globe ru

Заміна компрессора холодильника у Лозовій

350 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Харківській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Харківській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Харківській області

Всі міста Харківській області
Харків, Південне, Мерефа, Вовчанськ, Люботин, Богодухів, Дергачі, Валки, Лозова, Ізюм, Первомайський, Балаклія, Куп'янськ, Чугуїв, Зміїв, Красноград, Кочеток, Введенка, Новопокровка, Есхар, Ківшарівка, Чкаловське, Малинівка, Нова Водолага, Слобожанське, Вільча, Старий Салтів, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Старий Мерчик, Ков'яги, Печеніги, Сахновщина, Донець, Панютине, Орілька, Краснопавлівка, Хорошеве, Козача Лопань, Золочів, Костянтинівка, Слатине, Високий, Покотилівка, Березівка, Буди, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Пересічне, Вільшани, Мала Данилівка, Краснокутськ, Великий Бурлук

Компресор є найважливішою деталлю холодильника, що відповідає за процес охолодження. Часто, найкраще рішення в разі виходу з ладу компресора - це його заміна, оскільки ремонт не завжди може гарантувати його безперебійну роботу в майбутньому. До причин, здатних привести до збою в роботі компресора, можна віднести:

 • постійну роботу холодильника на високих оборотах через включений режим суперзаморожування;
 • нещільне закриття дверцят однієї або обох камер;
 • скачки напруги в електричній мережі.

Ознаки збою в роботі компресора:

 • підвищення температури в основній камері;
 • наростання шуби з льоду на стінках холодильника;
 • двигун гуде, однак охолодження не відбувається;
 • в процесі роботи рефрижератора чутні сторонні звуки (деренчання, тріск, клацання);
 • постійна робота мотора без відключення;
 • перемерзання продуктів у камері.

Чи можлива самостійна заміна компресора холодильника?

Чимало власників холодильників, які зіштовхнулися з виходом з ладу компресора, прагнуть зробити ремонт своїми силами. Слід зауважити, що зробити це зовсім не просто, і для цього потрібні не тільки спеціальні технічні знання та навички, а й інструменти. Крім того, в разі допущення помилок в процесі непрофесійної роботи, є ризик посилення проблеми, що може обернутися дорогим ремонтом аж до повного виходу рефрижератора з ладу.

Найкраще рішення, в ситуації, коли компресор не працює або працює некоректно - звернення до перевіреного майстра з ремонту холодильників в Master911. Всі наші фахівці готові виїхати до клієнта та здійснити огляд техніки, її діагностику, а також ремонт будь-якої складності (наприклад, заміну компресора холодильника за доступною вартістю).

Подібний підхід дозволить уникнути ризиків через несанкціонований ремонт техніки та його неминучі наслідки у вигляді посилення проблеми, і заощадити на витратах, пов'язаних з транспортуванням габаритного обладнання в майстерню й назад.

Master911: професійна заміна компресора холодильника

При виявленні неполадки в роботі побутового холодильника звертайтеся в Master911. Ми щодня без вихідних приймаємо заявки на виклик фахівця додому. Наші майстри мають високу кваліфікацію та значний досвід у роботі з рефрижераторами будь-яких моделей і марок: Snaige, Атлант, Lg, Samsung, Nord, Indesit, Bosch, Liebherr, Beko, Vestfrost, ARDO, Rainford та інші.

Щоб отримати максимум інформації, під час заповнення заявки ми задаємо клієнту ряд питань щодо року випуску холодильника, його моделі та виробника, а також причини виклику майстра. Наприклад, заміна компресора холодильника, ціна необхідної послуги, на основі отриманих даних, буде названа клієнту ще до приїзду майстра, також буде надана і первинна консультація. Вартість всіх стандартних послуг вказана в прайс-листі, якщо ж в телефонному режимі не вдалося встановити причину поломки й обсяг необхідних ремонтних робіт, то точна вартість буде озвучена після приїзду майстра та проведення діагностики. Ми гарантуємо, що після огляду й діагностики ціна названа майстром буде точно відповідати вказаній у прайсі.

