Чистка кондиціонера у Смілі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Смілі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Чистка зовнішнього блоку кондиціонера

Частка внутрішнього блоку кондиціонера

Чистка кондиционера (обслуговування)

Повторне вальцювання (розвальцювання) внутрішнього блоку

Повторне вальцювання (розвальцювання) зовнішнього блоку

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку кондиціонерів у Смілі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці кондиціонерів у Смілі

Відгуки по чистці кондиціонерів у Смілі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Як виявила статистика, досвід та практика майстрів, найчастіше некоректна робота або збій у роботі систем кондиціювання виступає наслідком невиконання очищення та регулярного техобслуговування домашніх приладів, рекомендованих виробником. У цій публікації ми з усіма подробицями опишемо, як виконується чистка, якісний сервіс та заправка фреоном кондиціонера у Смілі.

Поширені несправності

  • При вмиканні система кондиціонування видає сильний шум, тріск, гул або невластиві звуки. Якщо апаратура сильно тріщить, це свідчить про тривалу експлуатацію кондиціонера без дотримання посібників з експлуатації виробника. Небажано нехтувати подібним "симптомом", проблема здатна загостритися і вимагати заміни дорогих деталей.
  • Підтікає система кондиціювання. Основною причиною того, що струмує вода і на блоці збирається конденсат, виступають помилки, що трапилися при монтажі техніки, утворення перешкод для відтоку або засмічення фільтра теплообмінника.
  • Спліт-система подає в приміщення нагріте повітря. Серед інших моментів, у більшості ситуаціях некоректна робота кліматичної апаратури обумовлена її забрудненням. Дуже часто для того, щоб відновити прилад, потрібен не ремонт техніки, а лише професійне виконання чистки систем кондиціювання у Смілі.
  • Кондиціонер слабко знижує температуру в кімнаті. Визначити точну причину, а потім зробити необхідні заходи зможе лише фахівець із чистки системи кондиціонування у Смілі. Частою причиною такого може стати повна відсутність регулярного чищення і миття і, як результат - засмічення техніки пліснявою, брудом і пилом. Це цілком може виявитися засміченням теплообмінника або капілярної трубки, або налипанням води та пилу на вентилятор.

Важливо! Планова профілактика, санітарна обробка або чищення внутрішнього та зовнішнього блоку, а також обов'язково радіатора та фільтра пристрою кондиціювання (кондиціонера) у Смілі двічі на рік (восени та навесні) служить запорукою тривалої та коректної роботи побутової кліматичної техніки. Але що ще важливіше: проведення комплексу заходів досвідченим фахівцем, націлених на очищення, профілактику та дезінфекцію апаратури, можуть захистити від поганого стану здоров'я та ризику хвороб, спровокованих охолодженим повітрям, що вдихається, що надійшло з кондиціонера, в якому накопичилися побутовий пил, різний пилок., а крім того, бактерії, грибки та мікроби.

У цих випадках небажання викликати майстра для того, щоб очистити кондиціонуючий пристрій, обернеться неабиякими наслідками та дуже сумнівною економією!

Якщо вам потрібна чистка побутових кондиціонерів у Смілі, сервіс Master911 готовий надати повний спектр послуг у питаннях техобслуговування техніки від усіх уславлених компаній: Kospel (Коспел), Zanussi (Зануссі/Занусі), Toshiba (Тошиба), Gree (Грії), Osaka (Осака), Daikin (Дайкін), Saturn (Сатурн), Mitsubishi (Міцубісі), Tenko (Тенко), Liebherr (Лібхер), Vaillant (Вайлланд/Вайланд), Daewoo (Део), Bosch (Бош), Viessmann Вісманн/Вісман), LG (ЛЖ), Delfa (Делфа), Sensei (Сенсей), Dekker (Деккер), Gorenje (Гореньє), Samsung (Самсунг), Aston (Астон), Galanz (Галанз), Kaiser (Кайзер), Neoclima (Неокліма), Danko (Данко), Hansa (Ханса), Panasonic (Панасонік), Midea (Мідеа), Vestfrost (Вестфрост), Samurai (Самурай), Beko (Беко), Ferroli (Фероллі/Феролі), Aton (Атон), Protherm (Протерм), Дніпро, Ariston (Арістон), Electrolux (Електролюкс) та інші.

