Ремонт плати керування газового котла у Ніжині

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ніжині, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Ніжині

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Ніжині

У різних котлах використовується спеціалізований блок, який повинен організувати запуск потрібних програм та управління технікою. Хоча в певних випадках потрібно буде здійснити ремонт плат газових котлів.

Якщо ви почали помічати, що ваша опалювальна техніка запускається неправильно, радимо звернутися до професіоналів. Фахівці фірми Мастер911 готові швидко полагодити будь-які неполадки.

Коли рекомендовано відновлення блоку управління

Такого виду блок - це плата, яка підключена до кнопок і ручки, що обертається, за допомогою яких і вибираються команди. Після вибору спеціального режиму обігрівальна техніка вмикається та діє у необхідній послідовності. Наприклад, серед найпопулярніших опцій слід зазначити:

 • контроль температури;
 • управління віддалено;
 • погодозалежне управління.

Ефективність функціонування техніки та комфорт у приміщенні залежатиме від певної програми. Якщо ви виявили, що виникли проблеми у функціонуванні приладу, вона неправильно функціонує, звертайтеся до знаючих виконавців.

Замовити професійний ремонт плат управління газових котлів у Ніжині можна на порталі Мастер911.

Важливі симптоми проблеми

Навіть за окремими явними симптомами можна дізнатися, що техніка вийшла з ладу. Ось поширені:

 • не вдається встановити необхідний режим;
 • самостійне перемикання програмних режимів;
 • мерехтіння світла;
 • помилка екстреного відключення;
 • агрегат не працює.

У чому саме неполадка, і яким способом її виправити, фахівці Master911 скажуть при діагностиці. Наші виконавці відрізняються чудовою кваліфікацією та великим досвідом. Вони здатні працювати з пристроями різних марок:

 • Вайлант;
 • Феролі;
 • Арістон;
 • Беретта.

На визначення проблеми та її лагодження піде небагато часу. Ціна ремонту плати управління газового котла в Чернігівській області – досить доступна. Тому краще відразу замовляйте компетентного майстра та економте час. Існує небезпека ще більше зламати прилад, що може призвести до великих грошових витрат.

Причини поломок приладу

Є кілька важливих причин, з яких котли виходять з ладу:

 • робота у вологих приміщеннях;
 • перепади напруги – припустимо, постійні перепади потужності за відсутності ПЗВ;
 • неправильне підключення до електромережі;
 • зношування різних компонентів внаслідок багаторічного застосування;
 • порушення норм експлуатації;
 • заводський брак.

Ми готові якісно виправити будь-яку несправність.

Скільки буде коштувати відновлення блоку у Ніжині

На ремонт плати газового котла ціна залежатиме від деяких факторів. Ключовими з них є:

 • модель та марка виробу;
 • потреба встановлювати нові деталі;
 • проблема несправності.

Коли просто сталася несправність у перемикачі ПЗ, потрібно здійснити перепрошивку. Втім нерідко поломка серйозніша, що передбачає заміну нових елементів або заміну блоку. У разі коли потрібна заміна плати управління ціна буде помітно вищою. При цьому власноруч змінити плату управління, без необхідних знань, не вийде. Вам не вдасться її правильно підключити. Про безпеку роботи з газовими приладами також пам'ятайте.

Потрібно зазначити, що компанія Master911 має суворий прайс на ремонт електронних плат газових котлів. Тому заздалегідь зможете дізнатися, скільки саме коштуватиме ремонт функціональності вашої техніки. Ми не маємо додаткових відсотків, інших оплат.

Переваги роботи з сервісом домашніх послуг Мастер911

 1. Ваш захист. Якщо фахівець пройшов тестування, ми перевіряємо його, подивившись паспортні дані. Не бійтеся, що до вас додому прибуде невідомий професіонал – кожен технік перевіряється на відстані.
 2. Невисока ціна робіт. Як ми вже відзначали раніше, у нас є розроблений прейскурант, в якому представлені всілякі способи послуг, що надаються. Для комфорту клієнтів є різні способи оплати: на місці особисто техніку або зарахування на кредитну картку.
 3. Професійне відновлення. Ми розглядаємо замовлення 24 години на добу. Якщо ви подасте замовлення на інтернет-сайті наприкінці дня, рано-вранці вже можете зустрічати майстра. Подайте звернення, уточніть всі необхідні докладні дані. Це необхідно, щоб професіонал завчасно привіз із собою всі потрібні складові та пристрої, а це добре позначиться на оперативності ремонту.
 4. Хороший рівень навичок майстрів. Ми прагнемо відмінної якості наших послуг. Кожен спеціаліст, перш ніж потрапить на роботу, проходить тестування.

Області обслуговування клієнтів у Ніжині

Час візиту виконавця з відновлення серйозної техніки безпосередньо залежить від вашого місця розташування.

У Чернігівській області

Не в кожному місті є необхідна кількість фахівців. Отже, часом прибуття переноситься на найближчий день після підтвердження замовлення. Вас сповістять завчасно.

У межах міста

Зазвичай на прибуття піде не більше трьох-чотирьох годин після підтвердження замовлення. Технік візьме з собою все необхідне, щоб миттєво виправити несправність.

У передмісті

Проживаєте за обласним центром? Ймовірно, на приїзд професіоналу знадобиться трохи більше часу – близько 5-6 годин.