Звернувшись в Master911, ви можете очікувати на:

 • можливість подати заявку цілодобово;
 • грамотну консультацію та інформацію щодо орієнтовної вартості ще до приїзду майстра;
 • оперативний виїзд фахівця за вказаною адресою;
 • високу якість самої послуги.

Наші майстри обов'язково підтримують чистоту на своєму робочому місці, не курять і не вживають нецензурну лексику.

Необхідний ремонт компресора холодильника?

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний комплекс кваліфікованих послуг з ремонту всіх видів холодильників з оперативним виїздом фахівця до клієнта.

Наші переваги: ??

 • Відповідальність. За якість всіх послуг наші майстри несуть повну відповідальність. Тому, якщо ви виявили будь-які недоліки в роботі майстра - звертайтеся в нашу службу підтримки і ми гарантуємо, що всі вони будуть виправлені в найкоротші терміни.
 • Договір. Перед виконанням будь-якої роботи, пов'язаної з діагностикою, ремонтом або обслуговуванням холодильника, ми укладаємо договір з клієнтом. У ньому фіксується ціна послуги, яка, відповідає тій, що вказана в прайсі.
 • Зручний спосіб оплати: готівкою або безготівковим переказом. Прагне до максимального комфорту клієнта у співпраці з нами.
 • Рішення конфліктних ситуацій. Викликаючи нашого майстра ви захищені від різних неприємних і непередбачуваних ситуацій. Всі фахівці перед виходом на роботу пройшли обов'язкову перевірку паспортних даних. Тому, в разі несумлінного ставлення майстра до роботи або грубості в поведінці, повідомте про це нам, і ми допоможемо у розв'язанні конфлікту.
 • Підтримка порядку. обов'язкове прибирання свого робочого місця є частиною кожної послуги.
 • Гарантійні зобов'язання. Кожен майстер сервісу побутових послуг Master911 надає гарантії на виконані послуги й замінені деталі.

Працюємо у Лозовій з виїздом по Харківській області

Працюємо в м. Лозова

Якщо ви перебуваєте в межах міста Лозова, виїзд майстра за вказаною в заявці адресою займе мінімум часу - приблизно 3 години.

Працюємо в передмісті Лозової

Ті, хто проживають в передмісті Лозової (смт Панютине, с. Катеринівка, с. Слобожанське, с. Нова Іванівка, с. Домаха), можуть очікувати на приїзд фахівця вже через 4-5 годин.

Працюємо по Харківській області

Master911 має кваліфікованих фахівців практично в кожному населеному пункті Харківської області (м. Харків, м. Південне, м. Мерефа, м. Вовчанськ, м. Люботин, м. Богодухів, м. Дергачі, м. Валки, м. Лозова, м. Ізюм, м. Первомайський, м. Балаклія, м. Куп'янськ, м. Чугуїв, м. Зміїв, м. Красноград, смт Кочеток, смт Введенка, смт Новопокровка, смт Есхар, смт Ківшарівка, смт Чкаловське, смт Малинівка, смт Нова Водолага, смт Слобожанське, смт Вільча, смт Старий Салтів, смт Васищеве, смт Безлюдівка, смт Рогань, смт Старий Мерчик, смт Ков'яги, смт Печеніги, смт Сахновщина, смт Донець, смт Панютине, смт Орілька, смт Краснопавлівка, смт Хорошеве, смт Козача Лопань, смт Золочів, смт Костянтинівка, смт Слатине, смт Високий, смт Покотилівка, смт Березівка, смт Буди, смт Коротич, смт Пісочин, смт Бабаї, смт Солоницівка, смт Пересічне, смт Вільшани, смт Мала Данилівка, смт Краснокутськ, смт Великий Бурлук). Завдяки цьому всі наші клієнти мають можливість очікувати на приїзд майстра в день подачі заявки. У цій ситуації величезною перевагою є не тільки швидкість надання послуги та її якість, а й значна економія на транспортних витратах.

Іноді, через високу сезонну завантаженість, приїзд фахівця може бути перенесений на наступний день, про що вас попередять під час оформлення заявки.

Якщо вас цікавить професійна заміна компресора холодильника та вартість послуги, звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911. Ми гарантуємо, що рівень сервісу вас не розчарує!