Ремонт плати керування пральної машини у Шостці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Шостці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування пральних машин у Шостці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування пральної машини у Шостці

Електронний прилад, робота якого полягає у запуску необхідної програми, називається платою керування. Ось чому при неполадці даного агрегату експлуатація пральної машинки є неможливою. Існуюча статистика змушує задуматися, оскільки саме на модуль керування припадає близько 40% збоїв. Тому що цей пристрій відповідає за безліч основних робіт: працездатність двигуна, насоса, набір рідини та інше.

При несправності варто замовити ремонт плати керування пральної машини у Шостці додому, звернувшись до кваліфікованих фахівців нашого маркетплейсу. Для цього потрібно буде визначитися з конкретним днем і часом візиту техніка.

Ціни на відновлювальні роботи: ремонт плати керування пралки

Перед тим, як замовити ремонт модуля пральної машини, ціна якого знаходиться у прейскуранті фірми, необхідно розібратися з факторами, що впливають на ціну. При виконанні діагностики вартість може змінитися з різних причин:

 • Беруться до уваги аспекти типу вашої моделі, рік її випуску.
 • Враховується необхідність вибору нових комплектуючих.
 • Виявляється повний список збоїв.

Спільно з остаточним кошторисом здатні змінитись і терміни виконання необхідних робіт. Як правило, майстру вдається впоратися з проблемою протягом дня.

Причини несправності модуля пральних машин у Шостці

Головним чином радимо ознайомитись із поширеним переліком частих причин, через які знадобиться негайний ремонт блоку керування пральної машини у Шостці за невисокою ціною, вказаною у прайс-листі компанії Master911.

Поломки пристрою можуть статися внаслідок таких причин:

 • Фізичні пошкодження електрокабелів.
 • Проникнення води всередину модуля.
 • Тривалі перепади електроенергії під час застосування агрегату.
 • Постійне вимкнення приладу під час виконання конкретного режиму.
 • Брак при виготовленні (подібна поломка виявляється вже в перші місяці частої експлуатації виробу).
 • Замикання у проводці.
 • Несправності різних вузлів – тиристор, конденсатор тощо.
 • Неналежне паяння струмопровідних доріжок.

Не рекомендуємо пробувати власними силами усунути несправність, здійснити пошук комплектуючих, розбирання, перезавантаження пралки або повторне підключення до електромережі після визначення несправності.

У якій ситуації потрібне відновлення пралки у Шостці

Найчастіше про збій блоку замовник дізнається від машини – на дисплеї спалахує спеціальний код помилки. У разі відсутності коду помічають інші причини некоректної роботи модуля керування у Шостці:

 • Дуже тривалий період прання, що не збігається з конкретним режимом (часом).
 • Безпричинні стрибки температури.
 • Здійснюється набір води для прання/полоскання та швидкий злив через кілька секунд.
 • Техніка «відмовляється» проводити пралки у вибраному режимі.
 • На дисплеї пристрою горять різні індикатори.
 • Відзначають зміни в темпі двигуна: немає потрібних обертів під час віджиму.
 • У процесі включення в розетку техніка не вмикається.
 • При включенні пральної техніки барабан залишається в неробочому стані.

Більшість подібних збоїв залишаються непоміченими навіть для самодіагностики, тому необхідна послуга висококласних ремонтників. Тому має бути негайний ремонт блоку керування пральної машини, вартість якого залежатиме від масштабу вашої поломки.

Які дії здійснює ремонтник

Викликаючи фахівця додому, все, що потрібно від клієнта – це замовити ремонт плати керування пральної машини у Шостці та дати ремонтнику безперешкодний допуск до машинки з усіх боків (відсунути іншу електротехніку, меблі та інше). /p>

Згодом здійснюються такі процеси:

 1. Вимкнення пристрою від електрики та демонтаж кришки.
 2. Часткове розбирання для вилучення модуля з машини.
 3. Відбувається діагностика системи. Особливу увагу фахівці звертають на резистор та конденсатор. Також, діагностики потребує тиристорний блок і тригер.
 4. По завершенні виявлення причин проблеми здійснюється їх виправлення за допомогою будь-яких відповідних методів – відновлення або заміна різних елементів.

По завершенню виконаних завдань фахівець дає офіційні гарантійні зобов'язання та включає техніку, перевіряючи її функціональність.

Переваги якісних послуг від виконавців нашого маркетплейсу у Шостці

У тому випадку, якщо знадобиться допомога від ремонтників у результаті збою техніки, варто делегувати техніку вмілим технікам. Тільки таких майстрів можна знайти на нашому сервісі домашніх послуг, скориставшись консультацією менеджерів, готових знайти ремонтника відповідної кваліфікації або зручним пошуком на сайті.

Додатково клієнти нашого маркетплейсу купують наведений нижче набір плюсів:

 • Можливість викликати виконавця в будь-який зручний день і час.
 • Невисокі розцінки на роботу ремонт модуля керування пральної машини.
 • Поради у виборі деталей – оригінальних або універсальних.
 • Консультації, відповіді на питання щодо подальшої експлуатації машинки враховуючи специфіку вашої моделі.

Для того, щоб викликати майстра, слід оформити заявку онлайн, уточнивши точний опис вашої проблеми, ваше ім'я та номер телефону. Під час екстреного ремонту професіонал вирушає протягом двох-трьох годин.