача води
 • система зливу
 • ємність для набору води

Необхідний механізм спускає воду під час натискання на кнопку унітаза. Далі починається відкриття клапана подачі для того, щоб бак наповнився рідиною.

Розібравшись із конструкцією пластикового бачка для унітаза, ремонт якого можуть замовити мешканці Олександрії, можна приступити до основних та поширених причин несправності унітаза.

Частіші несправності

Звертаючи увагу на специфіку експлуатації зливного бачка, можна виявити, коли саме потрібно викликати фахівці. Як правило, ремонт зливу унітаза буде потрібний у таких випадках:

 1. Безперервний набір води в ємність унітаза. Причинами подібної поломки можуть бути викривлення важеля, некоректне функціонування поплавця або несправність клапана.
 2. Безперервний набір води в обладнання. Це відбувається через несправність мембрани сифона, яку знадобиться неодмінно замінити на нову.
 3. Наявність дивного звуку під час набору рідини в ємність унітаза. У цьому випадку необхідно встановити спеціальний глушник.
 4. Не функціонує важіль спуску води. Причиною є поломка тяги та майстер запропонує провести монтаж нової деталі.

Це не детальний перелік можливих проблем, з якими ви можете зіткнутися.

Позиції замовлення послуг через сервіс послуг Мастер911

Якщо ви не розумієте нюанси зливного бачка для унітаза, ремонт якого потрібен, не марнуйте час і викликайте професійного сантехніка. На інтернет-ресурсі доступний широкий асортимент сантехніків, які допоможуть вибрати шланги, виконати підключення лічильників, заміну розеток, прокладання електропроводки тощо.

Серед переваг звернення на цей сервіс домашніх послуг можна згадати:

 • Терміновий візит співробітника протягом 2-3 годин за вказаною адресою.
 • Наявність відгуків клієнтів, які вже скористалися послугами майстра.
 • Можливість миттєво надіслати замовлення, яке обробляється протягом 10-15 хвилин.
 • Наявність рейтингу для всіх професіоналів, який залежить від виставлених користувачами оцінок.

Повну вартість ремонту зливного бачка унітаза у Олександрії та області прописано у прайсі. Для уточнення всіх питань будь-який користувач має можливість залишити заявку через форму зв'язку, вказуючи номер для зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами.

Яка вартість ремонту

Перед тим, як замовити послугу ремонт зливного бачка унітаза вдома, кожна людина цікавиться питаннями вартості. Ціни прописані на інтернет-сайті Master911 у прайсі. Найчастіше біля кожної послуги клієнт може помітити напис від. Це тому, що на останню ціну впливатиме багато аспектів, серед яких необхідно виділити декілька ключових:

 • Головні причини поломки та шляхи її розв'язання – потрібно зробити процес ремонту деталей або їх заміну. У другій ситуації доведеться враховувати вартість деталі.
 • Аспекти пристрою бачка для унітаза, ремонт якого ми надаємо по Кіровоградській області. Все обладнання відрізняється своїм спектром та характерним розташуванням компонентів, що також впливає на швидкість роботи виконавця.
 • Наскільки терміново потрібно виконати роботи – терміни здійснення вказує замовник.

Новий прайс із цінами на всілякі роботи є на сервісі Master911.

Як замовити хорошого професіонала у Олександрії

Для розв'язання неполадки потрібно негайно перекрити воду в туалеті та викликати фахівця для здійснення ремонту.

У результаті будь-який замовник зможе ознайомитися зі спрощеною системою виклику фахівця:

 1. Потрібно опублікувати заявку на сервісі, вказавши певну несправність, ім'я та телефон.
 2. З наявного асортименту виконавців знадобиться вибрати людину за рейтингом.
 3. Потому визначитися з числом та часом візиту виконавця.

Уточнити суму ремонту зливного бачка унітаза з кнопкою з нижнім підведенням можна в онлайн режимі за допомогою менеджерів Мастер911. Наші професіонали можуть приїхати не тільки по всіх районах населеного пункту (Новоукраїнка, Долинська, Бобринець, Знам'янка, Світловодськ, Олександрія, Помічна, Кропивницький, Гайворон, Новомиргород, Мала Виска, Благовіщенське, Добровеличківка, Компаніївка, Голованівськ, Петрове, Власівка, Пантаївка, Нова Прага, Лісове, Онуфріївка, Павлиш, Єлизаветградка, Новгородка, Олександрівка, Смоліне, Новоархангельськ, Капітанівка, Нове), а також до передмістя (Пантаївка, Олександрійське, Нова Прага, Звенигородка, Войнівка, Куколівка, Головківка), надаючи високоякісні послуги для всіх замовників.

По закінченні початкової діагностики фахівець запропонує кілька варіантів розв'язання проблеми з урахуванням розрахованого бюджету. У разі потреби відбувається пошук запчастин для заміни. На всі виконані роботи буде надано гарантію, а також безкоштовну страховку від Мастер911.