Встановлення газової колонки у Ізмаїлі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ізмаїлі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Ізмаїлі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Ізмаїлі

Відгуки по встановленню газових колонок у Ізмаїлі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійне встановлення, налагодження, ремонт, сервісне обслуговування проточного газового водонагрівача може здійснюватися обов'язково надійним (перевіреним), досвідченим і підготовленим техніком, що володіє допусками до газових робіт. Підключення газової колонки повинно здійснюватися за дотримання прийнятих стандартів пожежної безпеки (належного діаметру повітроводу, природної вентиляції, якості (вогнестійкості) матеріалів, що примикають до приладу покриттів тощо).

Етапи монтажу газового водонагрівача:

 1. При необхідності зняття газової колонки;
 2. Процедура перевірки на наявність хорошої тяги у вент-каналі;
 3. Попередня підготовка зони встановлення;
 4. Кріплення колонки до предметів меблів або стіни;
 5. Врізання водонагрівача (колонки) в систему водопроводу;
 6. Підведення газу до колонки за допомогою гнучкого шлангу;
 7. Приєднання до повітропроводу;
 8. Контроль герметичності всіх стиків газового контуру, а також у зоні врізання у загальну систему.

Фахівці сервісу побутових послуг Master911 мають досвід роботи з проточними водонагрівачами різних моделей, виробників, марок: Електролюкс (Electrolux), Кайзер (Kaiser), Данко (Danko), Еталон (Etalon), Беретта (Берета/Beretta), Термекс (Thermex), Аквахіт (Aquaheat), Сакура (Sakura), Гореньє (Gorenje), Іммергаз (Immergas), Астон (Aston), Бош (Bosch), Зануссі (Занусі/Zanussi), Юнкерс (Junkers), Аміна (Amina), Протерм (Protherm), Діон (Dion), Вісманн (Вісман/Viessmann), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Ферролі (Феролі/Ferroli), Арістон (Ariston), Samsung (Samsung), Матрікс (Matrix), Роктерм (Ro), Міле (Miele), Новатек (Nova Tec), Герман (Hermann), Мілла (Міла/Milla), АЕГ (AEG), Мора (Mora), Рода (Roda), Атон (Aton), Термона (Thermona), Саванна (Савана/Savanna), Рос (Ross), Термолайн (Termoline), Атлантик (Atlantic), Нева (Neva), Селена (Selena), Демрад (Demrad), Вестен (Westen), Нескар (Neckar), Рока (Roca), Крауф (Krauf), Термет (Termet), Піраміда (Pyramida), Грандіні (Grandini) та інших.

Зверніть увагу! Рекомендуємо не користуватися послугами "дешевих" виконавців

Запрошуючи майстра з "вулиці" для ремонту, підключення або встановлення газової колонки у Ізмаїлі, Ви дуже ризикуєте не лише гарантією, працездатністю, цілісністю, справністю пристрою, але й своїм здоров'ям та життям своїх близьких та сусідів.

Виконавець спірної підготовки ніколи не візьме гарантійну відповідальність за ваш водонагрівач, також ви не зможете отримати гарантії, як і акт про виконані роботи.

Як формуються розцінки?

Ціна установки газової колонки середньоринкова, зафіксована прайсом, яким слідують фахівці сервісу побутового ремонту Master911. Такий метод не дозволяє маніпулювати з розцінками.

Щоб визначити, до якого виду належатиме потрібна допомога: стандартна (типова) або нестандартна (що досить рідко зустрічається), ми завжди ставимо кілька уточнювальних питань.

Нестандартна (досить рідко зустрічається) послуга/аварія (складно встановити)

У послузі/несправності, що рідко зустрічається, важко дізнатися заздалегідь обсяг необхідних майбутніх робіт, тому кошторис розраховується фахівцем після обстеження. Ми гарантуємо, що вартість буде відповідати затвердженому прейскуранту.

Стандартна (типова) послуга/поломка

Коли розмова ведеться про типову сервісну послугу (або звичайну несправність), як, наприклад, "вартість установки газової колонки", то точна розцінка стане відома відразу ж, ще до появи техніка, вона незмінна і зафіксована.

Кінцева вартість нашої послуги з перевірки, налагодження, демонтажу, діагностики, монтажу газових колонок у Ізмаїлі залежить від ціни на витратні матеріали, складності несправності та транспортних витрат.

Які основні переваги Ви отримаєте?