Увага!

  • Не бажано вдаватися до послуг підозрілих "умільців". Вирішивши заощадити свої кошти на послугах професіонала та вдавшись до допомоги сумнівного умільця, важливо розуміти, що звертаючись до надійного, перевіреного та безпечного сервісу з налагодження кондиціонерів (Як, наприклад, у сервіс Master911), ви завжди зможете бути абсолютно впевнені в тому, що після завершення робіт матимете від техніка зобов'язання за гарантією. І якщо буде потрібна заміна певних деталей або запасних частин, виконавець застосує лише фірмові, які рекомендуються виробником обладнання. Якщо ж фахівець сумнівний, то ніяких зобов'язань за апаратуру він брати на себе не стане.
  • Очищення або миття кліматичного обладнання своїми силами ми рішуче не радимо проводити. Процедура вимагає наявності технічних навичок, практичного досвіду та спеціальних знань. З цієї причини самостійні спроби почистити побутову кліматичну техніку, переглянувши відеозаписи на ютубі, при вдалому розкладі не приведуть до потрібного результату, у гіршому можуть погіршити ситуацію, що викликає потребу в огляді фахівця і, можливо, навіть ремонту.

Як формується вартість чищення пристрою кондиціювання?

Прейскурант сервісу домашнього ремонту Master911 складається в результаті досвіду, що накопичився. Ми дійсно знаємо, скільки коштує та чи інша послуга. Вартість може залежати від маси факторів, найчастіше найдорожчим у проведенні ремонту обладнання може виявитися модуль управління, але й простий ремонт вимагає часу техніка на дорогу, перевірку та на саму роботу. Якщо він витрачає пів години на вирішення проблеми, це зовсім не означає, що робота майстра мало оцінюється, оскільки ви оплачуєте не витрачений час, а практичний досвід професіонала!

Тому наполегливо рекомендуємо вибирати компетентних, надійних та перевірених виконавців, яким можна довіряти!

Як оформити своє замовлення на промивку або швидку чистку кліматичного обладнання у Смілі.

  1. Оформлення заявки. Оформити замовлення можна за телефоном або на сайті.
  2. Дати необхідні дані та відповісти на наші запитання. Оформляючи замовлення на виклик, рекомендуємо дати відповідь на уточнюючі запитання. Після цього ми зможемо визначитися з приблизною ціною виконання промивання, чищення або обслуговування кондиціонера у Смілі.
  3. Надання послуги. В середньому через 3 години з часу подання заявки фахівець прибуває за адресою та надає свої послуги.

Потрібна професійна чистка або миття кондиціонерів у Смілі. З ким ми співпрацюємо?

У разі, якщо Вас цікавить професійне та за невисокою вартістю промивка або чистка домашнього пристрою кондиціонування у Смілі, телефонуйте до сервісу Master911.

Виїзд професіонала до передмістя Сміли.

Виїзд до передмістя Сміли (Костянтинівка, Мала Смілянка, Плоске, Будки, Велика Яблунівка, Залевки, Сунки, Холоднянське): прибуття спеціаліста, можливо, займатиме в середньому 4-5 годин.

Працюємо на виїзді до селищ, сіл, міст по Черкаській області

Виконавці сервісу Master911 є у переважній більшості великих і дрібних населених пунктів по Черкаській області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка), тому зазвичай прибуваємо в день замовлення. Якщо надзвичайно висока зайнятість (сезон), Ваш виклик може перенестися на інший день.

Виїзд за адресами на території м. Сміла.

На території м. Сміла ми орієнтовно приїжджаємо протягом трьох годин з моменту залишеної заявки.