Встановлення кондиціонера у Ніжині

від 1300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ніжині, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення канального кондиціонера

Встановлення касетного кондиціонера

Встановлення кондиціонера (монтаж)

Підключення кондиціонера

Підключення зовнішнього блоку кондиціонера

Підключення внутрішнього блоку кондиціонера

Демонтаж кондиціонера

Підключення кондиціонера до електромережі (розетка)

Цінові пропозиції по встановленню кондиціонерів від найкращих майстрів у Ніжині

Світлана null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кондиціонерів у Ніжині

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кондиціонерів у Ніжині

Відгуки по встановленню кондиціонерів у Ніжині

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Перед монтажем приладу кондиціювання необхідно визначитися з розташуванням обладнання. Якщо йдеться про модифікації, які мають відношення до спліт-систем кондиціювання, то зовнішній (основний) блок розміщують на зовнішній фасадній стіні будинку, лоджії або балконі, за опору використовуючи спеціальні кронштейни, що входять в комплект поставки. Внутрішній блок (випарник) фіксують до підлоги, стіни або стелі за допомогою консолі.

Перш ніж встановити кондиціонер, майстер вибирає оптимальне місце його розміщення, враховуючи кілька умов: інтер'єрні рішення, загальний обсяг кімнати, особливості конфігурації та техумови виробника.

Важливо! Процес монтажу будь-яких видів кондиціонерів передбачає обов'язкове (!) проведення випробування системи на герметичність магістралі, надійність дренажних мереж та електричних міжблочних з'єднань, відповідно до інструкцій виробника. Вдале виконання всіх випробувань і є гарантією майбутньої надійної експлуатації кліматичної техніки.

Більшість поломок спліт-системи викликано неправильним монтуванням трубок фреонової траси, що може спровокувати:

 • проблеми при перекачуванні компресором холодоагенту (фреону);
 • обмерзання трубопроводу;
 • відплив фреонової рідини;
 • відчутний спад продуктивності спліт-системи щодо потенційно допустимої;
 • заломи на мідних трубках, поява тріщин або порушення герметичності фреонового контуру.

Сервісом послуг з установки та ремонту кондиціонерів надійних майстрів Master911 пропонується якісне встановлення, налагодження, ремонт, перевірка або ревізія кондиціонерів практично від усіх популярних на цей час фірм, незалежно від віку та марки обладнання.

Приймаємо заяви на монтаж системи кондиціювання, для виконання ремонту, діагностики та сервісного супроводу будь-якої конструкції від виробничих марок: Протерм (Protherm), ЛЖ (LG), Samsung (Samsung), Мідеа (Midea), Ферролі (Феролі / Ferroli), Купер Хантер (Cooper Hunter), Бош (Bosch), Міцубісі (Mitsubishi), Електролюкс (Electrolux), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Тошиба (Toshiba), Беко (Beko), Зануссі (Занусі / Zanussi), (Neoclima), Гореньє (Gorenje), Данко (Danko), Вестфрост (Vestfrost), Ганса (Hansa), Део (Daewoo), Лібхер (Liebherr), Дніпро, Арістон (Ariston), Кайзер (Kaiser), Вісман (Вісман) Viessmann), Сатурн (Saturn), Коспел (Kospel), Тенко (Tenko), Панасонік (Panasonic), Астон (Aston), Грії (Gree), Сенсей (Sensei), Делфа (Delfa), Деккер (Декер / Dekker), Самурай (Samurai), Осака (Osaka), Галанз (Galanz), Дайкін (Daikin), Атон (Aton) та інших.

Звертаємо вашу увагу!

Не починайте монтаж кондиціювання самостійно

Ті, хто купив кліматичну домашню техніку, часто в Google знаходять "Як встановити кондиціонер вдома?", "Як монтувати систему кондиціювання своїми руками?" або "Встановлення кондиціонера своїми руками".

Подібна робота вимагає професійного підходу, неухильного виконання певних вимог, інструкцій, умов, а результат проведення безпосередньо впливає на той факт, якою мірою ефективно працюватиме техніка, а, крім того, і на тривалість експлуатації.

