Ремонт плати керування пральної машини у Прилуках

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Прилуках, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування пральних машин у Прилуках

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування пральної машини у Прилуках

Плата керування є електронним приладом, робота якого - виконання необхідної програми. Тому подальше застосування пралки стане неможливим, при збої такого приладу. Сучасна статистика змушує задуматися, тому що лише на модуль керування припадає близько 40% несправностей. Тому що цей модуль відповідає за кілька головних завдань: працездатність двигуна, набір рідини та ін.

У разі поломки радимо замовити ремонт плати керування пральної машини у Прилуках під ключ, звертаючись за послугами до техніки сервісу Master911. Для цього треба визначитися з відповідним днем та часом прибуття професіонала.

Кошторис ремонтних робіт: відновлення плат керування пральної машинки

Перш ніж замовити послугу ремонт модуля пральної машини, ціна якого вказана у прейскуранті, потрібно розібратися з нюансами, що впливають на цінову політику. При проведенні діагностики ціна здатна змінитися з деяких причин:

 • Визначається весь перелік неполадок.
 • Враховуються характеристики системи моделі пралки, а також рік випуску.
 • Враховують необхідність підбору нових елементів для заміни.

З остаточною вартістю можуть змінюватись і терміни виконання необхідних процесів. Як правило, ремонтник справляється із завданням за 1 робочий день.

Які дії виконує ремонтник

При виклику ремонтника, все, що потрібно від клієнта – замовити ремонт плати керування пральної машини у Прилуках та надати техніку безпроблемний доступ до машини з будь-яких сторін.

Потім проводяться такі процедури:

 1. Вимкнення пристрою від електрики та розбирання верхньої кришки.
 2. Часткове розбирання з метою дістати плату керування з машинки.
 3. Перевірка системи. Пильну увагу техніки звертають на резистор та конденсатор. Окрім іншого, допоміжної перевірки потребує тригер.
 4. Після закінчення з'ясування причин поломки відбувається їх виправлення за допомогою будь-яких методів – ремонт або заміна конкретних комплектуючих, що не підлягають ремонту.

Після зроблених робіт технік дає свої гарантії та запускає техніку, тестуючи її функціональність на кожній програмі.

Причини виходу з ладу стирального модуля у Прилуках

Для початку треба ознайомитися з основним спектром актуальних причин, через які буде потрібний терміновий ремонт блоку керування пральної машини у Прилуках за невисокою ціною, що є в прайс-листі організації Master911.

Збої техніки виникають внаслідок нижченаведених причин:

 • Проникнення вологи в розташування модуля пральної машинки.
 • Часте відключення пралки в процесі здійснення необхідного циклу.
 • Замикання в електропроводці.
 • Фізичні проблеми електропроводів.
 • Виробничий брак.
 • Неякісне зварювання струмопровідних доріжок.
 • Регулярні перепади напруги в електромережі під час включення техніки.
 • Збої всіляких вузлів – конденсатор, тиристор та інше.

Не варто пробувати власними силами ліквідувати поломку, зробити пошук запчастин для заміни, розбирання, перезавантаження пралки або вторинне підключення до електроживлення після виявлення збою.

У якому разі необхідний ремонт пральних машинок у Прилуках

Зазвичай про несправність блоку керування людина дізнається від машини – на дисплеї спалахує спеціальний код помилки. Коли код не спалахує, відзначають інші популярні ознаки збою модуля у Прилуках:

 • Різкі збої температури.
 • Занадто довгий період прання, який не співпадає із заданим часом програми.
 • Машинка відмовляється запускати роботу в конкретному режимі.
 • На екрані пралки загоряються всілякі лампи.
 • Після запуску пральної техніки барабан не крутиться.
 • Є зміни у звичайному темпі двигуна: немає відповідних оборотів у процесі віджиму.
 • При підключенні до розетки техніка не вмикається.
 • Набір води та злив через пару секунд.

Більшість описаних збоїв залишаються непоміченими навіть для самодіагностики, а так що потрібна допомога грамотних техніків. З цієї причини має бути терміновий ремонт блоку керування пральної машини, ціна якого залежить від обсягу вашої несправності.

Переваги допомоги від ремонтників нашого маркетплейсу у Прилуках

Коли необхідна допомога від майстрів через неполадку пралки, потрібно делегувати пристрій кваліфікованим професіоналам. Тільки таких техніків можна знайти на нашому маркетплейсі, скориставшись консультацією менеджерів, які готові визначити ремонтника відповідної компетентності або пошуком у віддаленому режимі.

Також користувачі отримують наступний перелік переваг:

 • Прийнятні ціни на послугу ремонту модуля керування пральної машини.
 • Попередня консультація, відповіді на питання, що цікавлять, щодо подальшої експлуатації приладу враховуючи нюанси конкретної моделі.
 • Можливість викликати професіонала будь-якого дня.
 • Допомога у виборі складових – універсальних або оригінальних (залежно від розрахованого бюджету на покупку).

Щоб замовити професіонала, слід залишити звернення онлайн, уточнивши ваше ім'я, номер телефону та докладний опис вашої несправності. У випадку екстреного ремонту професіонал може виїхати вже за дві години.