Послуги по електричним котлам

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «електричному котлу». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Ми підібрали 2 послуг

Всього в базі 135 послуг
Електричний котел Скинути все

Електричний котел

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт електричного котла опалення може знадобитися не тільки через зношення деталей, але і через деякі зовнішні фактори:

 • стрибки електричної напруги, відсутність електрики;
 • низька якість проточної води, що сприяє утворенню накипу і відкладенню солей на теплообміннику;
 • помилки, допущені в процесі підключення електрокотла;
 • несприятливі погодні умови та накопичення грозового заряду.

Поширені несправності:

 • електричний котел не гріє воду;
 • котел не включається;
 • котел недостатньо гріє;
 • нагрівається провід живлення котла;
 • вибиває один з автоматів котла при досягненні температури 50С.

Після проведення діагностики досвідчений фахівець зможе встановити точну причину поломки і провести необхідні ремонтні роботи.

Монтаж електрокотла

Процес встановлення електрокотла враховує: підключення до гідравлічного контуру опалення, системи електричного живлення та контуру заземлення. Допускається підключення електричного опалення як в систему з природною циркуляцією, так і з примусовою.

Довіряти таку відповідальну задачу варто тільки кваліфікованому майстру, що володіє технічними навичками та досвідом. Інакше допущені в процесі помилки стануть перешкодою до збереження гарантійних зобов'язань, виданих виробником.

Грамотна установка і підключення електричного котла до системи опалення та електричної мережі – запорука безпеки, довготривалої і надійної роботи обладнання.

Обслуговування електрокотла

Нерідко виявлені несправності електрокотла є прямим наслідком відсутності своєчасного технічного обслуговування обладнання.

Крім того, що електрокотли самі по собі є складним обладнанням, теплоносій рідко піддається очищенню, що призводить до появи накипу на ТЕНах, датчиках та інших елементах. В результаті це тягне за собою некоректну роботу автоматики і розгерметизацію системи.

Регулярне проведення профілактики (обслуговування) електричного котла кваліфікованим фахівцем гарантує надійну роботу агрегату, ефективність експлуатації, економну витрату електроенергії і в рази збільшує його ресурс.

Виробники електрокотлів рекомендують проводити профілактику і технічне обслуговування обладнання перед початком кожного опалювального сезону.

Увага!

 • Не займайтеся самостійною установкою, діагностикою і ремонтом електричного котла. При виявленні некоректності в роботі електрокотла деякі власники устаткування намагаються самостійно розібратися в його пристрої з метою проведення ремонту "своїми руками". Робити це категорично не рекомендується, оскільки подібні дії з великою ймовірністю призведуть до виникнення більш серйозних проблем, ніж були до цього. Але крім високого ризику порушення цілісності системи існує небезпека більш страшних наслідків – здоров'ю і життю людей.
 • Не користуйтеся послугами сумнівних майстрів. Поцікавившись тим, скільки коштує ремонт електричного котла в сертифікованому сервісі грамотним фахівцем, деякі власники техніки роблять вибір на користь рішення викликати майстра «з вулиці», чиї послуги, на їхню думку, обійдуться дешевше. Не варто допускати таку помилку! Спеціаліст сумнівної кваліфікації не надасть ніякої гарантії на надані послуги і не візьме на себе відповідальність за вашу техніку.

Що ви отримуєте?

Якщо Вам необхідний терміновий ремонт електрокотлів від перевірених майстрів, тоді звертайтеся в наш сервіс побутових послуг Master911, ви отримаєте:

 • Грамотну попередню консультацію. Консультація безкоштовна!
 • Цілодобове приймання заявок. Звертайтеся в будь-який час в робочі, вихідні та святкові дні.
 • Швидкий приїзд майстра. В середньому через три години після подачі заявки.
 • Фіксована і доступна вартість. Ціни на послуги відповідають зазначеним у прайсі та закріплюються в договорі.
 • Професіоналізм, ввічливість, акуратність фахівців. Доброзичливе ставлення і обов'язкове прибирання робочого місця.
 • Гарантія. Видаємо гарантійні зобов'язання на всі надані послуги та замінені деталі.
 • Гнучка оплата. Приймаємо оплату готівкою і безготівковим переказом.
 • Договір. Після ремонту клієнт отримує акт виконаних робіт.

Як викликати майстра для ремонту або підключення електрокотла?

 1. Подача заявки. Подати заявку можна заповнивши форму на сайті або через службу підтримки (колл-центр).
 2. Уточнювальні питання. При оформленні заявки потрібно відповісти на кілька запитань. На основі отриманих даних ми надамо первинну консультацію і зорієнтуємо по вартості.
 3. Виїзд майстра. В середньому через 3 години після подачі заявки спеціаліст виїжджає за вказаною у заявці адресою.

Ми приймаємо заявки на ремонт електрокотлів від всіх відомих виробників: Nord (Норд), Indesit (Індезіт), Samsung (Самсунг), Atlant (Атлант), LG (ЛЖ), Snaige (Снайге), Whirlpool (Вірпул), Beko (Беко), Ariston (Арістон), Liebherr (Лібхер), Electrolux (Електролюкс), Zanussi (Зануссі), Bosch (Бош), Gorenje (Гореньє), Дніпро, Ardo (Ардо), Stinol (Стинол), Мінськ, Донбас, Siemens (Сіменс), Sharp (Шарп), Vestfrost (Вестфрост), Candy (Канді), Toshiba (Тошиба), Privileg (Привілег), Daewoo (Део), Hansa (Ханса), Rainford (Рейнфорд), Miele (Міле), Elenberg (Еленберг), AEG (АЕГ), Kaiser (Кайзер), Atlantic (Атлантик), Crystal (Кристал), Westen (Вістей), Gold (Голд), Технохолод, Haier (Хайер), Oka (Ока), Саратов, Hitachi (Хітачі), Zil (Зіл), Yamaha (Ямаха), Panasonic (Панасонік) і інших, незалежно від моделі і її року випуску.

Виїжджаємо в усі райони міста та області

Якщо вас цікавить монтаж, підключення електрокотла, діагностика або ремонт, звертайтеся в маркетплейс Master911.

Виїзд по місту

Якщо Ви перебуваєте в межах міста, досвідчений фахівець з необхідними технічними навичками в середньому через 3 години після подачі заявки виїжджає за вказаною адресою.

Виїзд в передмістя

Приїзд майстра в передмістя може зайняти трохи більше часу.

Виїзд по області

Ми також здійснюємо виїзди фахівців в населені пункти області. У більшості випадків приїжджаємо в день виклику.

На всі надані послуги та замінені запасні частини надається гарантія.