Згідно зі статистикою, ефективність, якість та час використання кондиціонера на 90% залежать від бездоганності виконання всіх моментів монтування.

Не вдавайтеся до послуг підозрілих техніків

Підключення кондиціонера неперевіреним умільцем "з вулиці" - ризикована справа, як і самостійна спроба монтажу. Потрібно знати, що ці фахівці не хочуть нести відповідальність за виконану роботу (а якість виконання сервісних послуг, що надаються, часто дуже сумнівна) і не надають практично жодних гарантійних умов.

І в тому випадку, якщо техніка найближчим часом виходить з ладу, з неперевіреними фахівцями вже немає зв'язку, або вони не поспішають приходити, особливо за гарантією.

Вартість установки кондиціонера - нітрохи не марна витрата, як на думку деяких, оскільки за умови безграмотного монтажу агрегату втрати будуть набагато вагомішими.

Що ви отримаєте?

 • Адекватні ціни. Ціни узгоджуються з практичним досвідом спеціаліста, так само підшукуємо людину, яка знаходиться поряд з місцем виїзду (зменшення терміну прибуття, економія на доставці).
 • Дотримуємося чистоти. Наприкінці ремонту ми прибираємо місце роботи.
 • Договір. Усі ремонтні роботи виконуються згідно з договором. Після завершення наданих сервісних послуг клієнт повинен підписати акт виконаних робіт.
 • Прийом заявок без свят та вихідних. Робота ведеться в режимі 24/7, виклик у зручний для вас час.
 • Приїзд техніка протягом години. На замовлення приїжджаємо протягом трьох годин.
 • Фіксована ціна. Вартість послуг "монтаж та встановлення кондиціонера у Ніжині" завжди відповідає прейскуранту.
 • Різні види оплати. Робота ведеться як з готівкою, так і з банківськими картками або безготівковими розрахунками.
 • Гарантія. На змонтовані комплектуючі та послуги, що надаються, діє гарантія.

Як залишити заявку на виклик майстра?

 1. Оформлення заявки. Можна оформити заявку на виклик майстра з монтажу кондиціонера у Ніжині, зробивши дзвінок за телефоном або склавши її на веб-сайті.
 2. Уточнення окремих подробиць. При складанні заявки рекомендуємо відповісти на низку уточнювальних питань.
 3. Прибуття спеціаліста + послуги. Приблизно через дві-три години після факту оформлення заяви фахівець виїжджає за названою адресою та приступає до своїх обов'язків.

Виклик майстра у Ніжині, працюємо по Чернігівської області

Коли вам потрібен оперативний монтаж кондиціонера у Ніжині від ввічливих, перевірених, професійних та пунктуальних майстрів, звертайтесь до сервісу, заходьте на сайт або телефонуйте операторам Master911.

Виїзд майстра по всіх містах, селах та селищах Чернігівської області

Майже у всіх селищах, містах, селах Чернігівської області (Корюківка, Борзна, Бахмач, Батурин, Ніжин, Чернігів, Ічня, Семенівка, Городня, Мена, Новгород-Сіверський, Бобровиця, Прилуки, Остер, Ріпки, Замглай, Добрянка, Любеч, Десна, Козелець, Лосинівка, Срібне, Мала Дівиця, Олишівка, Гончарівське, Михайло-Коцюбинське, Седнів, Березна, Макошине, Куликівка, Понорниця, Сосниця, Знам'янка, Сновське) у нас є майстри, тому в більшості випадків є в день оформлення заявки, отже, ви заощаджуєте транспортні витрати та час. Під час сезону буває досить висока завантаженість, у такому разі виклик може бути перенесений на другий день.

Виїзд у межах Ніжина

Орієнтовно, приходимо містом Ніжин протягом 3-х годин після моменту оформлення заяви.

Виїзд до передмістя Ніжина

Чекання прибуття майстра до передмістя Ніжина (Талалаївка, Кропивне, Ніжинське, Володькова Дівиця) в середньому може зайняти 4-5 годин.

Приймаємо заявки цілодобово! У нас чудові ціни на сервісне, гарантійне, профілактичне обслуговування. Звертайтеся за допомогою лише до перевірених техніків.