globe ru

Заправка холодильника фреоном у Прилуках

від 450 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість заправки холодильника фреоном стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики холодильника на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Холодильник
Назва Вартість
Заправка холодильника фреоном Індивідуально

Ціни на Заправку холодильника фреоном у Прилуках

Назва Вартість
Ремонт холодильника від 350 грн
Заправка холодильника фреоном від 450 грн
Заміна ущільнювача холодильника від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Чернігівській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Чернігівській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Чернігівській області

Всі міста Чернігівській області
Корюківка, Борзна, Бахмач, Батурин, Ніжин, Чернігів, Ічня, Семенівка, Городня, Мена, Новгород-Сіверський, Бобровиця, Прилуки, Остер, Ріпки, Замглай, Добрянка, Любеч, Десна, Козелець, Лосинівка, Срібне, Мала Дівиця, Олишівка, Гончарівське, Михайло-Коцюбинське, Седнів, Березна, Макошине, Куликівка, Понорниця, Сосниця, Знам'янка, Сновське

Послуга

Усунення витоку й заправка холодильника фреоном - послуга, яка може знадобитися під час проведення сервісного обслуговування або при виникненні механічних пошкоджень, які спровокували розгерметизацію (негерметичність) трубок.

Ознаки, що вказують на витік холодоагенту

Фреон (хладон) - газ, який не має запаху й кольору, через що візуально виявити його витік неможливо. Зрозуміти, що в холодильнику низький тиск фреону й потрібна заправка, можна за такими ознаками:

 • обидві камери перестали належним чином охолоджувати продукти;
 • всередині корпусу наростає "шуба";
 • компресор працює без упину;
 • блок управління дав збій;
 • виміряти манометром.

Канали можуть розгерметизуватися внаслідок природного зношення техніки або ж через її механічне пошкодження. До цього може призвести відшкрібання намерзлого на стінках морозильної камери льоду металевим скребком або іншим не призначеним для цього гострим пристосуванням, помилки при транспортуванні або установці холодильника.

Заміна фреону в холодильнику (ціна її цілком доступна) - робота, довірити проведення якої можна тільки досвідченому грамотному фахівцеві, оскільки для неї необхідна наявність інструментів, балон з холодоагентом і підготовка техніки до заправки. Некваліфіковане втручання в пристрій техніки загрожує серйозною шкодою, і необхідністю дорогого ремонту.

Заміна фреону в холодильнику проводиться в чотири етапи:

 • замінюють фільтр осушувача;
 • система перевіряється на предмет герметичності;
 • вакуумування системи;
 • безпосередньо заправка фреоном.

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний комплекс послуг з діагностики й ремонту холодильників (в тому числі й заправка холодильника фреоном) від усіх відомих виробників, незалежно від їх моделі та року випуску: Atlant (Атлант), Bosch (Бош), Beko (Беко), Dnipro (Дніпро), Indesit (Індезіт), Electrolux (Електролюкс), Liebherr (Либхерр), Nord (Норд), Samsung (Самсунг), Whirlpool (Вірпул), Lg (Лж) і багатьох інших.

Майстер

Кожен з фахівців, що отримали доступ до роботи та обслуговування клієнтів, пройшли спеціальне навчання, після чого успішно склали іспит. Серед всіх учнів тільки 15% отримують високий бал - 4,5 і вище.

Наші майстри відповідально та сумлінно ставляться до виконання своєї роботи, не курять і не використовують нецензурну лексику, ввічливі та завжди підтримують чистоту на своєму робочому місці.

Вони використовують свої інструменти, а при виникненні необхідності забирають техніку в майстерню. Фахівці Master911 завжди готові відповісти на всі питання.

Скільки коштує заправити холодильник фреоном? Як формується ціна?

Ми прагнемо до максимально прозорого та зрозумілого кожному нашому клієнту ціноутворення. Саме тому вартість всіх стандартних послуг приведена в прайс-листі, без урахування вартості підлягають заміні деталей і транспортних витрат.

При зверненні клієнта, ми ставимо уточнювальні питання, що стосуються виробника й моделі холодильника, його року випуску та причин виклику майстра.

