Монтаж каналізації у Білгород-Дністровському

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Білгород-Дністровському, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Цінові пропозиції по монтажу каналізацій від найкращих майстрів у Білгород-Дністровському

Дмитро В

Був(ла) на сайті 7 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Білгород-Дністровському

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Білгород-Дністровському

Відгуки по монтажу каналізацій у Білгород-Дністровському

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж системи каналізації – один із головних етапів у процесі будівництва або капітального ремонту, що проводиться ще до монтажу водопровідної системи та іншого сантехнічного обладнання. Нормативи, які висуваються до якості виконання подібної роботи, вкрай серйозні, тут не найкраща думка сподіватися заощадити або залишати щось недороблене. У тому випадку, якщо внаслідок зроблених помилок у вас прорветься каналізація, вирішення проблеми обійдеться значними тимчасовими та грошовими втратами.

Які види каналізаційних робіт найбільш відомі?

У власників таких об'єктів, які не можуть бути підключені до загальної системи, користується популярністю така послуга як будівництво каналізаційної системи. Монтаж каналізації у звичайній квартирі також має великий попит, тільки тут діапазон необхідних робіт помітно вже, тому що стосується суто внутрішнього підключення.

До найвідоміших різновидів послуг належать:

 • Монтаж труб внутрішньої системи каналізації. Такі роботи відрізняються величезним рівнем складності, вони передбачають формування мережі трубопроводів зі стояками, трубами, що відводять, і випусками, об'єднаними один з одним за допомогою спеціальних конструкцій. Наприклад, здійснити заміну або встановлення стояка, за нормами та вимогами, під силу лише фахівцю підвищеної кваліфікації.
 • Підключення каналізаційної системи. Являє собою збір каналізації, який здійснюється після закінчення грамотного закінчення роботи з формування проєкту та закупівлі потрібних складових. Гарантія досягнення успішного результату – це правильний розрахунок існуючих ухилів та кутів, а також проведення герметичності стиків.
 • Монтаж зовнішньої системи каналізації. До цього зараховують: проєктування, в якому передбачається все необхідне обладнання, вид автономної системи, необхідні компоненти, ухил та ширина труб, варіанти з'єднання. За наданням цієї послуги необхідно звернутися до кваліфікованого фахівця.
 • Ремонт каналізаційної системи. За такого виду послугою часто звертаються власники квартири, що відноситься до застарілого житлового фонду, в якому каналізаційні труби з чавуну. Дане обладнання, через довгу експлуатацію, як правило, засмічується і з часом гниє. Наслідком цього відбуваються протікання та інші негативні випадки. Найкращий у такому разі вихід – абсолютна заміна всієї каналізації.

Крім цих проєктів люди замовляють локальні послуги або модернізацію встановленої каналізації: укладання труб, кілець, прочищення системи каналізації, монтаж зливової каналізаційної системи, ліквідацію засмічення та інше.

План здійснення установки внутрішньої каналізації

 • Встановлення стояків із подальшим монтажем каналізаційної парасольки на даху.
 • Підключення підводів до унітазів та іншого обладнання.
 • Монтаж від конструкцій труб, що відводять, з'єднання сифонів з підводами.
 • Прикінцевий етап – перевірка системи за умов максимально можливого зливу. Якщо проєкт передбачає проведення звукоізоляції труб з ПП, її роблять після тестування.

Порушення, що несприятливо впливають на каналізацію

Помилки, допущені при організації підключення систем каналізації, ведуть до таких негативних результатів:

 • погана щільність обладнання;
 • несправності пристроїв;
 • регулярне засмічення труб у тих самих місцях;
 • замерзання стоків;
 • засмічення санітарного обладнання та внутрішніх трубопроводів.

Сервіс Мастер911: надійний монтаж каналізації у приватному будинку

У таких напрямках, як монтаж труб каналізації у ванній або на кухні, професіонали сервісу Мастер911 можуть похвалитися не тільки відмінними вміннями, а й багатим практичним досвідом, адже вони постійно стикаються з наданням таких послуг.