Основні плюси нашого сервісу:

 • Видача гарантій на замінені запчастини та всі виконані послуги, а також акта про виконання робіт;
 • Можливість вибору варіанта оплати послуг;
 • Розумні, фіксовані та обґрунтовані прайс-листи;
 • Підготовленість, ввічливість, пунктуальність та доброзичливе ставлення техніків;
 • Первинна інформація та консультація, зорієнтуємо за ціною робіт на стадії прийому заявки;
 • Швидкий приїзд спеціаліста (як правило, через 3 години після оформлення заявки);
 • Акуратність, охайність майстра та обов'язкове прибирання місця роботи;
 • Подання заявок на виклик виконавця - 24/7.

Додаткові плюси:

 • Практичний досвід. Ми співпрацюємо тільки з досвідченими майстрами, які мають допуск до робіт з газовими приладами. Під час підписання договору про співпрацю ми приймаємо тест на компетентність, верифікуємо дані паспорта.
 • Швидкість виконання замовлення. Оформивши заявку на будь-яку послугу (наприклад, ремонт газової колонки у Ізмаїлі, перевірка, налагодження, встановлення проточного водонагрівача у Ізмаїлі, демонтаж/монтаж газової колонки у Ізмаїлі та інше), наш замовник через кілька хвилин отримує контактні дані виконавця, який знаходиться в цей момент ближче за всіх. Наша логістика дає техніку для приїзду протягом двох-трьох годин після заповнення заявки.
 • Широкий набір послуг в одному місці. Ми здатні надати професійні побутові послуги найширшого профілю. Наші виконавці виїжджають додому для усунення різних несправностей, діагностики чи обслуговування (пральної машини, газового котла, кондиціонера, газової колонки, бойлера, холодильника тощо). Крім того, можна замовити вивіз сміття, збирання меблів, проведення будівельних, електромонтажних, сантехнічних та інших видів діяльності. Сервіс Master911 дає можливість у будь-якому випадку звертатися за допомогою тільки до перевірених, професійних, надійних фахівців, отже, немає потреби щоразу відшукувати нового виконавця на інших (іноді й сумнівних) інтернет-порталах.
 • Гарантійні умови. Беремо відповідальність за всі встановлені в процесі ремонтних робіт запасні частини, комплектуючі, деталі та надані професіоналами побутового сервісу послуги, про що свідчать гарантії кожного клієнта.

Як замовити виклик фахівця зі встановлення газових колонок у Ізмаїлі?

 1. Подайте заявку. Безпосередньо на сайті або зробивши дзвінок по телефону.
 2. Відповідайте на основні уточнюючі питання. На базі отриманих додаткових відомостей про вашу техніку та потрібні послуги ми надамо первинну консультацію та зорієнтуємо вартість необхідних робіт ще до того, як прийде технік.
 3. Надання послуг. Орієнтовно протягом трьох годин після оформлення замовлення майстер приїжджає за потрібною адресою. Орієнтовна тривалість проведення ремонтних робіт - одна-дві години.

Фахівці сервісу працюють не тільки у Ізмаїлі, але й у Одеській області

У тому випадку, якщо Вам потрібна установка газових колонок у Ізмаїлі професійно, оперативно, надійно та недорого, телефонуйте до сервісу Master911.

Виїзд техніка по Ізмаїлу

Тим, хто знаходиться в межах Ізмаїла, можна очікувати прибуття кваліфікованого техніка, що має допуск до проведення цього виду робіт, вже через 3-4 години після подання заявки.

Виїзд до приміських селищ Ізмаїла

На приїзд техніка в передмістя Ізмаїла (Стара Некрасівка, Багате, Саф'яни, Матроска, Броска, Нова Некрасівка, Новосільське), можливо, знадобиться трохи більше часу - приблизно 5-6 годин.

Ми виїжджаємо по Одеській області

Практично у всіх населених пунктах Одеської області (Болград, Рені, Ізмаїл, Арциз, Вилкове, Кілія, Березівка, Подільськ, Роздільна, Ананьїв, Татарбунари, Чорноморськ, Балта, Білгород-Дністровський, Одеса, Южне, Теплодар, Біляївка, Любашівка, Лиманське, Доброслав, Нові Білярі, Чорноморське, Таїрове, Хлібодарське, Зеленогірське, Затишшя, Ширяєве, Петрівка, Захарівка, Тарутине, Олександрівка, Затока, Сергіївка, Овідіополь, Авангард, Великодолинське, Окни, Сарата) у нас є перевірені, досвідчені, підготовлені техніки, тому на приїзд майстра можна розраховувати того ж дня, коли оформили замовлення.

Звертайтеся до сервісу Master911. Чекаємо на ваші дзвінки! Фахівці пропонують гарантійні умови для встановлення проточного водонагрівача у Ізмаїлі. І додатковий плюс - невелика та постійна ціна монтажу газового обладнання.