Встановлення газової колонки у Чорноморську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чорноморську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по встановленню газових колонок від найкращих майстрів у Чорноморську

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Чорноморську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Чорноморську

Відгуки по встановленню газових колонок у Чорноморську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Встановлення, налаштування, сервісний супровід, ремонт газової колонки повинні виконуватися обов'язково надійним (перевіреним), досвідченим та підготовленим виконавцем, який має допуск до робіт з газовим обладнанням. Підключення газової колонки повинно здійснюватися за дотримання затверджених заходів ПБ (якості (негорючості) матеріалів, що належать до влаштування покриттів, відповідного перерізу повітроводу, природної витяжки тощо).

Етапи монтажу газових колонок:

 1. При потребі зняття проточного водонагрівача;
 2. Випробування на наявність тяги у вент-каналі;
 3. Попередня підготовка ділянки установки;
 4. Кріплення колонки до меблів або стіни;
 5. Врізання водонагрівача (колонки) у водопровід;
 6. Підключення газового шлангу;
 7. Підключення до газоходу;
 8. Тестування герметичності всіх стиків контуру колонки, а, крім того, у місці врізання в основну систему.

Техніки нашого сервісу мають досвід роботи з газовими водонагрівачами різних марок, моделей, виробників: Ферролі (Феролі/Ferroli), Діон (Dion), Рока (Roca), Зануссі (Занусі/Zanussi), Селена (Selena), Еталон (Etalon), Вестен (Westen), Сакура (Sakura), Рос (Ross), Нева (Neva), Астон (Aston), Кайзер (Kaiser), Іммергаз (Immergas), Беретта (Берета/Beretta), Термона (Thermona), Мілла (Міла/Milla), АЄГ (AEG), Нескар (Neckar), Грандіні (Grandini), Мілі (Miele), Данко (Danko), Герман (Hermann), Термолайн (Termoline), Атон (Aton), Термет (Termet), Крауф (Krauf), Аміна (Amina), Термекс (Thermex), Новатек (Nova Tec), Арістон (Ariston), Мора (Mora), Вісманн (Вісман/Viessmann), Бош (Bosch), Атлантик (Atlantic), Юнкерс (Junkers), Аквахіт (Aquaheat), Демрад (Demrad), Матрікс (Matrix), Гореньє (Gorenje), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Протерм (Protherm), Піраміда (Pyramida), Samsung (Samsung), Електролюкс), Рода (Roda), Саванна (Савана/Savanna), Роктерм (Rocterm) та багатьох інших.

Звертаємо Вашу увагу! Не користуйтесь пропозиціями "дешевих" майстрів

Запросивши майстра з "вулиці" для ремонту, підключення та монтажу газових колонок у Чорноморську, Ви ризикуєте як гарантією, працездатністю, цілісністю, справністю пристрою, так і здоров'ям і навіть життям сусідів та своїх близьких.

Майстер спірної кваліфікації не захоче брати гарантійну відповідальність на себе за вашу колонку, так само ви не матимете акта про виконані роботи, як і гарантії.

Яким чином розраховується розцінка?

Вартість установки газової колонки середньоринкова, зафіксована прайсом, який дотримуються майстри сервісу домашнього ремонту Master911. Такий підхід унеможливлює маніпуляції з тарифами.

Для визначення, до якого типу належатиме необхідна сервісна послуга: стандартна (типова) або нестандартна (незвичайна), нам слід поставити кілька важливих уточнюючих питань.

Нестандартна (нечасто зустрічається) послуга/аварія (проблемно розрахувати)

У незвичайній послузі/аварії важко дізнатися заздалегідь формат майбутніх робіт, тому кошторис розраховується майстром у результаті діагностичних робіт. Ми здійснюємо контроль та гарантуємо, що вартість буде відповідати затвердженому прайсу.

Стандартна (базова) послуга/поломка

Коли розмова ведеться про типову послугу (або стандартну поломку), наприклад, "ціна установки газової колонки", отже, точна вартість буде відома заздалегідь, ще до прибуття техніка, вона незмінна та фіксована.

Повна ціна нашої послуги з перевірки, демонтажу, налагодження, діагностики, встановлення газової колонки у Чорноморську залежить від складності несправності, вартості витратних матеріалів та транспортних витрат.

Що ви будете мати?

Основні та важливі плюси нашого сервісу:

 • Екстрена парафія фахівця (зазвичай через три години після подачі замовлення);
 • Зручний вид оплати послуг;
 • Невисокі, обґрунтовані та фіксовані тарифи;
 • Акуратність, охайність техніка та обов'язкове прибирання свого робочого місця;
 • Компетентність, пунктуальність, доброзичливе ставлення та ввічливість наших виконавців;
 • Видача гарантій на всі послуги та замінені запчастини, а також акта виконаних робіт;
 • Початкова консультація, зуміємо зорієнтувати за ціною робіт на стадії подання замовлення;
 • Графік приймання заявок на виклик спеціаліста в режимі 24/7.

