globe ru

Заміна газового котла в Ізюмі

315 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни газового котла на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Харківській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Харківській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Харківській області

Всі міста Харківській області
Харків, Південне, Мерефа, Вовчанськ, Люботин, Богодухів, Дергачі, Валки, Лозова, Ізюм, Первомайський, Балаклія, Куп'янськ, Чугуїв, Зміїв, Красноград, Кочеток, Введенка, Новопокровка, Есхар, Ківшарівка, Чкаловське, Малинівка, Нова Водолага, Слобожанське, Вільча, Старий Салтів, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Старий Мерчик, Ков'яги, Печеніги, Сахновщина, Донець, Панютине, Орілька, Краснопавлівка, Хорошеве, Козача Лопань, Золочів, Костянтинівка, Слатине, Високий, Покотилівка, Березівка, Буди, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Пересічне, Вільшани, Мала Данилівка, Краснокутськ, Великий Бурлук

Необхідність в заміні газового котла найчастіше виникає з двох причин: агрегат вийшов з ладу, а термін гарантійного обслуговування давно закінчився, або планується перероблення опалювальної системи, що тягне за собою необхідність в заміні більшої частини обладнання.

Що стосується першої причини, то тут, як правило, доводиться говорити про:

 • вихід з ладу найдорожчої деталі котла;
 • збій в роботі двох або більше важливих вузлів;
 • солідний «стаж роботи» котла, коли таку модель вже перестали випускати, і необхідні для ремонту деталі відсутні в продажу або пропонуються за невиправдано високою ціною;
 • тому, що котел морально застарів на стільки, що навіть найдорожчі сучасні аналоги значно виграють у нього по ефективності та економічності.

У другому випадку котел просто-напросто не відповідає тим вимогам, які висуваються оновлюваної опалювальною системою.

Чи можна своїми руками зробити заміну газового котла?

Деякі власники приватних будинків впевнені, що нічого складного в тому, щоб здійснити заміну старого газового котла новим, немає. Але це не так! Будь-які роботи, пов'язані з установкою, ремонтом, обслуговуванням, демонтажем та заміною газового обладнання повинні виконуватися виключно кваліфікованими фахівцями, які мають допуск до проведення такого типу робіт.

Мастер911 пропонує якісне та оперативне надання такої послуги, як заміна підлогового газового котла або настінного за доступною ціною.

Мастер911: термінова заміна газового котла в приватному будинку

Наш сервіс побутових послуг приймає заявки на виклик фахівця із заміни газових котлів на будинок в будь-який час доби. У процесі подачі заявки ми ставимо замовнику кілька питань, щодо параметрів старого й нового котла, і на основі отриманих даних готові його проконсультувати та зорієнтувати за вартістю послуги.

Якщо послуга стандартна (наприклад, заміна автоматики газового котла), її ціна вказана в прайс-листі. Якщо послуга нестандартна (обсяг необхідних робіт може бути визначений майстром вже після приїзду на місце), то її вартість фахівець озвучить вже після приїзду, і вона буде точно збігатися із зазначеною в прайсі.

Звернувшись в Мастер911, ви можете розраховувати на:

 • цілодобову можливість подачі заявки;
 • отримання кваліфікованої консультації ще до виїзду фахівця;
 • оперативний приїзд майстра;
 • надання вам кваліфікованої послуги - заміни старого газового котла на новий, ціна якої вас приємно здивує.

Фахівці Мастер911 відрізняються ввічливим і доброзичливим ставленням до замовників, професійно та сумлінно виконують свою роботу, акуратні, обов'язково прибирають своє робоче місце, не курять, не вживають нецензурні слова.

Переваги Мастер911

Перш ніж отримати допуск до виїзду на виклики та обслуговування замовників, наші майстри проходять спеціальне навчання, повинні на високий бал скласти іспит, який підтверджує їх кваліфікацію, а також пройти перевірку паспортних даних. Якщо вами все ж була помічена допущена фахівцем помилка в роботі, або ви зіткнулися з непрофесійною поведінкою з його боку, звертайтеся в службу підтримки Мастер911. Ми обіцяємо оперативно допомогти у розв'язанні конфліктної ситуації.

Вартість заміни газового котла прописана в прайсі, при цьому ціна послуги може змінитися, якщо буде потрібна заміна деталей, що вийшли з ладу. Кожен наш фахівець бере на себе повну відповідальність за якість виконаної роботи, а також видає гарантійні зобов'язання. Оплатити надану послугу можна найбільш зручним способом: безготівковим переказом або готівкою. Після того, як заміна котла буде проведена, ви отримаєте акт виконаних послуг.

Скільки коштує заміна газового котла в приватному будинку?

Часте питання, з яким звертаються до нас клієнтів: скільки коштує заміна газового котла? Все дуже просто: ціни на всі стандартні послуги вказані в нашому прайс-листі, без урахування транспортних витрат, і витратних матеріалів, деталей або запчастин, які доведеться докуповувати.

Ми пишаємося тим, що наше ціноутворення абсолютно прозоре та зрозуміле для кожного. А з метою створення максимально комфортних умов для співпраці з Мастер911, ми завжди готові грамотно проконсультувати та проінформувати про приблизну вартість потрібної послуги. У більшості випадків, напочатку названа ціна не змінюється.

Виклик майстра з заміни газових котлів в Ізюмі, з виїздом по Харківській області

Працюємо в м. Ізюм

Якщо ви проживаєте в будь-якому районі м. Ізюм, то можете розраховувати на приїзд до вас фахівця вже через три години з моменту оформлення заявки.

Працюємо в передмісті Ізюма

Візиту майстра доведеться чекати трохи довше (приблизно 4-5 годин) тим нашим клієнтам, які проживають в передмісті Ізюма ().

Працюємо по Харківській області

Мастер911 має своїх фахівців в більшості населених пунктів Харківської області (м. Харків, м. Південне, м. Мерефа, м. Вовчанськ, м. Люботин, м. Богодухів, м. Дергачі, м. Валки, м. Лозова, м. Ізюм, м. Первомайський, м. Балаклія, м. Куп'янськ, м. Чугуїв, м. Зміїв, м. Красноград, смт Кочеток, смт Введенка, смт Новопокровка, смт Есхар, смт Ківшарівка, смт Чкаловське, смт Малинівка, смт Нова Водолага, смт Слобожанське, смт Вільча, смт Старий Салтів, смт Васищеве, смт Безлюдівка, смт Рогань, смт Старий Мерчик, смт Ков'яги, смт Печеніги, смт Сахновщина, смт Донець, смт Панютине, смт Орілька, смт Краснопавлівка, смт Хорошеве, смт Козача Лопань, смт Золочів, смт Костянтинівка, смт Слатине, смт Високий, смт Покотилівка, смт Березівка, смт Буди, смт Коротич, смт Пісочин, смт Бабаї, смт Солоницівка, смт Пересічне, смт Вільшани, смт Мала Данилівка, смт Краснокутськ, смт Великий Бурлук). Це дозволяє звернулися до нас клієнтам, по-перше, розраховувати на приїзд майстра в той же день, коли була подана заявка, а по-друге, значно заощадити на транспортних витратах.

Іноді, у зв'язку з підвищеною сезонною завантаженістю, приїзд фахівця може бути перенесений на найближчий день, про що вас попередять під час подачі заявки.

Якщо вас цікавить оперативна та грамотна заміна газового котла новим, звертайтеся в Мастер911, і ми обіцяємо, що ви будете повністю задоволені рівнем наданих послуг, сервісом і приємними цінами.