Ремонт плати керування пральної машини у Смілі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Смілі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту плат керування пральних машин від найкращих майстрів у Смілі

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт плат керування пральних машин у Смілі

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту плат керування пральних машин у Смілі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Електроприлад, мета якого - запуск необхідної програми, називається платою керування. Тому подальше використання пральної машини неможливе, при несправності такого приладу. Хоча сучасна статистика є невтішною, тому що близько 40 відсотків наявних несправностей припадає безпосередньо на модуль керування. Оскільки такий пристрій відповідає за велику кількість важливих робіт: набір води, функціонування двигуна, насоса та інше.

У разі неполадки радимо замовити ремонт плати керування пральної машини у Смілі під ключ, звертаючись за послугами до професійних ремонтників організації Master911. Для цього варто визначитися з днем візиту фахівця.

Дії фахівця

При виклику професіонала на об'єкт, все, що потрібно від вас – замовити ремонт плати керування пральної машини у Смілі та дати фахівцеві вільний допуск до агрегату (відсунути іншу домашню техніку, меблі та ін.)

Після цього здійснюються такі роботи:

 1. Вимкнення машини від електрики та демонтаж верхньої кришки.
 2. Часткове розбирання для вилучення блоку з машинки.
 3. Перевірка обладнання. Особливу увагу виконавці звертають на конденсатор, він відіграє роль, що стабілізує, а також на резистор (його працездатність перевіряється за допомогою спеціального тестера). Тригер також проходить ретельну діагностику.
 4. Після визначення причин поломки, проводиться їх усунення за допомогою різних оптимальних методів – відновлення або заміна деяких складових.

Після всіх робіт майстер дає свої офіційні гарантійні зобов'язання та запускає техніку, перевіряючи її функціональність на кожній програмі.

Ціни на ремонтні роботи: відновлення плати пральної машини

Перед тим, як скористатися послугою ремонт модуля пральної машини, ціна якого вказана у прайсі, потрібно розібратися з нюансами, що впливають на цінову політику. У процесі перевірки сума може змінитися з різноманітних причин:

 • Визначається повний список збоїв.
 • Враховуються характеристики конструкції моделі пралки, рік її виробництва.
 • Враховується потреба у підборі необхідних комплектуючих для заміни.

З підсумковим кошторисом можуть змінитися терміни виконання майбутніх завдань. Як правило, професіоналу вдається впоратися з несправністю за один робочий день.

Найважливіші причини неполадок модуля пральних машинок у Смілі

Насамперед краще ознайомитися з найголовнішим спектром частих причин, через які може знадобитися терміновий ремонт блоку керування пральної машини у Смілі за невисокою вартістю, прописаною у прайс-листі нашого сервісу побутових послуг.

Збої в роботі приладу відбуваються через такі причини:

 • Часте вимушене відключення техніки під час виконання необхідного режиму.
 • Несправності різних вузлів – тиристор, конденсатор тощо.
 • Серйозні стрибки електрики при включенні приладу.
 • Замикання у проводці.
 • Проникнення води в розташування плати.
 • Виробничий брак.
 • Несумлінне зварювання струмопровідних доріжок.
 • Зовнішні проблеми проводів живлення.

Не радимо намагатися самостійно усунути проблему, зробити пошук компонентів, перезавантаження машинки, розбирання або повторне підключення до мережі після виявлення несправності.

Коли потрібно буде відновити пралки у Смілі

Якщо на екрані пралки горить спеціальний код помилки – це свідчить про неполадку плати. Якщо код не спалахує, відзначають інші ознаки несправності модуля керування у Смілі:

 • Пралка «відмовляється» виконувати прання у призначеному режимі.
 • Здійснюється набір води для пралки та швидкий злив через кілька секунд.
 • При підключенні до розетки прилад не запускається.
 • На панелі техніки загоряються всілякі лампочки.
 • Достатньо тривалий період прання, який не збігається із заданим часом режиму.
 • Несподівані збої температури.
 • Після запуску пралки барабан не крутиться.
 • Відзначають зміни у звичному темпі двигуна: немає оборотів під час віджиму.

Більшість перелічених вище неполадок не помічає навіть система самодіагностики, а у зв'язку з цим потрібна допомога грамотних ремонтників. Тому має бути професійний ремонт блоку керування пральної машини, вартість якого залежить від обсягу конкретної несправності.

Плюси кваліфікованої допомоги від ремонтників нашого маркетплейсу у Смілі

Якщо потрібна допомога від майстрів через поломку техніки, треба делегувати обладнання грамотним ремонтникам. Винятково таких виконавців можна вибрати на нашому маркетплейсі, скориставшись зручним пошуком в онлайн режимі або консультацією менеджерів, готових знайти майстра потрібної кваліфікації.

Крім того, замовники Мастер911 отримають нижчевказаний спектр переваг:

 • Хороші ціни на послугу ремонт модуля керування пральної машини.
 • Можливість викликати ремонтника на об'єкт у будь-який день та час.
 • Поради при купівлі елементів – оригінальних або універсальних (залежно від розрахованої суми).
 • Первинна консультація, відповіді на питання, що цікавлять, щодо подальшого функціонування техніки враховуючи особливості конкретної моделі.

Щоб викликати майстра, треба оформити замовлення на сервісі, уточнивши телефон для зв'язку, ваше ім'я та докладний опис ситуації. У випадку аварійного відновлення майстер виїжджає за будь-якою адресою протягом 2-3 годин.