Під час оформлення заявки, ми уточнюємо у клієнта вигляд та особливості його сантехніки, об'єкта, де належить установка та багато інших. З урахуванням відповідей замовника ми зможемо його проконсультувати та надати відомості про приблизну вартість монтажу каналізації у приватному будинку.

Іноді зі слів клієнта перелік потрібних робіт може бути виявлений стовідсотково, і тоді послуга буде стандартною, в інших – для цього потрібен безпосередній візит майстра, і йтиметься про нестандартну послугу. Коли послуга стандартна повна ціна робіт буде названа до приїзду професіонала, а якщо ні – кошторис назве сантехнік на об'єкті. При цьому ми можемо запевнити, що в обох випадках сума підключення каналізаційної системи у приватному котеджі точно відповідатиме сумі, прописаній у прайсі маркетплейсу Master911.

Всі наші клієнти зможуть отримати:

 • інформацію про ціну майбутньої роботи та професійну консультацію;
 • можливість розраховувати на швидкий виїзд до вас професіонала;
 • грамотно виконану роботу;
 • можливість подати заявку 24/7.

Сантехніки маркетплейсу Мастер911 – хороші професіонали, вони відповідально ставляться до роботи, культурні та доброзичливі. Вони не курять, залишають чистоту на місці роботи і не використовують нецензурну лайку.

Переваги звернення у маркетплейс Мастер911

Замовникам, які залишили заявку на виклик майстра, не потрібно хвилюватися про можливість впустити додому некультурного, неакуратного або недосвідченого фахівця. Наші фахівці – надійні люди, допущені до заявок лише після проходження нашого навчання, складання іспиту на хороший бал та перевірки паспорта.

До того ж у нас є служба техпідтримки, куди ви завжди зможете звернутися, коли, скажімо, довелося знайти неточність або похибку в роботі фахівця, або зіткнутися з його непрофесійною поведінкою. Ми вивчимо вашу скаргу і вживемо заходів для швидкого вирішення суперечки.

Не важливо, яку роботу ви замовили, монтаж каналізації у ванній кімнаті або будь-яку іншу, наші фахівці беруть стовідсоткову відповідальність за відмінну якість. Оплату наданої послуги ви зможете зробити будь-яким зручним шляхом.

Скільки коштує монтаж каналізації у приватному будинку?

Вартість різної стандартної роботи, за винятком автовитрат та ціни інших запчастин/витратників є в нашому прайс-листі. Ціноутворення нашого сервісу створено так, щоб воно було абсолютно відкритим для будь-якого клієнта.

Яка робота вам не знадобилася, ви в будь-який час можете ознайомитися з прайсом на монтаж системи каналізації і розраховувати на надання попередньої консультації ще до приїзду професіонала. Порахований спочатку кошторис зазвичай залишається тим самим.

Як викликати спеціаліста у Білгород-Дністровському і на об'єкт по Одеській області?

Працюємо в м. Білгород-Дністровський

За три години після розгляду замовлення спеціаліст виїжджає до замовників, які проживають у м.Білгород-Дністровський.

Надаємо послуги в передмісті Білгород-Дністровська

Для клієнтів, які знаходяться в передмісті Білгород-Дністровська (Затока, Садове, Сухолужжя, Салгани, Шабо, Бритівка, Випасне), візит фахівця буде здійснений протягом чотирьох-п'яти годин.

Працюємо по Одеській області

Завдяки тому, що сервіс Майстер911 має у своєму розпорядженні досвідчених сантехніків у багатьох містах області (region_cities), люди з віддалених регіонів, теж зможуть розраховувати на приїзд сантехніка в день розгляду замовлення. Ще однією перевагою є можливість скоротити витрати на дорогу.

Якщо через високу завантаженість, виїзд фахівця до вас відкладеться на ще один день, вас обов'язково про це повідомлять.

Вас цікавить якісний оперативний монтаж системи каналізації, вартість якого вас напевно здивує, та отримати гарантійні зобов'язання? Звертайтеся до Master911, і ми гарантуємо, що ви будете задоволені якістю виконаних робіт та сервісом!