Додаткові фактори:

 • Всі побутові послуги в одному офісі. Ми надаємо кваліфіковані побутові послуги в широкому профілі. Наші майстри приїжджають додому для технічного обслуговування, усунення різних несправностей або діагностики (бойлера, газового котла, холодильника, газової колонки, кондиціонера, пральної машини тощо). Також можна зробити замовлення на вивіз сміття, складання меблевих конструкцій, проведення електромонтажних, сантехнічних, будівельних та багатьох інших видів робіт. Наш сервіс побутових послуг дозволяє в кожному окремому випадку звертатися за допомогою виключно до надійних, професійних, перевірених фахівців, тому не варто щоразу шукати виконавця на інших (іноді й сумнівних) інтернет-сторінках.
 • Швидкість роботи. Оформивши замовлення на будь-яку сервісну послугу (наприклад, встановлення, налагодження, перевірка проточного водонагрівача у Чорноморську, ремонт газових колонок у Чорноморську, демонтаж/монтаж газової колонки у Чорноморську та інше), замовник всього через кілька хвилин отримає зв'язок із майстром, який перебуває в цей момент досить близько. Логістика нашого сервісу дозволяє фахівцю приїхати протягом 2-3 годин після подання заявки.
 • Досвід. Ми співпрацюємо виключно з досвідченими майстрами, які мають допуск до робіт з газовими пристроями. Перед співпрацею ми приймаємо тест на компетентність, перевіряємо паспортні дані.
 • Виконання гарантійних умов. Приймаємо зобов'язання та відповідальність за всі послуги, що надаються майстрами побутового сервісу, та замінені під час ремонтних робіт деталі, комплектуючі, запасні частини, що підтверджують гарантійні умови, що надаються всім нашим клієнтам. li>

Як викликати майстра з установки газової колонки у Чорноморську додому?

 1. Зробіть заявку. Безпосередньо на нашому сайті або зателефонувавши по телефону.
 2. Відповідайте на основні уточнюючі питання. На основі отриманої додаткової інформації про вашу домашню техніку та необхідні сервісні послуги ми надаємо цілком конкретну консультацію та зорієнтуємо за вартістю майбутніх робіт ще до приїзду майстра додому.
 3. Безпосереднє надання сервісних послуг. Приблизно протягом 3-х годин після оформлення замовлення виконавець прибуває за потрібною адресою. Орієнтовна тривалість ремонту – 1-2 години.

Замовлення досвідченої та надійної техніки у Чорноморську та по Одеській області

У разі, якщо Ви цікавитеся встановленням газових колонок у Чорноморську недорого, професійно, оперативно та надійно, звертайтесь до сервісу Master911.

Виїзд до передмістя Чорноморська

На прибуття виконавця до передмістя Чорноморська (Таїрове, Овідіополь, Великодолинське, Санжійка, Кароліно-Бугаз, Молодіжне, Нова Долина, Сухий Лиман, Бурлача Балка), можливо, знадобиться трохи більше часу - приблизно чотири-шість годин.

Виїзд виконавця по Одеській області

У багатьох селах, містах, селищах Одеської області (Болград, Рені, Ізмаїл, Арциз, Вилкове, Кілія, Березівка, Подільськ, Роздільна, Ананьїв, Татарбунари, Чорноморськ, Балта, Білгород-Дністровський, Одеса, Южне, Теплодар, Біляївка, Любашівка, Лиманське, Доброслав, Нові Білярі, Чорноморське, Таїрове, Хлібодарське, Зеленогірське, Затишшя, Ширяєве, Петрівка, Захарівка, Тарутине, Олександрівка, Затока, Сергіївка, Овідіополь, Авангард, Великодолинське, Окни, Сарата) ми маємо перевірені, досвідчені, підготовлені техніки, тому на прибуття майстра Ви зможете розраховувати у день подачі замовлення.</strong >

Виїзд виконавця містом Чорноморськ

Замовникам, які мешкають в межах міста Чорноморська, слід очікувати приїзду кваліфікованого техніка з допуском до виконання цього профілю робіт, вже через 3-4 години після оформлення заявки.

Техніки видають гарантійні умови на встановлення проточного водонагрівача у Чорноморську. І додатковий плюс – постійна та невисока вартість встановлення побутового обладнання. Телефонуйте у сервіс побутового ремонту Master911!