Встановлення розширювального баку у Білгород-Дністровському

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення розширювального баку». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Білгород-Дністровському, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню розширювальних баків

Назва послуги Середня вартість

Встановлення розширювального бака

Встановлення плоского розширювального бака

Підключення розширювального бака

Заміна розширювального бака

Демонтаж розширювального бака

Ремонт розширювального бака

Ремонт розширювального бачка системи водопостачання

Ремонт розширювального бачка системи опалення

Усунути протікання в розширювальному баку

Цінові пропозиції по встановленню розширювальних баків від найкращих майстрів у Білгород-Дністровському

Дмитро В

Був(ла) на сайті 11 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення розширювальних баків у Білгород-Дністровському

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню розширювальних баків у Білгород-Дністровському

Відгуки по встановленню розширювальних баків у Білгород-Дністровському

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Скинути високий тиск у системі опалення, без ймовірності гідроудару, дозволяє установка розширювального бака опалення, попередньо підібраного за розміром. За допомогою якісної установки обладнання вдасться не тільки ефективно усунути збої тиску в опалювальній системі, але також забезпечити його безперебійну та тривалу роботу.

Встановлення розширювального бака закритого типу суттєво відрізняється від монтажу відкритого обладнання, тому виконання цієї роботи слід довіряти тільки сантехнікам з певними навичками.

Чи потрібно встановлювати виріб власноруч?

На практиці, коли вибір розширювального бака для опалення, встановлення та запуск здійснюються людиною без гарного досвіду та навичок, це загрожує безліччю плачевних наслідків. У кращому випадку процес зупиниться через нестачу відповідного герметика або професійних інструментів, у гіршій ситуації – через деякий час виявиться перебіг, або, що набагато гірше, – вся опалювальна система вийде з ладу. Ще одна складність, яка найчастіше відбувається, якщо роботу виконав некомпетентний майстер, – вибір невідповідного місця монтажу, тому підхід буде ускладнений.

Маркетплейс Master911 дозволить уникнути цих та інших ризиків. До вас приїде спеціаліст, який грамотно та оперативно виконає необхідну роботу, при цьому надасть гарантії.

Master911: надійний монтаж розширювального бака системи опалення

Наші сантехніки постійно стикаються зі встановленням опалювального обладнання різноманітних видів, відрізняються відмінним досвідом та чудовими навичками у здійсненні подібної роботи.

У процесі отримання заявки, ми поставимо замовнику перелік необхідних питань про вид обладнання, яке треба змонтувати, розташування його установки та декілька, що мають особливе значення, нюанси. На підставі цих відповідей ми готові зорієнтувати ціну потрібної роботи та запропонуємо замовнику попередню консультацію.

Чи вийшло на основі переданої замовником інформації чітко встановити перелік послуг, робота вважається стандартною і немає. В одному випадку кошторис буде порахований тут же на етапі прийому замовлення, в другій ситуації – її озвучить фахівець лише після приїзду на адресу. Ми можемо пообіцяти абсолютний збіг озвученого сантехніком кошторису з тією вартістю, що прописана в прайсі маркетплейсу Master911.

Будь-який замовник зможе з впевненістю сподіватися на:

 • негайний виїзд професіонала;
 • відмінну якість послуги – установки бака;
 • цілодобове отримання замовлення;
 • надання даних щодо вартості робіт та первинної консультації.

Фахівці сервісу Master911 доброзичливі, досвідчені та ввічливі люди, які залишають чистоту на місці роботи, не палять та не застосовують лайки.

Чому потрібно звернутися до Майстер911?

Будь-які хвилювання щодо необхідності покликати додому неперевіреної людини, при зверненні до нас позбавлені підстав. Абсолютно будь-який наш сантехнік придбав доступ до роботи з клієнтами виключно після завершення ним внутрішнього навчання та вдалого складання іспиту. Ще однією важливою умовою є підтвердження паспорта.

Виключити людську помилку повністю неможливо, так що в тому випадку, якщо вами була відзначена помилка, допущена майстром, або ви зіткнулися з його недоброзичливою поведінкою, – зателефонуйте до нашої служби техпідтримки. Ми обіцяємо негайно розібратися в ситуації та допомогти у розв'язанні питання.

За якість виконання установки плоского розширювального бака або іншої послуги, професіонали маркетплейсу Master911 покладають стовідсоткову відповідальність і залишають гарантію. Крім того, ви отримуєте акт наданих послуг. Сплатити послуги майстра можна як готівкою на місці, так і безготівковим розрахунком.

Вартість монтажу розширювального бака

Ціна всіх стандартних робіт (без урахування автовитрат та ціни інших компонентів) вказана у нашому прайсі. У нас прозоре ціноутворення, також для нас головне, щоб воно було зрозуміле кожній людині, що звернулася. Ми в будь-який час готові надати попередню консультацію щодо потрібної послуги та оголосити її ціну. Найчастіше вартість не зміниться.

Виклик фахівця у Білгород-Дністровському та на адресу по Одеській області

Приймаємо замовлення в м. Білгород-Дністровський

Для наших клієнтів, які мешкають у м. Білгород-Дністровський, термін очікування прибуття спеціаліста складе в середньому 3 години.

Приймаємо замовлення в передмісті Білгород-Дністровська

У ситуації, коли людина, що звернулася, перебуває в передмісті Білгород-Дністровська (Затока, Садове, Сухолужжя, Салгани, Шабо, Бритівка, Випасне), можна покладатися на виїзд фахівця на об'єкт приблизно через 5 год.

Приймаємо замовлення по Одеській області

Люди, які проживають у віддалених містах, здатні очікувати на прибуття сантехніка в той же день, оскільки сервіс Master911 має власних досвідчених майстрів у більшості пунктів Одеської області (Болград, Рені, Ізмаїл, Арциз, Вилкове, Кілія, Березівка, Подільськ, Роздільна, Ананьїв, Татарбунари, Чорноморськ, Балта, Білгород-Дністровський, Одеса, Южне, Теплодар, Біляївка, Любашівка, Лиманське, Доброслав, Нові Білярі, Чорноморське, Таїрове, Хлібодарське, Зеленогірське, Затишшя, Ширяєве, Петрівка, Захарівка, Тарутине, Олександрівка, Затока, Сергіївка, Овідіополь, Авангард, Великодолинське, Окни, Сарата). Цей сервіс, крім численних переваг, дозволяє значно скоротити автовитрати.

У виняткових ситуаціях через велику завантаженість приїзд сантехніка раптом переноситься на ще один день. Про це вас повідомлять під час подання замовлення.

Вас цікавить кваліфікована допомога у виборі мембранного розширювального бака та його правильне встановлення? Оформляйте заявку на маркетплейс Master911 – послуга буде надана недорого, якісно та негайно.