На основі отриманих даних ми готові відразу проконсультувати клієнта по приблизній вартість майбутніх робіт. Наприклад, стандартна послуга - заправка холодильника фреоном, ціна якої буде названа спочатку та не зміниться.

У випадку якщо точно визначити причину неполадки техніки заздалегідь неможливо, точна вартість буде названа майстром вже на місці після проведення діагностики. Вона буде точно відповідати ціні, зазначеній у прайсі.

Що ви отримаєте?

 • Грамотна заправка фреоном холодильника. Наші майстри щодня працюють з технікою різних моделей і брендів, що гарантує їх великий досвід.
 • Терміновий виїзд фахівця.
 • Відповідальність. Майстер відповідальний за якість виконаної роботи. При виявленні будь-яких помилок звертайтеся до нас, і ми допоможемо вирішити конфліктну ситуацію.
Додатково
 • Цілодобове приймання заявок, в тому числі у вихідні та святкові дні.
 • Оперативний виїзд майстра. Як правило, очікувати на приїзд фахівця можна через три години після оформлення заявки.
 • Підтримка чистоти на робочому місці. У наші послуги входить обов'язкове прибирання робочого місця, після того, як закінчено необхідний ремонт.
 • Справедлива вартість. Всі ціни точно відповідають досвіду майстра.
 • Зручний спосіб оплати. За надані послуги клієнт може розрахуватися готівкою або безготівковим переказом.
 • Фіксована в договорі вартість. Так, наприклад, заправка фреоном, ціна якої вказана в прайсі та не зміниться.
 • Гарантія. Ми надаємо гарантійні зобов'язання на всі послуги, а також на деталі й запасні частини, які підлягали заміні.
 • Страховка. Кожен з наших майстрів пройшов перевірку паспортних даних. У разі, якщо ви зіткнулися з несумлінним ставленням фахівця, звертайтеся в службу підтримки, і ми надамо допомогу в розв'язанні конфліктної ситуації.
 • Договір. Після надання необхідних послуг, ми надаємо акт про виконання робіт.

Працюємо у Прилуках з виїздом по Чернігівській області

Якщо ви виявили, що стався витік фреону, не працює компресор, або будь-яке пошкодження холодильника, й вам потрібен терміновий ремонт вдома, звертайтеся в Master911. Кваліфікований майстер приїде за вказаною вами адресою, проведе діагностику, заправку холодильника та інші необхідні послуги.

Працюємо в місті Прилуки

Замовники, які проживають в межах міста Прилук, можуть очікувати на приїзд майстра протягом трьох годин з моменту оформлення заявки. Таким чином, заправка фреона в холодильник буде виконана в мінімальний термін.

Працюємо в передмісті Прилук

Приїзд фахівця в передмістя Прилук (с. Дідівці, с. Пирогівці, с. Замістя, с. Сухополова, с. Манжосівка, с. Єгорівка) забирає трохи більше часу - близько чотирьох-п'яти годин.

Працюємо по Чернігівській області

Сервіс побутових послуг Master911 має своїх фахівців в переважній більшості населених пунктів Чернігівської області (м. Корюківка, м. Борзна, м. Бахмач, м. Батурин, м. Ніжин, м. Чернігів, м. Ічня, м. Семенівка, м. Городня, м. Мена, м. Новгород-Сіверський, м. Бобровиця, м. Прилуки, м. Остер, смт Ріпки, смт Замглай, смт Добрянка, смт Любеч, смт Десна, смт Козелець, смт Лосинівка, смт Срібне, смт Мала Дівиця, смт Олишівка, смт Гончарівське, смт Михайло-Коцюбинське, смт Седнів, смт Березна, смт Макошине, смт Куликівка, смт Понорниця, смт Сосниця, с. Знам'янка, с. Сновське). Тому, якщо вам необхідна заправка фреоном холодильника, ціна буде нижче, внаслідок економії на транспортних витратах. А ще ви можете очікувати на приїзд майстра в день подачі заявки.

В окремих випадках, через високу сезонну завантаженості приїзд майстра може бути перенесений на наступний день.