Сервіс електричних духовок у Василькові

Просто виберіть, що потрібно зробити, та вкажіть зручний час. Вартість роботи стане відома після наших уточнюючих запитань. Якщо ви надасте відповіли на всі запитання, ціна фіксується і не буде зміниться. За додаткову плату самі купимо відсутні розхідні матеріали. Стежимо за чистотою та прибираємо після роботи. Працюємо за договором та даємо 1 рік гарантії на будь-яку виконану роботи. Якщо щось зі зробленого нами зламається або вийде з ладу, ми полагодимо це за свої кошти.

Ціни на послуги сервісу для Електричної духовки

Назва Вартість
Ремонт електричної духовки від 300 грн
Встановлення електричної духовки від 350 грн

Прайс лист

Електродуховка
Назва Вартість
Ремонт електродуховки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Натисніть, щоб побачити номер
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Київській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Київській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Київській області

Всі міста Київській області
Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка

Будь-яка некоректність в роботі електричної духовки - привід для звернення до добре зарекомендованого сервісу з ремонту побутової техніки й виклику кваліфікованого фахівця додому.

Найбільш частими «скаргами» на роботу електричних духових шаф, з якими звертаються наші клієнти, виступають наступні:

 • Духовка не вмикається. Майстер з ремонту електричних духовок у Василькові після приїзду на місце проводить візуальний огляд та діагностику. Найбільш імовірними в цьому випадку причинами подібної несправності виступають проблеми з електричною мережею або з проводкою, а також збій в роботі модуля управління.
 • Духовка не гріє / слабо гріє. Як правило, подібна некоректність пояснюється несправністю або повним виходом з ладу терморегулятора, нагрівальної спіралі (Тена) або перемикача.
 • Духовка гріє нерівномірно. Ремонт електричної духовки у Василькові потрібен в тому випадку, якщо агрегат вмикається, гріє, але сам нагрів відбувається нерівномірно. У процесі візуального огляду техніки та проведення діагностики майстер встановлює точну причину неполадки. Найчастіше нею виступає несправність терморегулятора або вихід з ладу одного з ТЕНів.
 • Спостерігаються проблеми в управлінні духовкою. Подібна некоректність в роботі техніки, як правило, викликана несправністю ручок управління або сенсорних панелей. Якщо на дисплеї приладу висвічується помилка, то в переважній більшості випадків (в 90%) це викликано несправністю в роботі блоку управління. Головними причинами, що призводять до цього, виступає перегрів модуля через зламаний вентилятор примусового охолодження духовки або стрибок напруги в мережі.

Підключення (монтаж) електричної духовки

Master911 пропонує повний спектр професійних послуг в таких напрямках: установка, монтаж і обслуговування електричних духовок у Василькові з виїздом кваліфікованого майстра додому. Наші фахівці працюють, як з окремими (автономними), так і з вбудованими моделями від усіх відомих на сьогодні виробників техніки будь-якого року випуску.

Роботи проводяться швидко та якісно, з дотриманням всіх норм і стандартів, що гарантує повну безпеку в подальшій експлуатації побутової техніки.

Роботи з установки електричних духовок враховують в себе:

 • Монтаж устаткування в підготовлений меблевий отвір або, якщо мова йде про модель, яка стоїть окремо, то його установка на постійне місце роботи.
 • Підключення техніки до електричної мережі.
 • Закріплення духової шафи в меблевій ніші за допомогою наданих кріпильних елементів.
 • Тестування на предмет працездатності приладу в різних режимах.

Увага! Не користуйтеся послугами сумнівних і неперевірених майстрів

Звернення до фахівців «з вулиці» - ризикована справа, що виконується деякими власниками побутової техніки з метою зниження витрат на її обслуговування або ремонт. Причиною, чому ціна ремонту електричної духовки у Василькові, пропонована сумнівними майстрами нижча, ніж у професіоналів, виступає здешевлення внаслідок зниження якості послуг.

Так, наприклад, для заміни поламаних запчастин можуть використовуватися не оригінальні деталі від виробника техніки, а їх дешеві аналоги, які прослужать дуже недовго. Крім того, сумнівні майстри не надають гарантії ні на послуги, ні на запасні частини / деталі / витратні матеріали, які були використані в ході ремонту, і відповідно, не беруть на себе ніякої відповідальності, за подальшу працездатність вашої техніки.

Як викликати майстра?

 1. Подача заявки на виклик майстра. Вона здійснюється шляхом заповнення форми на сайті або в телефонному режимі.
 2. Відповіді на уточнювальні питання та отримання консультації. На основі наданої клієнтом інформації про виробника електричної плити, її тип і модель, рік випуску та причину виклику фахівця, ми надаємо попередню консультацію і вкажемо приблизну вартість підключення й ремонту електродуховок у Василькові ще до приїзду майстра.
 3. Виїзд фахівця. У середньому через три години після оформлення заявки, майстер виїжджає за вказаною вами адресою.

Виклик майстра у Василькові і в передмісті

Виїзд по місту у Василькові

Якщо вас цікавить терміновий і якісний ремонт електричних духовок вдома у Василькові, і ви перебуваєте в межах міста, то вже через 3-3,5 години після подачі заявки ви можете очікувати на виїзд за вказаною вами адресою кваліфікованого фахівця.

Виїзд в передмістя Василькова

На виїзд майстра в передмістя для ремонту електричної духовки у Василькові може знадобитися трохи більше часу - в середньому 4-5 годин.

Виїзд по Київській області

Сервіс побутових послуг Master911 має своїх майстрів практично в кожному населеному пункті області, внаслідок чого в більшості випадків вдається організувати приїзд фахівця для ремонту електричних духовок у Василькові в день подачі заявки.

Замовивши послугу у нас, ви значно знизите вартість ремонту електричної духовки у Василькові завдяки істотній економії на транспортних витратах.

В окремих випадках, обумовлених високою сезонною завантаженістю, приїзд майстра додому може бути перенесений на наступний день.