Ремонт блоку розпалу газової колонки у Києві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт блоку розпалу газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту блоків розпалу газових колонок у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт блоку розпалу газової колонки у Києві

Проточні газові водонагрівачі дозволяють отримувати гарячу воду в потрібному обсязі будь-якої пори року і не залежати від комунальних організацій. Техніка характеризується зручністю експлуатації та довговічністю. Однак і вона може виходити з ладу.

Замовити ремонт блоку розпалювання газової колонки вдома в Києві слід, якщо ви помітили, що обладнання функціонує неправильно або не включається.

Компанія Мастер911 - це команда досвідчених спеціалістів. Ремонтники готові усунути будь-які проблеми, незалежно від марки та моделі проточного водонагрівача.

Коли потрібний ремонт блоку розпалу газової колонки у Києві

Відносно часто виникають проблеми у функціонуванні запальника. При включенні колонки немає характерного потріскування. Техніка не активує появу іскор. Щоб усунути несправність, слід провести чищення запалу - на ньому накопичився нагар.

Також розпал не активуватиметься, якщо падає тиск води. Це пов'язано із засміченням, появою накипу та інших відкладень усередині проточного газового водонагрівача. Для усунення засмічення:

  • техніка розбирається;
  • знімається сітчастий водяний фільтр та промиваються трубки;
  • якщо фільтр занадто забруднений або на межі зношування, він змінюється на новий.

Є також інші причини, через які не спрацьовує блок розпалювання. Для виявлення необхідна діагностика. Якісно її провести під силу професійним майстрам. Знайти їх ви можете на сервісі побутових послуг Мастер911.

Щоб оформити заявку, необхідно:

  • підготувати заявку на сайті;
  • вказати свої дані;
  • описати проблему та надати додаткову інформацію.

Коли фахівець відгукнеться на вашу заявку, ви погодите дату й час приїзду майстра.

Ціна ремонту блоку розпалювання газової колонки в Києві

Вартість послуги ремонт блоку розпалювання газової колонки залежить від обсягу виконаних робіт, складності розбирання обладнання та повторного його підключення. Наприклад, якщо проводиться чистка запалу, ціна буде невеликою. Якщо необхідно замінити деталі, ціна буде вищою. Вам потрібно не тільки сплатити за роботу спеціаліста, але й вартість нових запасних частин.

У прайсі на ремонт блоку розпалювання газової колонки ціна вказується на всі види робіт. Ви бачите чітку тарифікацію, заздалегідь знаєте, з якою сумою доведеться розлучитися.

Переваги сервісу Мастер911

  1. Гарантований результат. Наші фахівці полагодять ваш проточний водонагрівач, незалежно від складності поломки. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у високій якості всіх виконуваних робіт.
  2. Прозоре ціноутворення. Усі послуги та їх вартість зазначаються у прайс-листі. У нас немає прихованих платежів. Ви відразу матимете уявлення, в яку суму обійдеться ремонт.
  3. Високий рівень кваліфікації. У нас лише досвідчені фахівці, які пройшли попереднє тестування.
  4. Акуратність та ввічливість. Майстри – виховані, ніколи не хамлять і не використовують лайливих слів. Після роботи прибирають за собою.

Ремонт газових колонок з виїздом додому

Послуги в межах міста

Клієнтам, які проживають у межах міста, не доведеться чекати майстра більше, ніж 3-4 години після погодження замовлення.

Послуги у передмісті

На дорогу до приміських районів потрібно в середньому до 5-6 годин. Фахівець обов'язково вкаже точний час свого візиту.

Послуги в області

Ми прагнемо, щоб наші представники були у всіх населених пунктах. Такий підхід дозволяє розраховувати на приїзд майстра у день оформлення заявки. Якщо у вашому місті немає вільних ремонтників, візит після погодження з вами буде перенесений наступного дня!